تکنوتعمیر، یک شرکت خدمات فنی در زمینه تعمیر، نصب و سرویس انواع دستگاه‌ها اعم از کولر گازی و اسپلیت، انواع کولر آبی، پکیج، آبگرمکن، رادیاتور، توالت فرنگی و پمپ آب است. کلیه خدمات ارائه شده تنها با برقراری یک تماس و در اسرع وقت برای شما مشتریان عزیز و گرانقدر صورت می‌گیرد. ماموریت و هدف ما، ارائه خدمات در محل با اعزام تکنسین مجرب به همراه بالاترین سطح کیفیت و در کمترین زمان ممکن است.  

تکنوتعمیر در کلیه مناطق و شهرهای تهران به فعالیت مشغول است. برای دسترسی راحت‌تر شما عزیزان، تلفن‌های تماس جداگانه‌ای در نظر گرفته شده که در بخش تماس با ما در دسترس شما قرار گرفته است. 

شما می‌توانید با مراجعه به بخش تماس با ما، انواع راه‌های ارتباطی را ببینید و از طریق یکی از راه‌های ذکر شده، درخواست خود را مطرح کنید.

استادکاران تکنوتعمیر موظف به تامین قطعات نیستند اما در صورت درخواست شما، قطعات تهیه می‌گردد. بنابراین فاکتور قطعات خریداری شده پس از اتمام خدمت، به شما تحویل داده می‌شود. 

در صورتی که از انجام کار رضایت نداشتید و یا با تکنسین اعزام شده دچار مشکل شده‌اید، کافیست در قسمت شکایات و انتقادات سایت، موضوع را مطرح و ثبت کنید. در اولین فرصت تیم پشتیبانی به شکایت شما رسیدگی می‌کند. 

هزینه خدمت بسته به نوع خدمت در بخش تعرفه‌ها کاملا تعیین گردیده است که با مراجعه به آن بخش، جزئیات قابل مشاهده است. البته در صورت استفاده از قطعه، هزینه آن نیز در نهایت به همراه هزینه ایاب و ذهاب اضافه خواهد شد.