لیست هزینه و تعرفه تعمیر شوفاژ و رادیاتور در تهران با در نظر گرفتن دستمزد استادکاران و قیمت قطعات

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

تعرفه خدمات تعمیر و نصب شوفاژ و رادیاتور

همزمان با تغییرات در سبک زندگی، سرویس‌های گرمایشی نیز تغییرات گسترده‌ای داشتند. جایگزین شدن موتورخانه‌ها، پکیج و شوفاژ یا انواع بخاری از عمده‌ترین این تغییرات بود. شوفاژ و رادیاتور از جمله سیستم‌های مهم گرمایشی در منازل به ‌شمار می‌روند که در فصول سرد سال مورد استفاده قرار می‌گیرند. در واقع شوفاژها نوعی مبدل حرارتی هستند که انرژی لازم را از پکیج دریافت می‌کنند و آن را در سراسر محیط انتقال می‌دهند. همزمان با شروع فصل سرما همه به فکر تعمیر یا سرویس کردن پکیج‌، رادیاتورها و شوفاژهای خانه می‌افتند. نصب و راه‌اندازی، تعمیر و سرویس شوفاژ باید فقط توسط متخصصین ماهر در این زمینه انجام شود. چرا که هرگونه دستکاری توسط افراد غیرمتخصص می‌تواند زمستانی پر از دردسرهای سیستم های گرمایشی برایتان به ارمغان آورد.

 

تعرفه‌ی تعمیر پکیج

نحوه‌ی کار رادیاتور به این صورت است که آب توسط موتورخانه یا پکیج گرم میشود. این آب گرم توسط لوله‌ها به رادیاتور یا شوفاژ می‌رسد. از این‌رو هزینه‌ی تعمیر شوفاژو رادیاتور خدمات متعددی را در بر می‌گیرد که یکی از این خدمات مرتبط با موتورخانه یا پکیج است. مجموعه فنی تخصصی تکنو‌تعمیر بیش از ۱۵ سال است که در زمینه‌ی تعمیر و سرویس شوفاژ و رادیاتور در سراسر تهران خدمت رسانی می‌کند. یکی دیگر از خدماتی که در این مجموعه ارائه می‌شود، تعمیر و سرویس پکیج است. در واقع عملکرد شوفاژ و رادیاتور به عملکرد پکیج نیز بستگی دارد. در واقع شوفاژ‌ها توسط پکیج کنترل می‌شوند و بروز هر گونه مشکل در پکیج می تواند مشکلاتی در شوفاژ و رادیاتور‌ها رقم بزند. یکی از سوالات اساسی مصرف‌کنندگان در تعمیر پکیج هزینه‌ی خدمات است. بادی بگوییم که تعرفه‌ی تعمیر و سرویس پکیج به عوامل متعددی از جمله نوع پکیج، برند آن، نوع خدمات تعمیر، قیمت قطعات و… بستگی دارد.

 

تکنوتعمیر؛ نزدیک‌ترین تعمیرگاه برای ارائه‌ی خدمات تعمیر شوفاژ و رادیاتور

مجموعه فنی تخصصی تکنوتعمیر آماده‌ی خدمت رسانی شبانه‌روزی به شما مشتریان گرانقدر است. این مجموعه نزدیک‌ترین تعمیرگاه تخصصی شوفاژ و رادیاتور به شما می‌باشد. چرا که بعد از اعلام درخواست شما، این مجموعه در اسرع وقت نزدیک‌ترین کارشناس خود را به محل شما برای ارائه ی خدمات اعزام می‌کند. یکی دیگر از سولاتی که برای مشتریان پیش می‌اید زمان لازم برای تعمیرات است. در این مورد لازم است بگوییم که مدت زمان تعمیر پکیج، شوفاژ، رادیاتور به طور کامل بستگی به نوع تعمیر یا سرویس‌های مورد نیاز دارد. 

 

موارد موثر در تعرفه‌ی خدمات تعمیر و سرویس رادیاتور

ممکن است گاهی متوجه نوسان قیمت خدمات تعمیر بین کارشناسان باشید. در این زمینه لازم است بدانید که عوامل بیشماری وجود دارد که می‌تواند تعرفه‌ی تعمیرات را تغییر دهد. قیمتی که اتحادیه برای این امر تعیین می کند ملاک این کار قرار دارد اما گاهی ممکن است تعمیرات بیشتر یا حتی کمتر از چیزی باشد که به نظر می‌رسد. عوامل مختلفی از قبیل نوع خدمات تعمیر، قطعه‌های موردنیاز، برند شوفاژ یا رادیاتور، نوع مشکل سیستم و بسیاری موارد دیگر روی تعرفه‌ی شوفاز و رادیاتور تاثیرگذار هستند.

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

لیست قیمت انواع تعمیرات و سرویس‌ شوفاژ و رادیاتور

 

هزینه‌ی نصب و راه‌اندازی انواع شوفاژ

خدمات قابل ارائه

هزینه نهایی

نصب شوفاژ

 

لوله‌کشی رادیاتور

 

نصب ترموستات

 

 

هزینه‌ی تعمیر شوفاژ

خدمات قابل ارائه

هزینه نهایی

تعمیر شیر شوفاژ

 

تعمیر ترموستات 

 

تعمیر انواع شوفاژ و رادیاتور

 

 

هزینه‌ی تعویض قطعات شوفاژ

خدمات قابل ارائه

هزینه‌ نهایی

تعویض شیر شوفاژ

 

تعویض ترموستات

 

هزینه‌ی سایر خدمات شوفاژ

خدمات قابل ارائه

هزینه‌ نهایی

هواگیری شوفاژ

 

آب بندی بین پره‌ها

 

باز کردن رادیاتور

 

رفع نشتی رادیاتور

 

رفع سوراخی شوفاژ

 

«پرسش‌های متداول پیرامون تعرفه‌ی تعمیر و سرویس شوفاژ و رادیاتور»

 

۱.انواع خدمات قابل ارائه‌ی تکنوتعمیر در خصوص شوفاژ و رادیاتور را نام ببرید؟

اقدامات و خدمات رادیاتور که توسط شرکت تکنوتعمیر ارائه می‌شود عبارت است از: 

نصب انواع شوفاژ، نصب ترموستات، لوله‌کشی رادیاتور، آب‌بندی بین پره‌ها، رفع نشتی رادیاتور، رفع سوراخی شوفاژ، باز کردن رادیاتور، هواگیری شوفاژ، تعویض ترموستات، تعویض شیر شوفاژ و بسیاری از خدمات دیگر 

۲.عوامل تاثیرگذار بر قیمت انواع خدمات تعمیر و سرویس شوفاژ و رادیاتور چیست؟

نوع، برند، نوع قطعه‌ی معیوب، هزینه‌های قطعات اضافه شده، اجرت تعمیرکار و هزینه‌ی ایاب و ذهاب

۳.تهیه‌ی قطعات و تجهیزات لازم برای تعمیر و تعویض شوفاژ و رادیاتور چگونه انجام می‌گیرد؟

تمام هزینه‌های لازم برای تعمیر و سرویس، نصب و راه‌اندازی و تعویض قطعات رادیاتور طبق نرخ مصوب اتحادیه تعیین می‌شود.

۴.هزینه‌ی ایاب و ذهاب متخصصان و کارشناسان تکنو‌تعمیر چگونه است؟

بسته به اینکه در کدام منطقه، محله و شهرهای استان تهران قرار گرفته‌اید و فاصله‌ی مکانی‌ شما تا نزدیک‌ترین کارشناسان تکنو‌تعمیر چقدر است، هزینه‌ی ایاب و ذهاب متفاوت خواهد بود.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.