خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه و محله‌ی اقدسیه تهران

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارائه خدمات تعمیر، سرویس، نصب و شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت در محله اقدسیه

تکنوتعمیر یکی از مراکز معتبر تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی، دارای کادری مجرب و متخصص جهت اعزام به تمامی نقاط اقدسیه در تهران است. کلیه‌‌ی خدمات مربوط به کولر گازی اسپلیت در محل، از نصب و راه‌اندازی گرفته تا تعمیرات، عیب‌یابی و سرویس این سیستم‌های سرمایشی توسط تعمیرکاران سیار این شرکت صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است متخصصان این مجموعه آماده‌ی خدمت‌رسانی به تمامی محدوده‌ی تحت پوشش اقدسیه می‌باشند.

معرفی انواع خدمات کولر گازی و اسپلیت در محله اقدسیه

برخی از متداول‌ترین خدمات تکنو تعمیر در اقدسیه عبارت است از:

سرویس سالیانه کولر گازی و اسپلیت، تعمیر برد اسپلیت، نشت‌یابی کولرگازی، تعمیر موتور فن اسپلیت، تعمیر و تعویض شیر برقی کولر گازی، لوله‌کشی توکار اسپلیت، شارژ گاز کولر گازی، تعویض کمپرسور کولر گازی و …

هزینه تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی  در محله اقدسیه 

تکنوتعمیر لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با تعمیر و سرویس کولر گازی، با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی به آن رجوع کنید.

سرویس دوره‌ای کولر گازی و اسپلیت در محله اقدسیه 

کولر گازی و اسپلیت مانند هر وسیله‌ی برقی دیگری باید به صورت مرتب و دوره‌ای سرویس شود تا ضمن حفظ کارکرد آن، طول عمر آن هم افزایش یابد. فیلتر هوای کولر، فشار گاز کولر، شستشوی کولر و چکاپ کندانسور کولر از مهم‌ترین مواردی است که باید به صورت منظم و دوره‌ای سرویس شوند. به عنوان مثال سرویس فیلتر هوا باید ماهانه در فصول گرم سال صورت گیرد. یا تنظیم فشار گاز کولرهای اسپلیت پیشنهاد می‌شود حداقل سالانه یکبار توسط سرویسکار صورت گیرد. شستشوی کولر گازی بهتر است هر دو سال یکبار و با مواد شوینده خاص به‌ویژه در مناطق صنعتی صورت گیرد.

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

تماس با سرویسکاران کلیه‌ی برندهای اسپلیت و کولرگازی در اقدسیه 

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از متخصصان تعمیر داکت اسپلیت و کولرگازی پرسیده می‌شود این است که ساکنان محله‌ی اقدسیه و مناطق تحت پوشش آن برای دریافت خدمات کولر گازی یا اسپلیت باید از چه طریقی اقدام کنند. در پاسخ به این پرسش می‌توان گفت آسان‌ترین راه برای بهره‌مندی از خدمات سریع و ارزان، برقراری تماس تلفنی با کارشناسان تکنوتعمیر است. تکنسین مجرب و کارآزموده‌ی خدمات تخصصی کولر گازی و اسپلیت در اقدسیه، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از درخواست، خود را به مقصد می‌رسانند.

ارائه خدمات تعمیر و سرویس سیستم‌های سرمایشی در محله اقدسیه 

اقدسیه یکی از محله‌های شمال شرق تهران می‌باشد که در منطقه ۱ شهرداری واقع شده است. این محله از شمال به بزرگراه ارتش، و آجودانیه، از سمت جنوب به بزرگراه صدر، از شرق به بزرگراه امام علی و ازگل و از سمت غرب به فرمانیه وصل می‌شود. مالک این محله در گذشته، صندوقدار ناصرالدین شاه بوده است که پس از بخشش این قسمت به امینه اقدس (همسر ناصرالدین شاه) نامش از حصار ملا به اقدسیه تغییر پیدا کرده است.  این محله سرشار از کافه‌های شیک و مدرن و رستوران‌های لوکس است که توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. 

محدوده ارائه خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت در محله اقدسیه

کلیه خدمات قابل ارائه شرکت فنی تکنوتعمیر در محله اقدسیه شامل خیابان و بخش‌های مهم آن اعم از خیابان اقدسیه (موحد دانش)، خیابان سپند، فیروز‌بخش، امیر بهادر، اقدسیه گلستان شمالی (قاسمی)، خیابان گلزار، خیابان تیموری و خیابان صنایع می‌شود. 

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر کولرگازی در محله‌ی اقدسیه»

 

بهترین و معتبرترین تیم تاسیسات و تعمیرات تخصصی کولرگازی و اسپلیت در اقدسیه چیست؟

تکنوتعمیر یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌ی تاسیساتی‌ست که دارای افراد متخصص و متبحر در حوزه‌ی تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت می‌باشد. متخصصان با تجربه‌ی این مجموعه بهترین انتخاب برای انجام سرویس‌دهی و کلیه خدمات مربوط به کولر گازی در اقدسیه و تمام مناطق تحت پوشش آن هستند.

خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی سرویس و رفع ایرادات فنی اسپلیت چه مناطقی از اقدسیه را تحت پوشش قرار می دهد؟

خیابان اقدسیه (موحد دانش)، خیابان سپند، فیروز‌بخش، امیر بهادر، اقدسیه گلستان شمالی (قاسمی)، خیابان گلزار، خیابان تیموری و خیابان صنایع از جمله مناطق تحت پوشش تکنو‌تعمیر در محله‌ی اقدسیه می‌باشند.

از چه طریقی می‌توان با تعمیرکاران کولرگازی در محدوده‌ی اقدسیه ارتباط برقرار کرد؟

بهترین راه جهت بهره‌مندی از خدمات سریع و آسان تکنوتعمیر برای ساکنین محله‌ی اقدسیه و حومه، تماس با دفتر مرکزی این شرکت است.

آیا خدمات تعمیرات کولرگازی در اقدسیه  به صورت ۲۴ ساعته ارائه می ‌شود؟

تکنوتعمیر به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته (حتی در ایام تعطیل) پاسخگوی نیاز مشتریان است.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.