خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه و محله‌ی دزاشیب تهران

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارائه خدمات تعمیر، سرویس، نصب و شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت در محله دزاشیب

تکنوتعمیر یکی از مراکز معتبر تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی؛ دارای کادری مجرب و متخصص جهت اعزام به تمامی نقاط دزاشیب در تهران است. کلیه‌‌ی خدمات مربوط به کولر گازی اسپلیت در محل، از نصب و راه‌اندازی گرفته تا تعمیرات، عیب‌یابی و سرویس این سیستم‌های سرمایشی توسط تعمیرکاران سیار این شرکت صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است متخصصان این مجموعه آماده‌ی خدمت‌رسانی به تمامی محدوده‌ی تحت پوشش دزاشیب می‌باشند.

معرفی انواع خدمات کولر گازی و اسپلیت در محله دزاشیب 

کادر مجرب تکنو‌تعمیر طیف گسترده‌ای از اقدامات را در زمینه‌ی تعمیر و سرویس کولر گازی ارائه می‌دهد که متداول‌ترین آنها عبارت است از:

سرویس سالیانه کولر گازی و اسپلیت، تعمیر برد اسپلیت، نشت‌یابی کولرگازی، تعمیر موتور فن اسپلیت، تعمیر و تعویض شیر برقی کولر گازی، لوله‌کشی توکار اسپلیت، شارژ گاز کولر گازی، تعویض کمپرسور کولر گازی و …

هزینه تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در محله دزاشیب 

تکنوتعمیر لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با تعمیر و سرویس کولر گازی، با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی به آن رجوع کنید.

سرویس دوره‌ای کولر گازی و اسپلیت در محله دزاشیب 

کولر گازی و اسپلیت مانند هر وسیله‌ی برقی دیگری باید به صورت مرتب و دوره‌ای سرویس شود تا ضمن حفظ کارکرد آن، طول عمر آن هم افزایش یابد. فیلتر هوای کولر، فشار گاز کولر، شستشوی کولر و چکاپ کندانسور کولر از مهم‌ترین مواردی است که باید به صورت منظم و دوره‌ای انجام شود. به عنوان مثال سرویس فیلتر هوا باید ماهانه در فصول گرم سال صورت گیرد. یا تنظیم فشار گاز کولرهای اسپلیت پیشنهاد می‌شود حداقل سالانه یکبار توسط سرویسکار انجام شود. شستشوی کولر گازی بهتر است هر دو سال یکبار و با مواد شوینده خاص بویژه در مناطق صنعتی صورت پذیرد.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

تماس با سرویسکاران کلیه‌ی برندهای اسپلیت و کولرگازی در دزاشیب

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از متخصصان تعمیر داکت اسپلیت و کولرگازی پرسیده می‌شود این است که ساکنان محله‌ی دزاشیب و مناطق تحت پوشش آن برای دریافت خدمات کولر گازی یا اسپلیت باید از چه طریقی اقدام کنند. در پاسخ به این پرسش می‌توان گفت آسان‌ترین راه برای بهره‌مندی از خدمات سریع و ارزان، برقراری تماس تلفنی با کارشناسان تکنوتعمیر است. تکنسین مجرب و کارآزموده‌ی خدمات تخصصی کولر گازی و اسپلیت در دزاشیب، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از درخواست، خود را به مقصد می‌رسانند.

ارائه خدمات تعمیر و سرویس سیستم‌های سرمایشی در محله دزاشیب

دزاشیب یکی از محله‌های شمالی استان تهران است که در منطقه‌ی شمیران واقع شده است. از نظر موقعیت جغرافیایی محله‌ی دزاشیب از سمت شمال به جماران و نخجوان، از سمت مشرق به محله‌ی چیذر و فرمانیه، از سمت مغرب به سمت خیابان شریعتی و از سمت جنوب به تپه‌های قیطریه منتهی می‌شود. دزاشیب در منطقه‌ی یک تهران واقع شده است و دارای قدمتی دیرینه است. بافت محله‌ی دزاشیب تلفیقی از دو سبک سنتی و مدرن است. از نظر شرایط آب و هوایی می ‌توان گفت که دزاشیب دارای آب و هوای پاکیزه و خنک و کوهستانی‌ است و برای فعالیت‌‌های کشاورزی و دامداری بسیار سودمند است. دزاشیب دارای جاذ‌به‌های گردشگری و آثار باستانی و تاریخی بسیاری است که از مهم‌ترین آن‌ها عبارت است از: مسجد عمو رمضون، مسجد شیخ علی، تکیه سید‌الشهدا،  حمام بوعلی دزاشیب، دبستان آدونتیست‌ها، کوچه قورباغه، باغ‌های معروفی چون باغ مجدالدوله، باغ حاجی فخرالملک اردلان، باغ حاجی سید محمد صراف، باغ علا‌السلطنه، و بوستان‌هایی چون بوستان مینا، بوستان مهر فضای سبز و بسیاری دیگر از این قبیل.

تعمیرکاران مجرب و سیار تکنو‌تعمیر قادرند کلیه‌ی فعالیت‌ها و خدمات مربوط به کولر گازی و اسپلیت را با بهره‌گیری از جدیدترین متدها و روش‌های روز دنیا انجام دهند و جهت رفاه حال مشتریان، بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را در اسرع وقت ارائه نمایند.

محدوده ارائه خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت در محله دزاشیب

کلیه‌ی اقدامات اجرایی شرکت تکنوتعمیر قابل اجرا در محل و نیز در تمامی بخش‌ها و خیابان‌‌های دزاشیب از جمله خیابان عمار دزاشیب، خیابان باهنر دزاشیب، خیابان دزاشیب، خیابان لواسانی، خیابان تناولی، موحد دانش، خیابان پاشا ظهری، خیابان شهید امیرحسین کریمی (بوعلی)، نجابت جو، خیابان بازدار، خیابان سلیمی، خیابان شریعتی، رفیعی، فریماه، آقایی، آریا غربی، پورداد، طوطیا، راد، فلسطین، زیبا، صالحی، مهر، دانش، احسان، بیرجندی، آرین، کنی، کامبیز و میثم می‌باشد.

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر کولرگازی در محله‌ی دزاشیب»

 

بهترین و معتبرترین تیم تاسیسات و تعمیرات تخصصی کولرگازی و اسپلیت در دزاشیب چیست؟

تکنوتعمیر یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌ی تاسیساتی‌ست که دارای افراد متخصص و متبحر در حوزه‌ی تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت می‌باشد. متخصصان با تجربه‌ی این مجموعه بهترین انتخاب برای انجام سرویس‌دهی و کلیه خدمات مربوط به کولر گازی در دزاشیب و تمام مناطق تحت پوشش آن هستند.

خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی سرویس و رفع ایرادات فنی اسپلیت چه مناطقی از دزاشیب را تحت پوشش قرار می دهد؟

خیابان عمار دزاشیب، خیابان باهنر دزاشیب، خیابان دزاشیب، خیابان لواسانی، خیابان تناولی، موحد دانش، خیابان پاشا ظهری، خیابان شهید امیرحسین کریمی (بوعلی)، نجابت جو، خیابان بازدار، خیابان سلیمی، خیابان شریعتی، رفیعی، فریماه، آقایی، آریا غربی، پورداد، طوطیا، راد، فلسطین، زیبا، صالحی، مهر، دانش، احسان، بیرجندی، آرین، کنی، کامبیز و میثم از جمله مناطق تحت پوشش تکنو‌تعمیر در محله‌ی دزاشیب می‌باشند.

از چه طریقی می‌توان با تعمیرکاران کولرگازی در محدوده‌ی دزاشیب ارتباط برقرار کرد؟

بهترین راه جهت بهره‌مندی از خدمات سریع و آسان تکنوتعمیر برای ساکنین محله‌ی دزاشیب و حومه، تماس با دفتر مرکزی این شرکت است.

آیا خدمات تعمیرات کولرگازی در دزاشیب  به صورت ۲۴ ساعته ارائه می ‌شود؟

تکنوتعمیر به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته (حتی در ایام تعطیل) پاسخگوی نیاز مشتریان است.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.