خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه و محله‌ی باغ‌فیض تهران

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارائه خدمات تعمیر، سرویس، نصب و شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت در محله باغ‌فیض

تکنوتعمیر یکی از مراکز معتبر تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی، دارای کادری مجرب و متخصص جهت اعزام به تمامی نقاط باغ‌فیض در تهران است. کلیه‌‌ی خدمات مربوط به کولر گازی اسپلیت در محل، از نصب و راه‌اندازی گرفته تا تعمیرات، عیب‌یابی و سرویس این سیستم‌های سرمایشی توسط تعمیرکاران سیار این شرکت صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است متخصصان این مجموعه آماده‌ی خدمت‌رسانی به تمامی محدوده‌ی تحت پوشش باغ‌فیض می‌باشند.

معرفی انواع خدمات کولر گازی و اسپلیت در محله باغ‌فیض

برخی از متداول‌ترین خدمات تکنو تعمیر در باغ‌فیض عبارت است از:

سرویس سالیانه کولر گازی و اسپلیت، تعمیر برد اسپلیت، نشت‌یابی کولرگازی، تعمیر موتور فن اسپلیت، تعمیر و تعویض شیر برقی کولر گازی، لوله‌کشی توکار اسپلیت، شارژ گاز کولر گازی، تعویض کمپرسور کولر گازی و …

هزینه تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی  در محله باغ‌فیض 

تکنوتعمیر لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با تعمیر و سرویس کولر گازی، با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی به آن رجوع کنید.

سرویس دوره‌ای کولر گازی و اسپلیت در محله باغ‌فیض 

کولر گازی و اسپلیت مانند هر وسیله‌ی برقی دیگری باید به صورت مرتب و دوره‌ای سرویس شود تا ضمن حفظ کارکرد آن، طول عمر آن هم افزایش یابد. فیلتر هوای کولر، فشار گاز کولر، شستشوی کولر و چکاپ کندانسور کولر از مهم‌ترین مواردی است که باید به صورت منظم و دوره‌ای سرویس شوند. به عنوان مثال سرویس فیلتر هوا باید ماهانه در فصول گرم سال صورت گیرد. یا تنظیم فشار گاز کولرهای اسپلیت پیشنهاد می‌شود حداقل سالانه یکبار توسط سرویس‌کار صورت گیرد. شستشوی کولر گازی بهتر است هر دو سال یکبار و با مواد شوینده خاص به‌ویژه در مناطق صنعتی صورت گیرد.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

تماس با سرویسکاران کلیه‌ی برندهای اسپلیت و کولرگازی در باغ‌فیض 

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از متخصصان تعمیر داکت اسپلیت و کولرگازی پرسیده می‌شود این است که ساکنان محله‌ی باغ‌فیض و مناطق تحت پوشش آن برای دریافت خدمات کولر گازی یا اسپلیت باید از چه طریقی اقدام کنند. در پاسخ به این پرسش می‌توان گفت آسان‌ترین راه برای بهره‌مندی از خدمات سریع و ارزان، برقراری تماس تلفنی با کارشناسان تکنوتعمیر است. تکنسین مجرب و کارآزموده‌ی خدمات تخصصی کولر گازی و اسپلیت در باغ‌فیض، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از درخواست، خود را به مقصد می‌رسانند.

ارائه خدمات تعمیر و سرویس سیستم‌های سرمایشی در محله باغ‌فیض 

محله باغ‌فیض محله‌ای در شمال غرب و در منطقه ۵ شهرداری استان تهران واقع شده است که از جنوب به بزرگراه شهید حکیم، از شمال به بزرگراه همت، از غرب به بزرگراه ستاری و از شرق به بزرگراه اشرفی اصفهانی محدود می شود. این محله تا ۷۰ سال جزئی از شمیرانات بوده است. محله باغ‌فیض در گذشته روستای سرسبزی بوده که با گذشت زمان و گسترش ساخت و ساز رفته رفته بافت قدیمی به بافت شهری تبدیل شد اما در حال حاضر هنوز هم خانه‌هایی با بافت قدیمی در این محله دیده می‌شود. قدمت روستای باغ‌فیض با توجه به درخت توت که در میدان اصلی محله واقع شده و اهالی قدیمی این محله آن را با نام درخت ابوالفضل می‌شناسند، بالغ بر ۷۰۰ سال تخمین زده می‌شود.

محدوده ارائه خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت در محله باغ‌فیض

کلیه خدمات قابل ارائه شرکت فنی تکنوتعمیر در محله باغ‌فیض شامل خیابان‌های طالقانی، ناطق نوری، نیک زارع و بوستان‌های باغ‌فیض، میخک و اماکن معروف این محله از جمله مجتمع خرید تیراژه و مجتمع تجاری کوروش و همچنین برج‌های واقع شده در این محله از جمله برج مسکونی شهاب پرواز، برج آرمان می‌شود. 

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر کولرگازی در محله‌ی باغ‌فیض»

 

بهترین و معتبرترین تیم تاسیسات و تعمیرات تخصصی کولرگازی و اسپلیت در باغ‌فیض چیست؟

تکنوتعمیر یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌ی تاسیساتی‌ست که دارای افراد متخصص و متبحر در حوزه‌ی تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت می‌باشد. متخصصان با تجربه‌ی این مجموعه بهترین انتخاب برای انجام سرویس‌دهی و کلیه خدمات مربوط به کولر گازی در باغ‌فیض و تمام مناطق تحت پوشش آن هستند.

خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی سرویس و رفع ایرادات فنی اسپلیت چه مناطقی از باغ‌فیض را تحت پوشش قرار می دهد؟

از جمله مناطق تحت پوشش تکنو‌تعمیر در محله‌ی باغ‌فیض خیابان‌های طالقانی، ناطق نوری، نیک زارع و بوستان‌های باغ‌فیض، میخک و اماکن معروف این محله از جمله مجتمع خرید تیراژه و مجتمع تجاری کوروش و همچنین برج‌های واقع شده در این محله از جمله برج مسکونی شهاب پرواز، برج آرمان می‌باشند.

از چه طریقی می‌توان با تعمیرکاران کولرگازی در محدوده‌ی باغ‌فیض ارتباط برقرار کرد؟

بهترین راه جهت بهره‌مندی از خدمات سریع و آسان تکنوتعمیر برای ساکنین محله‌ی باغ‌فیض و حومه، تماس با دفتر مرکزی این شرکت است.

آیا خدمات تعمیرات کولرگازی در باغ‌فیض  به صورت ۲۴ ساعته ارائه می ‌شود؟

تکنوتعمیر به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته (حتی در ایام تعطیل) پاسخگوی نیاز مشتریان است.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.