لیست هزینه و تعرفه تعمیر هواساز در تهران با در نظر گرفتن دستمزد استادکاران و قیمت قطعات

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

دستگاه هواساز و تعرفه‌ی تعمیر و سرویس آن

هواساز نوعی سیستم تهویه مطیوع است که جهت تنظیم رطوبت، میزان دما، جهت ورودی هوا و سرعت آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. نصب هواساز در انواع آپارتمان‌های تجاری و مسکونی، کارگاه‌های صنعتی و کارخانه‌ها نصب می‌شود. البته باید این نکته را مد‌نظر داشت که هیچ مانعی برای عدم استفاده از آن وجود ندارد. این دستگاه صرفا برای توزیع هوا در محیط مورد استفاده قرار می‌گیرد و باد سرد یا گرم تولید نمی‌کند. از این‌رو در کنار دستگاه هواساز قطعا باید وسایل سرمایشی و گرمایشی استفاده شود. خدمات نصب و راه‌اندازی، تعمیر یا تعویض، سرویس و نگهداری هواساز از جمله خدماتی هستند که در یک شرکت تاسیساتی قابل ارائه می‌باشند. تعرفه‌ی تعمیرات هواساز هر سال توسط اتحادیه اعلام می‌شود. اما این هزینه‌های اعلام شده، نهایی نیستند. هزینه‌ی نهایی تعمیرات در انتها و بعد از بررسی برخی عوامل تاثیر‌گذار بر قیمت تعیین می‌شود.     

عوامل موثر بر هزینه‌ی تعمیر هواساز

هزینه‌ی تعمیر و سرویس هواساز نیز مانند سایر سیستم‌های تهویه مطبوع قطعی نیست و برخی از عوامل ممکن است بر تعرفه‌ی نهایی تاثیرگذار باشند. برخی از مهم‌ترین فاکتورهای موثر بر تعرفه‌ی تعمیر هواساز عبارتند از:

  • نوع هواساز
  • محیط
  • تعداد و نوع قطعات تعویضی
  • نوع خدمات تعمیر
  • دستمزد                          

تعویض یا تعمیر هواساز در تکنوتعمیر

در صورت وجود نشانه‌ای از مشکل در هواساز، قبل از هرکاری باید دستگاه توسط یک تعمیرکار با تجربه عیب‌یابی شده وسپس اقدام به تعمیر کرد. با خرابی دستگاه اولین سوالی که به ذهن مصرف‌کنندگان می‌رسد این است که تعمیر دستگاه به‌صرفه‌تر است یا تعویض آن؟ هواساز نیز مانند سایر تجهیزات دارای عمر مفید مشخصی است. در صورتی که این مدت زمان به اتمام رسیده باشد  و دستگاه خراب شود، تعمیر آن کار منطقی به نظر نمی‌رسد. نگهداری صحیح از دستگاه، انجام سرویس سالیانه‌ی به موقع می تواند عمر مفید دستگاه و قطعات آن را افزایش دهد و با این‌کار از بروز برخی از مشکلات احتمالی جلوگیری می‌کند. جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی نیز کاهش هزینه‌های اضافی برای تعمیرات را در پی دارد. مجموعه فنی تخصصی تکنوتعمیر با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه‌ی ارائه‌ی انواع خدمات از نصب تا تعمیر هواساز در خدمت شما مشتریان گرانقدر می‌باشد. برخی از خدمات این کلینیک فنی در زمینه‌ی تعمیر هواساز عبارتند از:

  • تعمیر، نگهداری و سرویس انواع هواساز خانگی و صنعتی
  • نصب و جابجایی انواع هواساز 
  • مشاوره جهت خرید و تعمیر هواساز و قطعات آن

 

تعمیر و سرویس انواع برند‌های هواساز

خدمات نصب و راه‌اندازی، تعمیر، سرویس و نگهداری هواساز در شرکت فنی تکنوتعمیر برای کلیه‌ی مدل‌های هواساز اعم از هواساز با هوای برگشتی، فول‌فرش، صنعتی،‌ بیمارستانی، معمولی، هایژنیک، هیت‌ریکاوری و تمامی برندهای داخلی و خارجی مثل وولف، آکس، ABAC، ماخ، دما‌تجهیز، کولاک فن، صبا هواساز، اصفهان هواساز، تهویه اروند، آرپی آسا، آذر نسیم، سار آفرین و بسیاری دیگررا تحت پوشش قرار می‌دهد.

 

»»» تعمیر و سرویس هواساز در تهران

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

جدول تعرفه تعمیرات و سرویس هواساز

 

هزینه‌ی کارشناسی و عیب‌یابی هواساز

خدمات قابل ارائه

هزینه نهایی

کارشناسی مشکلات دستگاه هواساز در محل

 

عیب‌یابی انواع هواساز

 هزینه‌ی نصب و راه‌اندازی هواساز

خدمات قابل ارائه

هزینه نهایی

نصب انواع هواساز خانگی و صنعتی

 

جابجایی انواع هواساز

 

نصب کابل و اتصالات هواساز

 

نصب یاتاقان‌ها

 

 

هزینه‌ی تعمیر هواساز

خدمات قابل ارائه

هزینه نهایی

تعمیر انواع مدل‌ها و برندهای هواساز

 

تعمیر پولی

 

تعمیر شفت

 

تعمیر یاتاقان‌ها

 

تعمیر دمپر‌ها

 

تعمیر کویل و فیلتر

 

 

هزینه‌ی تعویض قطعات هواساز

خدمات قابل ارائه

 

تعویض هواساز فرسوده 

 

تعویض الکتروموتور

 

تعویض یاتاقان‌ها

 

تعویض دمپر

 

تعویض بلور

 

تعویض شفت

 

تعویض تسمه

 

 

هزینه‌ی سایر خدمات هواساز

خدمات قابل ارائه

 

آچارکشی پولی

 

عیب‌یابی کابل و اتصالات

 

عیب‌یابی فن هواساز

 

شستشوی کویل و فیلتر

 

رفع عیب دمپر

 

«سوالات متداول پیرامون هزینه‌ی تعمیر و سرویس هواساز در تهران»

 

۱.تعمیر چیلر و هواساز به یک موضوع اشاره دارند؟

عموما تعمیر چیلر را با تعمیر هواساز اشتباه می‌گیرند. این در حالی است این‌ها دو دستگاه مجزا هستند و خدمات متفاوتی نیز دریافت می کنند. اما به طور کلی مکمل یکدیگر هستند.

۲.عوامل موثر بر هزینه‌ی تعمیر هواساز چیست؟

نوع هواساز، محیط، تعداد و نوع قطعات تعویضی، نوع خدمات تعمیر، دستمزد از جمله عواملی هستند که در هزینه‌ی تعمیر هواساز تاثیرگذارند.      

۳.تعویض هواساز به‌صرفه‌تر است یا تعمیر آن؟

تعمیر هواساز‌هایی که کاملا فرسوده شدند و عمر مفید آن‌ها تمام شده است، منطقی به نظر نمی آید و از نظر اقتصادی به صرفه نیست. چرا که ممکن است بعد از هزینه‌های فراوان بابت تعمیر، بعد از مدتی مجدد دچار مشکل شوند. گاهی نیز برخی قطعات دچار مشکل می‌شوند که با تعمیر رفع عیب می شوند. بنابراین اگر عمر هواساز تمام شد، تعویض آن به صرفه‌تر است اما اگر از نظر متخصصین با تعمیر جزئی مشکل رفع می‌گردد می‌توانید به تعمیر دستگاه اقدام کنید.

۴.هزینه‌های ایاب و ذهاب در تکنوتعمیر چگونه خواهد بود؟

بسته به اینکه در کدام منطقه، محله و شهرهای استان تهران قرار گرفته‌اید و فاصله‌ی مکانی‌ شما تا نزدیک‌ترین کارشناسان تکنو‌تعمیر چقدر است، هزینه‌ی ایاب و ذهاب متفاوت خواهد بود.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر؛ خدمات مطمئن تاسیسات خانگی​