خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه و محله‌ی بیمه تهران

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارائه خدمات تعمیر، سرویس، نصب و شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت در محله کوی بیمه

تکنوتعمیر یکی از مراکز معتبر تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی، دارای کادری مجرب و متخصص جهت اعزام به تمامی نقاط کوی بیمه در تهران است. کلیه‌‌ی خدمات مربوط به کولر گازی اسپلیت در محل، از نصب و راه‌اندازی گرفته تا تعمیرات، عیب‌یابی و سرویس این سیستم‌های سرمایشی توسط تعمیرکاران سیار این شرکت صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است متخصصان این مجموعه آماده‌ی خدمت‌رسانی به تمامی محدوده‌ی تحت پوشش کوی بیمه می‌باشند.

معرفی انواع خدمات کولر گازی و اسپلیت در محله کوی بیمه

برخی از متداول‌ترین خدمات تکنو تعمیر در کوی بیمه عبارت است از:

سرویس سالیانه کولر گازی و اسپلیت، تعمیر برد اسپلیت، نشت‌یابی کولرگازی، تعمیر موتور فن اسپلیت، تعمیر و تعویض شیر برقی کولر گازی، لوله‌کشی توکار اسپلیت، شارژ گاز کولر گازی، تعویض کمپرسور کولر گازی و …

هزینه تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی  در محله کوی بیمه 

تکنوتعمیر لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با تعمیر و سرویس کولر گازی، با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی به آن رجوع کنید.

سرویس دوره‌ای کولر گازی و اسپلیت در محله کوی بیمه 

کولر گازی و اسپلیت مانند هر وسیله‌ی برقی دیگری باید به صورت مرتب و دوره‌ای سرویس شود تا ضمن حفظ کارکرد آن، طول عمر آن هم افزایش یابد. فیلتر هوای کولر، فشار گاز کولر، شستشوی کولر و چکاپ کندانسور کولر از مهم‌ترین مواردی است که باید به صورت منظم و دوره‌ای سرویس شوند. به عنوان مثال سرویس فیلتر هوا باید ماهانه در فصول گرم سال صورت گیرد. یا تنظیم فشار گاز کولرهای اسپلیت پیشنهاد می‌شود حداقل سالانه یکبار توسط سرویسکار صورت گیرد. شستشوی کولر گازی بهتر است هر دو سال یکبار و با مواد شوینده خاص به‌ویژه در مناطق صنعتی صورت گیرد.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

تماس با سرویسکاران کلیه‌ی برندهای اسپلیت و کولرگازی در کوی بیمه 

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از متخصصان تعمیر داکت اسپلیت و کولرگازی پرسیده می‌شود این است که ساکنان محله‌ی کوی بیمه و مناطق تحت پوشش آن برای دریافت خدمات کولر گازی یا اسپلیت باید از چه طریقی اقدام کنند. در پاسخ به این پرسش می‌توان گفت آسان‌ترین راه برای بهره‌مندی از خدمات سریع و ارزان، برقراری تماس تلفنی با کارشناسان تکنوتعمیر است. تکنسین مجرب و کارآزموده‌ی خدمات تخصصی کولر گازی و اسپلیت در کوی بیمه، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از درخواست، خود را به مقصد می‌رسانند.

ارائه خدمات تعمیر و سرویس سیستم‌های سرمایشی در محله کوی بیمه 

محله‌ کوی بیمه در ناحیه ۶ منطقه ۵ استان تهران واقع شده است. این محله از شمال به شهرک آپادانا، از جنوب به بزرگراه شهید لشگری، از شرق به شهرک شهید فکوری، از غرب به شهرک اکباتان محدود می‌شود. در محله کوی بیمه که دارای پنج خیابان اصلی می‌باشد، محدودیت تردد و طرح زوج و فرد وجود ندارد. یک ایستگاه مترو در ابتدای خیابان بیمه دوم این محله وجود دارد که در مسیر خط چهار مترو قرار دارد و یک ایستگاه میان راهی می‌باشد.   

محدوده ارائه خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت در محله کوی بیمه

کلیه خدمات قابل ارائه شرکت فنی تکنوتعمیر در محله‌ کوی بیمه شامل خیابان بیمه یکم شهید ریاحی، بیمه دوم آزمون نیا، بیمه سوم رستمی، بیمه چهارم فلسفی، بیمه پنجم عموییان و همچنین خیابان شرقی-غربی این محله به نام خیابان شهید عظیمی، کتابخانه عمومی، مسجد الله، بوستان های گلایل و مینا می‌باشد

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر کولرگازی در محله‌ی کوی بیمه»

 

بهترین و معتبرترین تیم تاسیسات و تعمیرات تخصصی کولرگازی و اسپلیت در کوی بیمه چیست؟

تکنوتعمیر یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌ی تاسیساتی‌ست که دارای افراد متخصص و متبحر در حوزه‌ی تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت می‌باشد. متخصصان با تجربه‌ی این مجموعه بهترین انتخاب برای انجام سرویس‌دهی و کلیه خدمات مربوط به کولر گازی در کوی بیمه و تمام مناطق تحت پوشش آن هستند.

خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی سرویس و رفع ایرادات فنی اسپلیت چه مناطقی از کوی بیمه را تحت پوشش قرار می دهد؟

از جمله مناطق تحت پوشش تکنو‌تعمیر در محله‌ی کوی بیمه، بیمه یکم شهید ریاحی، بیمه دوم آزمون نیا، بیمه سوم رستمی، بیمه چهارم فلسفی، بیمه پنجم عموییان و همچنین خیابان شرقی-غربی این محله به نام خیابان شهید عظیمی، کتابخانه عمومی، مسجد الله، بوستان های گلایل و مینا می‌باشند.

از چه طریقی می‌توان با تعمیرکاران کولرگازی در محدوده‌ی کوی بیمه ارتباط برقرار کرد؟

بهترین راه جهت بهره‌مندی از خدمات سریع و آسان تکنوتعمیر برای ساکنین محله‌ی کوی بیمه و حومه، تماس با دفتر مرکزی این شرکت است.

آیا خدمات تعمیرات کولرگازی در کوی بیمه  به صورت ۲۴ ساعته ارائه می ‌شود؟

تکنوتعمیر به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته (حتی در ایام تعطیل) پاسخگوی نیاز مشتریان است.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.