خدمات تعمیر و سرویس کولر آبی در منطقه و محله‌ی شهرک غرب تهران

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارائه خدمات نصب و راه‌اندازی، سرویس و تعمیر کولر آبی در محله شهرک غرب

تکنوتعمیر یکی از مراکز معتبر تعمیر و سرویس کولر آبی، در تهران است که با ۱۵ سال سابقه در زمینه‌ی ارائه‌ی انواع تعمیرات آماده‌ی ارائه‌ی خدمات خود توسط کادری مجرب و متخصص جهت اعزام به تمامی نقاط شهرک غرب در تهران می‌باشد. کلیه‌‌ی خدمات مربوط به سیستم‌های سرمایشی اعم از کولر گازی، اسپیلت و کولر آبی در محل، از نصب و راه‌اندازی گرفته تا تعمیرات، عیب‌یابی و سرویس این سیستم‌ها توسط تعمیرکاران سیار این شرکت صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است این مجموعه کلیه‌ی خدمات خود را به صورت ۲۴ ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل به تمامی محدوده‌ی تحت پوشش شهرک غرب ارائه می‌دهد.

 

ارائه‌ی انواع خدمات از نصب تا تعمیر کولر آبی در محله شهرک غرب

کولر آبی از جمله سیستم‌های سرمایشی است که بروز اختلال در عملکرد  آن به‌خصوص در فصل گرما بسیار آزاردهنده‌ است. در این راستا کلینیک تخصصی تکنوتعمیر خدمات نصب و سرویس و تعمیر کولر آبی را در مجموعه‌ی خود در اولویت کاری خود قرار داده است. برخی از متداول‌ترین این خدمات در شهرک غرب عبارت است از:

 • نصب انواع کولر آبی ثابت، متحرک و..
 • نصب کلید کولر
 • شستشوی مخزن حلزونی
 • تعویض کف کولر
 • برق‌کشی کولر
 • تعمیر برد
 • رفع عیب سیم‌کشی
 • سرویس سالیانه کولر آبی
 •  روغن‌کاری پمپ آب
 •  روغن‌کاری یاتاقان
 •  تعویض تسمه
 •  تست پمپ
 • تعمیر شناور
 • تعمیر پروانه
 •  تعویض موتور
 •  نصب سایبان
 •  رسوب‌زدایی و جرم‌گیری بدنه

تعرفه‌ تعمیر و سرویس کولر آبی در محله شهرک غرب

تکنوتعمیر لیستی از تمام اقدامات همراه با تعرفه‌ی تعمیر کولر آبی، با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از هزینه‌های خدمات کولر با این مجموعه در ارتباط باشید.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس کولر آبی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

نگهداری و سرویس کولر آبی در محله شهرک غرب 

تمام سیستم‌های سرمایشی مانند هر وسیله‌ی برقی دیگری جهت بالا بردن بازدهی و افزایش طول عمر مفید دستگاه باید به صورت مرتب و دوره‌ای سرویس شوند. تنظیم شناور ، کنترل پمپ آب، بررسی جعبه تقسیم، بررسی و روغن‌کاری دینام، شستشوی مخزن حلزونی، شستشو و رسوب‌زدایی بدنه، تنظیم تسمه، بررسی فن و بسیاری از خدمات دیگر از جمله اقدامات در سرویس کولر آبی است.

 

تماس با سرویسکاران کولر آبی در مجموعه‌ی تکنوتعمیر در شهرک غرب 

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که ممکن است برای مصرف‌کنندگان کولر آبی پیش آید این است که ساکنان محله‌ی شهرک غرب و مناطق تحت پوشش آن برای دریافت خدمات تعمیر چگونه باید با کارشناسان تماس بگیرند. در پاسخ به این پرسش باید گفت آسان‌ترین راه برای بهره‌مندی از خدمات سریع و ارزان، برقراری تماس تلفنی با کارشناسان تکنوتعمیر است. کارشناسان تعمیر و تکنسین مجرب و کارآزموده‌ی خدمات تخصصی کولر آبی در شهرک غرب، در اسرع وقت خود را به محل می‌رسانند.

 

موقعیت جغرافیایی محله شهرک غرب 

محله شهرک غرب یکی از محله‌های منطقه ۲ تهران است که  در قسمت شمال غربی قرار دارد. این محله از شمال به سعادت‌آباد، از غرب به بزرگراه یادگار امام، از شرق به بزرگراه چمران و از سمت جنوب به بزرگراه شهید همت منتهی می‌گردد. محله شهرک غرب را می‌توان به عنوان یکی از زیباترین و مدرن‌ترین شهرک‌های تهران معرفی کرد. در این محله خیابان‌ها عریض و کوچه‌باغ‌ها مدرن و استاندارد طراحی شده‌اند و خانه‌های ویلایی زیادی با معماری خیره‌کننده و متفاوتی به صورت متمرکز به چشم می‌خورد. از لحاظ امکانات رفاهی، درمانی و خدماتی و اجتماعی نیز در وضعیت مطلوبی است و به علت تراکم جمعیتی پایین، دسترسی به شاه‌راه‌های شهری آسان است. 

 

محدوده ارائه خدمات سرویس کولر آبی در محله شهرک غرب

کلیه خدمات قابل ارائه شرکت فنی تکنوتعمیر در محله شهرک غرب شامل خیابان و بخش‌های مهم آن اعم از خیابان ایران زمین، خیابان مهستان، خیابان خوردین، خیابان گلستان، درخشان، زرافشان، هرمزان، پیروزان،  سیمای ایران، شجریان جنوبی، گل افشان و بلوار‌های مهم آن از جمله بلوار خوردین، بلوار دادمان (پونک باختری)، ایوانک و بلوار پاکنژاد (بلوار شمال به جنوب محله) می‌شود.

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر کولر آبی در محله‌ی شهرک غرب»

 

بهترین و معتبرترین تیم تاسیسات و تعمیرات تخصصی کولر آبی در شهرک غرب چیست؟

تکنوتعمیر یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌ی تاسیساتی‌ست که دارای افراد متخصص و متبحر در حوزه‌ی تعمیر و سرویس کولر آبی می‌باشد. متخصصان با تجربه‌ی این مجموعه بهترین انتخاب برای انجام سرویس‌دهی و کلیه خدمات مربوط به کولر آبی در شهرک غرب و تمام مناطق تحت پوشش آن هستند.

خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی سرویس و رفع ایرادات فنی کولر آبی چه مناطقی از شهرک غرب را تحت پوشش قرار می دهد؟

خیابان ایران زمین، خیابان مهستان، خیابان خوردین، خیابان گلستان، درخشان، زرافشان، هرمزان، پیروزان،  سیمای ایران، شجریان جنوبی، گل افشان و بلوار‌های مهم آن از جمله بلوار خوردین، بلوار دادمان (پونک باختری)، ایوانک و بلوار پاکنژاد (بلوار شمال به جنوب محله) از جمله مناطق تحت پوشش تکنو‌تعمیر در محله‌ی شهرک غرب می‌باشند.

از چه طریقی می‌توان با تعمیرکاران کولر آبی در محدوده‌ی شهرک غرب ارتباط برقرار کرد؟

بهترین راه جهت بهره‌مندی از خدمات سریع و آسان تکنوتعمیر برای ساکنین محله‌ی شهرک غرب و حومه، تماس با دفتر مرکزی این شرکت است.

آیا خدمات تعمیرات کولر آبی در شهرک غرب  به صورت ۲۴ ساعته ارائه می ‌شود؟

تکنوتعمیر به صورت شبانه‌روزی و در ۷ روز هفته (حتی در ایام تعطیل) پاسخگوی نیاز مشتریان است.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.