خدمات تعمیر و سرویس کولر آبی در منطقه و محله‌ی شهران تهران

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارائه خدمات راه‌اندازی، تعمیر، سرویس کولر آبی در محله شهران

کلینیک فنی تخصصی تکنوتعمیر یکی از مراکز معتبر در تعمیر و سرویس کولر آبی و دیگر تجهیزات سرمایشی است. حضور کادر مجرب و متخصص در این مجموعه به اعتبار آن می‌افزاید. کلیه‌‌ی خدمات مربوط به کولر آبی توسط تکنوتعمیر در محل انجام می‌شود و کلیه خدمات از نصب و راه‌اندازی گرفته تا تعمیرات، عیب‌یابی و سرویس این سیستم‌های سرمایشی را در برمی‌گیرد. تعمیرکاران سیار این شرکت به صورت تمام وقت آماده‌ی خدمت رسانی به ساکنین در شهران و تمامی محدوده‌ی تحت پوشش آن صورت می‌گیرد.

 

معرفی پکیج خدمات کولر آبی در محله شهران و محدوده‌های اطراف آن

تکنوتعمیر با توجه به اهمیت سرویس و تعمیر سیستم‌های سرمایشی، تمامی خدمات تعمیرات مربوط به کولر آبی را در تمام طول سال حتی ایام تعطیل و به صورت شبانه‌روزی ارائه می‌دهد. برخی از متداول‌ترین خدمات تکنو تعمیر در شهران عبارت است از:

 • نصب انواع کولر آبی ثابت، متحرک و..
 • نصب کلید کولر
 • شستشوی مخزن حلزونی
 • تعویض کف کولر
 • برق‌کشی کولر
 • تعمیر برد
 • رفع عیب سیم‌کشی
 • سرویس سالیانه کولر آبی
 •  روغن‌کاری پمپ آب
 •  روغن‌کاری یاتاقان
 •  تعویض تسمه
 •  تست پمپ
 • تعمیر شناور
 • تعمیر پروانه
 •  تعویض موتور
 •  نصب سایبان
 •  رسوب‌زدایی و جرم‌گیری بدنه

هزینه تعمیر و سرویس کولر آبی  در محله شهران 

تکنوتعمیر لیستی از تمام اقدامات، همراه با تعرفه‌ی تعمیر کولر آبی انجام و با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. شما مشتریان عزیز می توانید با مراجعه به لیست ذکر شده از تمامی اقدامات و تعرفه‌های آن‌ها مطلع شوید. همچنین می‌توانید با تماس با کارشناسان مجموعه از مشاوره‌هایی جهت خرید یا سرویس کولر آبی بهره‌مند شوید.

 

سرویس سالیانه کولر آبی در محله شهران 

کولر آبی مانند هر سیستم سرمایشی دیگری برای حفظ سطح کارایی خود و افزایش طول عمر نیاز به سرویس سالیانه دارد. سرویس سالیانه و دوره‌ای اگر به طور مرتب انجام شود نه تنها به جلوگیری از خرابی قطعات کمک می‌کند، بلکه باعث صرفه جویی در مصرف آب و برق نیز می‌شود. تنظیم شناور ، کنترل پمپ آب، بررسی جعبه تقسیم، بررسی و روغن‌کاری دینام، شستشوی مخزن حلزونی، شستشو و رسوب‌زدایی بدنه، تنظیم تسمه، بررسی فن و بسیاری از خدمات دیگر از جمله اقداماتی است که در سرویس دوره‌ای کولر آبی انجام می‌شود.

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس کولر آبی در تهران

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

ارتباط با سرویسکاران انواع کولر های آبی در شهران 

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از متخصصان تعمیر کولر آبی پرسیده می‌شود این است که ساکنان محله‌ی شهران و مناطق تحت پوشش آن برای دریافت خدمات سرویس و تعمیر کولر باید از چه طریقی اقدام کنند. آسان‌ترین راه برای بهره‌مندی از خدمات سریع و ارزان، برقراری تماس تلفنی با کارشناسان تکنوتعمیر است. تکنسین مجرب و کارآزموده‌ی خدمات تخصصی کولر کولر آبی در شهران، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از درخواست، خود را به محل می‌رسانند.

 

 موقعیت جغرافیایی محله شهران 

محله‌ی شهران در شمال غربی و منطقه ۵ شهرداری استان تهران واقع شده است. محله شهران به دلیل نزدیکی به دامنه کوه‌های البرز دارای آب و هوا‌ی بسیار مطلوبی است که این محله را به گزینه‌ای مناسب برای سکونت تبدیل کرده است. این محله دارای بافتی مدرن و خیابان‌های وسیع می‌باشد که توسط بزرگراه آبشناسان به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم می‌شود. امکانات رفاهی در شهران جنوبی بهتر از شهران شمالی است که این امر موجب افزایش حجم ترافیک در این قسمت شده است، از طرفی آب و هوای مطلوب‌تر شهران شمالی تراکم جمعیت در این قسمت از محله شهران را افزایش داده است.

 

محدوده ارائه خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت در محله شهران

کلیه خدمات قابل ارائه شرکت فنی تکنوتعمیر در محله‌ شهران شامل خیابان‌های حاج آقا خیابانی، عسگری، نیروگاه، الوند در شهران شمالی و خیابان‌های مخابرات، کانون، برادران طوقی در شهران جنوبی و بزرگراه آبشناسان، بزرگراه شهید باکری، بزرگراه همت می‌باشد. 

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر کولر آبی در محله‌ی شهران»

 

بهترین و معتبرترین تیم تاسیسات و تعمیرات تخصصی کولر آبی در شهران چیست؟

تکنوتعمیر یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌ی تاسیساتی‌ست که دارای افراد متخصص و متبحر در حوزه‌ی نصب، تعمیر و سرویس کولر آبی می‌باشد. متخصصان با تجربه‌ی این مجموعه بهترین انتخاب برای انجام سرویس‌دهی و کلیه خدمات مربوط به کولر آبی در شهران و تمام مناطق تحت پوشش آن هستند.

خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی سرویس و رفع ایرادات فنی اسپلیت چه مناطقی از شهران را تحت پوشش قرار می دهد؟

از جمله مناطق تحت پوشش تکنو‌تعمیر در محله‌ی شهران خیابان‌های حاج آقا خیابانی، عسگری، نیروگاه، الوند در شهران شمالی و خیابان‌های مخابرات، کانون، برادران طوقی در شهران جنوبی و بزرگراه آبشناسان، بزرگراه شهید باکری، بزرگراه همت می‌باشند.

از چه طریقی می‌توان با تعمیرکاران کولر آبی در محدوده‌ی شهران ارتباط برقرار کرد؟

بهترین راه جهت بهره‌مندی از خدمات سریع و آسان تکنوتعمیر برای ساکنین محله‌ی شهران و حومه، تماس با دفتر مرکزی این شرکت است.

آیا خدمات تعمیرات کولر آبی در شهران  به صورت ۲۴ ساعته ارائه می ‌شود؟

تکنوتعمیر به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته (حتی در ایام تعطیل) پاسخگوی نیاز مشتریان است.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.