خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه و محله‌ی الهیه تهران

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارائه خدمات تعمیر، سرویس، نصب و شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت در محله الهیه

تکنوتعمیر یکی از مراکز معتبر تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی، دارای کادری مجرب و متخصص جهت اعزام به تمامی نقاط الهیه در تهران است. کلیه‌‌ی خدمات مربوط به کولر گازی اسپلیت در محل، از نصب و راه‌اندازی گرفته تا تعمیرات، عیب‌یابی و سرویس این سیستم‌های سرمایشی توسط تعمیرکاران سیار این شرکت صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است متخصصان این مجموعه آماده‌ی خدمت‌رسانی به تمامی محدوده‌ی تحت پوشش الهیه می‌باشند.

معرفی انواع خدمات کولر گازی و اسپلیت در محله الهیه

برخی از متداول‌ترین خدمات تکنو تعمیر در الهیه عبارت است از:

سرویس سالیانه کولر گازی و اسپلیت، تعمیر برد اسپلیت، نشت‌یابی کولرگازی، تعمیر موتور فن اسپلیت، تعمیر و تعویض شیر برقی کولر گازی، لوله‌کشی توکار اسپلیت، شارژ گاز کولر گازی، تعویض کمپرسور کولر گازی و …

هزینه تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی  در محله الهیه 

تکنوتعمیر لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با تعمیر و سرویس کولر گازی، با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی به آن رجوع کنید.

سرویس دوره‌ای کولر گازی و اسپلیت در محله الهیه 

کولر گازی و اسپلیت مانند هر وسیله‌ی برقی دیگری باید به صورت مرتب و دوره‌ای سرویس شود تا ضمن حفظ کارکرد آن، طول عمر آن هم افزایش یابد. فیلتر هوای کولر، فشار گاز کولر، شستشوی کولر و چکاپ کندانسور کولر از مهم‌ترین مواردی است که باید به صورت منظم و دوره‌ای سرویس شوند. به عنوان مثال سرویس فیلتر هوا باید ماهانه در فصول گرم سال صورت گیرد. یا تنظیم فشار گاز کولرهای اسپلیت پیشنهاد می‌شود حداقل سالانه یکبار توسط سرویسکار صورت گیرد. شستشوی کولر گازی بهتر است هر دو سال یکبار و با مواد شوینده خاص به‌ویژه در مناطق صنعتی صورت گیرد.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

تماس با سرویسکاران کلیه‌ی برندهای اسپلیت و کولرگازی در الهیه 

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از متخصصان تعمیر داکت اسپلیت و کولرگازی پرسیده می‌شود این است که ساکنان محله‌ی الهیه و مناطق تحت پوشش آن برای دریافت خدمات کولر گازی یا اسپلیت باید از چه طریقی اقدام کنند. در پاسخ به این پرسش می‌توان گفت آسان‌ترین راه برای بهره‌مندی از خدمات سریع و ارزان، برقراری تماس تلفنی با کارشناسان تکنوتعمیر است. تکنسین مجرب و کارآزموده‌ی خدمات تخصصی کولر گازی و اسپلیت در الهیه، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از درخواست، خود را به مقصد می‌رسانند.

ارائه خدمات تعمیر و سرویس سیستم‌های سرمایشی در محله الهیه 

الهیه یکی از محله‌های شمال شهر و واقع در ناحیه ۷ منطقه ۱ تهران است به گونه‌ای که از شمال تا تجریش، از غرب تا خیابان ولیعصر، از جنوب تا چهارراه پارک‌وی و از شرق تا پل رومی و جاده قدیم شمیران وسعت پیدا می‌کند. الهیه که نام قدیم آن خورآذین بوده است و دارای خیابان‌ها و مکان‌های مهمی از جمله باغ سفارت آلمان، روسیه و ترکیه و و موزه دکتر حسابی و موزه موسیقی ایران است. همچنین در این محله سفارتخانه‌های سوئیس، دانمارک، بلژیک، فنلاند و مالزی و مصر قرار دارد. 

شما می‌توانید در تمامی این محله‌ها و خیابان‌ها در زمان نیاز از خدمات تکنو تعمیر بهره‌‌مند شوید. بنابراین از تخصص گروه فنی و تکنسین ما اطمینان خاطر داشته باشید و اجازه دهید بالاترین سطح کیفیت در دریافت خدمات را  با ما تجربه کنید و از نزدیک ببینید. بنابراین برای دریافت خدماتی نظیر نصب و راه‌اندازی، عیب‌یابی و تعمیر و شارژ گاز در الهیه تنها مسئولیت شما، اطلاع‌رسانی به تیم پشتیبانی ما است. 

محدوده ارائه خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت در محله الهیه

کلیه خدمات قابل ارائه شرکت فنی تکنوتعمیر در محله الهیه شامل خیابان و بخش‌های مهم آن اعم از خیابان فرشته، تختی (خیابان ژاله سابق)، الهیه، پارسا، صحرا (شکوفنده سابق)، واثق نوری، شاهد و دشت‌یار (خسروانی سابق)، چناران، سروستان، کامران (گلناز سابق)، حمد لطیفی (شقایق سابق)، مبشر (مشارالملک سابق)، کوهیار (نامدار سابق)، نمازی (مهران سابق)، مهدیه (اسفندیاری سابق)، خزر (بصیرالدوله سابق)، شریفی منش (بوستان سابق)، بوسنی و هرزگوین (امیر تیمور سابق) و مریم و آقابزرگی‌ ( امین‌الوله سابق) و جردن می‌شود. 

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر کولرگازی در محله‌ی الهیه»

 

بهترین و معتبرترین تیم تاسیسات و تعمیرات تخصصی کولرگازی و اسپلیت در الهیه چیست؟

تکنوتعمیر یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌ی تاسیساتی‌ست که دارای افراد متخصص و متبحر در حوزه‌ی تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت می‌باشد. متخصصان با تجربه‌ی این مجموعه بهترین انتخاب برای انجام سرویس‌دهی و کلیه خدمات مربوط به کولر گازی در الهیه و تمام مناطق تحت پوشش آن هستند.

خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی سرویس و رفع ایرادات فنی اسپلیت چه مناطقی از الهیه را تحت پوشش قرار می دهد؟

خیابان فرشته، تختی (خیابان ژاله سابق)، الهیه، پارسا، صحرا (شکوفنده سابق)، واثق نوری، شاهد و دشت‌یار (خسروانی سابق)، چناران، سروستان، کامران (گلناز سابق)، حمد لطیفی (شقایق سابق)، مبشر (مشارالملک سابق)، کوهیار (نامدار سابق)، نمازی (مهران سابق)، مهدیه (اسفندیاری سابق)، خزر (بصیرالدوله سابق)، شریفی منش (بوستان سابق)، بوسنی و هرزگوین (امیر تیمور سابق) و مریم و آقابزرگی‌ ( امین‌الوله سابق) و جردن از جمله مناطق تحت پوشش تکنو‌تعمیر در محله‌ی الهیه می‌باشند.

از چه طریقی می‌توان با تعمیرکاران کولرگازی در محدوده‌ی الهیه ارتباط برقرار کرد؟

بهترین راه جهت بهره‌مندی از خدمات سریع و آسان تکنوتعمیر برای ساکنین محله‌ی الهیه و حومه، تماس با دفتر مرکزی این شرکت است.

آیا خدمات تعمیرات کولرگازی در الهیه  به صورت ۲۴ ساعته ارائه می ‌شود؟

تکنوتعمیر به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته (حتی در ایام تعطیل) پاسخگوی نیاز مشتریان است.اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.