خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه و محله‌ی علم و صنعت تهران

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

ارائه خدمات تعمیر، سرویس، نصب و شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت در محله علم و صنعت

تکنوتعمیر یکی از مراکز معتبر تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی؛ دارای کادری مجرب و متخصص جهت اعزام به تمامی نقاط علم و صنعت در تهران است. کلیه‌‌ی خدمات مربوط به کولر گازی اسپلیت در محل، از نصب و راه‌اندازی گرفته تا تعمیرات، عیب‌یابی و سرویس این سیستم‌های سرمایشی توسط تعمیرکاران سیار این شرکت صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است متخصصان این مجموعه آماده‌ی خدمت‌رسانی به تمامی محدوده‌ی تحت پوشش علم و صنعت می‌باشند.

معرفی انواع خدمات کولر گازی و اسپلیت در محله علم و صنعت 

برخی از متداول‌ترین خدمات تکنوتعمیر در علم و صنعت عبارت است از:

سرویس سالیانه کولر گازی و اسپلیت، تعمیر برد اسپلیت، نشت‌یابی کولرگازی، تعمیر موتور فن اسپلیت، تعمیر و تعویض شیر برقی کولر گازی، لوله‌کشی توکار اسپلیت، شارژ گاز کولر گازی، تعویض کمپرسور کولر گازی و …

هزینه تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در محله علم و صنعت 

تکنوتعمیر لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با تعمیر و سرویس کولر گازی، با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی به آن رجوع کنید.

سرویس دوره‌ای کولر گازی و اسپلیت در محله علم و صنعت 

کولر گازی و اسپلیت مانند هر وسیله‌ی برقی دیگری باید به صورت مرتب و دوره‌ای سرویس شود تا ضمن حفظ کارکرد آن، طول عمر آن هم افزایش یابد. فیلتر هوای کولر، فشار گاز کولر، شستشوی کولر و چکاپ کندانسور کولر از مهم‌ترین مواردی است که باید به صورت منظم و دوره‌ای انجام شود. به عنوان مثال سرویس فیلتر هوا باید ماهانه در فصول گرم سال صورت گیرد. یا تنظیم فشار گاز کولرهای اسپلیت پیشنهاد می‌شود حداقل سالانه یکبار توسط سرویسکار انجام شود. شستشوی کولر گازی بهتر است هر دو سال یکبار و با مواد شوینده خاص بویژه در مناطق صنعتی صورت پذیرد.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

تماس با سرویسکاران کلیه‌ی برندهای اسپلیت و کولرگازی در علم و صنعت

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از متخصصان تعمیر داکت اسپلیت و کولرگازی پرسیده می‌شود این است که ساکنان محله‌ی علم و صنعت و مناطق تحت پوشش آن برای دریافت خدمات کولر گازی یا اسپلیت باید از چه طریقی اقدام کنند. در پاسخ به این پرسش می‌توان گفت آسان‌ترین راه برای بهره‌مندی از خدمات سریع و ارزان، برقراری تماس تلفنی با کارشناسان تکنوتعمیر است. تکنسین مجرب و کارآزموده‌ی خدمات تخصصی کولر گازی و اسپلیت در علم و صنعت، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از درخواست، خود را به مقصد می‌رسانند.

ارائه خدمات تعمیر و سرویس سیستم‌های سرمایشی در محله علم و صنعت

علم و صنعت یکی از محله‌های بزرگ تهران است که در منطقه‌ی ۴ شهرداری تهران واقع شده است. این محله به سبب وجود دانشگاه علم و صنعت از اهمیت زیادی برخوردار است. پیشینه‌ی تاریخی این محله به ۵۰ سال پیش برمی‌گردد. علم و صنعت یکی از پرجمعیت‌ترین محله‌های تهران است که بیشتر جمعیت آن را قشر جوانان تشکیل داده است. از نظر موقعیت جغرافیایی در شمال این محله بلوار دلاوران، در مشرق آن بزرگراه شهید باقری، در سمت جنوب آن خیابان فرجام و در سمت غرب آن خیابان هنگام قرار دارد. از مراکز تفریحی این محله می‌توان به پارک سمیه، شهربازی لیلی پوت، سرای محله‌ی محله علم و صنعت و مراکز خریدی جون بازارچه کوثر، پاساژ وحدت و … اشاره کرد.

تکنوتعمیر در راستای خدمت‌رسانی و رفاه حال مشتریان در تلاش است تا ضمن ارائه‌ی بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات، در اسرع وقت پاسخگوی نیاز مشتریان باشد.

محدوده ارائه خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت در محله علم و صنعت

کلیه‌ی اقدامات اجرایی شرکت تکنوتعمیر قابل اجرا در محل و نیز در تمامی بخش‌ها و خیابان‌‌های علم و صنعت از جمله خیابان آبگون، آزادگان، شهید مظفری نیا، بلوار طباطبایی نسب، خیابان ملک لو، صنم، والائیان، خیابان حسینی، خیابان قنادان، خیابان علویان، خیابان الغدیر، خیابان ترامشلو، خیابان دربندسری، خیابان نجاری، گل رز، غنی، بیات، جعفری، بدیع‌الزمانی، ذاکری، حشمتی، تجریشی، خیابان میرآقاسی، خیابان مهران، خیابان شهدا، خیابان شایق، صالحی، فرهنگ، پوازی، سعادتمند و … می‌باشد.

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر کولرگازی در محله‌ی علم و صنعت»

 

بهترین و معتبرترین تیم تاسیسات و تعمیرات تخصصی کولرگازی و اسپلیت در علم و صنعت چیست؟

تکنوتعمیر یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌ی تاسیساتی‌ست که دارای افراد متخصص و متبحر در حوزه‌ی تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت می‌باشد. متخصصان با تجربه‌ی این مجموعه بهترین انتخاب برای انجام سرویس‌دهی و کلیه خدمات مربوط به کولر گازی در علم و صنعت و تمام مناطق تحت پوشش آن هستند.

خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی سرویس و رفع ایرادات فنی اسپلیت چه مناطقی از علم و صنعت را تحت پوشش قرار می دهد؟

خیابان آبگون، آزادگان، شهید مظفری نیا، بلوار طباطبایی نسب، خیابان ملک لو، صنم، والائیان، خیابان حسینی، خیابان قنادان، خیابان علویان، خیابان الغدیر، خیابان ترامشلو، خیابان دربندسری، خیابان نجاری، گل رز، غنی، بیات، جعفری، بدیع‌الزمانی، ذاکری، حشمتی، تجریشی، خیابان میرآقاسی، خیابان مهران، خیابان شهدا، خیابان شایق، صالحی، فرهنگ، پوازی، سعادتمند از جمله مناطق تحت پوشش تکنو‌تعمیر در محله‌ی علم و صنعت می‌باشند.

از چه طریقی می‌توان با تعمیرکاران کولرگازی در محدوده‌ی علم و صنعت ارتباط برقرار کرد؟

بهترین راه جهت بهره‌مندی از خدمات سریع و آسان تکنوتعمیر برای ساکنین محله‌ی علم و صنعت و حومه، تماس با دفتر مرکزی این شرکت است.

آیا خدمات تعمیرات کولرگازی در علم و صنعت به صورت ۲۴ ساعته ارائه می ‌شود؟

تکنوتعمیر به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته (حتی در ایام تعطیل) پاسخگوی نیاز مشتریان است.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.