خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه و محله‌ی اوین تهران

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارائه خدمات تعمیر، سرویس، نصب و شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت در محله اوین

تکنوتعمیر یکی از مراکز معتبر تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی، دارای کادری مجرب و متخصص جهت اعزام به تمامی نقاط اوین در تهران است. کلیه‌‌ی خدمات مربوط به کولر گازی اسپلیت در محل، از نصب و راه‌اندازی گرفته تا تعمیرات، عیب‌یابی و سرویس این سیستم‌های سرمایشی توسط تعمیرکاران سیار این شرکت صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است متخصصان این مجموعه آماده‌ی خدمت‌رسانی به تمامی محدوده‌ی تحت پوشش اوین می‌باشند.

معرفی انواع خدمات کولر گازی و اسپلیت در محله اوین

برخی از متداول‌ترین خدمات تکنو تعمیر در اوین عبارت است از:

سرویس سالیانه کولر گازی و اسپلیت، تعمیر برد اسپلیت، نشت‌یابی کولرگازی، تعمیر موتور فن اسپلیت، تعمیر و تعویض شیر برقی کولر گازی، لوله‌کشی توکار اسپلیت، شارژ گاز کولر گازی، تعویض کمپرسور کولر گازی و …

هزینه تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در محله اوین 

تکنوتعمیر لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با تعمیر و سرویس کولر گازی، با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی به آن رجوع کنید.

سرویس دوره‌ای کولر گازی و اسپلیت در محله اوین 

کولر گازی و اسپلیت مانند هر وسیله‌ی برقی دیگری باید به صورت مرتب و دوره‌ای سرویس شود تا ضمن حفظ کارکرد آن، طول عمر آن هم افزایش یابد. فیلتر هوای کولر، فشار گاز کولر، شستشوی کولر و چکاپ کندانسور کولر از مهم‌ترین مواردی است که باید به صورت منظم و دوره‌ای سرویس شوند. به عنوان مثال سرویس فیلتر هوا باید ماهانه در فصول گرم سال صورت گیرد. یا تنظیم فشار گاز کولرهای اسپلیت پیشنهاد می‌شود حداقل سالانه یکبار توسط سرویسکار صورت گیرد. شستشوی کولر گازی بهتر است هر دو سال یکبار و با مواد شوینده خاص به‌ویژه در مناطق صنعتی صورت گیرد.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

تماس با سرویسکاران کلیه‌ی برندهای اسپلیت و کولر گازی در اوین 

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از متخصصان تعمیر داکت اسپلیت و کولرگازی پرسیده می‌شود این است که ساکنان محله‌ی اوین و مناطق تحت پوشش آن برای دریافت خدمات کولر گازی یا اسپلیت باید از چه طریقی اقدام کنند. در پاسخ به این پرسش می‌توان گفت آسان‌ترین راه برای بهره‌مندی از خدمات سریع و ارزان، برقراری تماس تلفنی با کارشناسان تکنوتعمیر است. تکنسین مجرب و کارآزموده‌ی خدمات تخصصی کولر گازی و اسپلیت در اوین، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از درخواست، خود را به مقصد می‌رسانند.

ارائه خدمات تعمیر و سرویس سیستم‌های سرمایشی در محله اوین 

محله اوین جزو یکی از محلات شمال و شمال غربی تهران و منطقه شمیرانات است که از قدیمی‌ترین مناطق پایتخت به شمار می‌آید. اوین در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد که در گذشته فضای سرسبز و باغ‌های زیادی داشته است، از این رو گردشگران زیادی را به سوی خود جذب کرده است. محله اوین از سمت شمال به درکه، دانشگاه شهید بهشتی و بلوار فضل الله، از شرق به ولنجک، بلوار دانشجو و خیابان یمن، از سمت غرب به محله کوهسار و سعادت‌آباد و از جنوب به بزرگراه چمران و خیابان دشت بهشت منتهی می‌شود. یکی از ویژگی‌های بارز این محله، وجود خانه‌های ویلایی به همراه باغ‌های بزرگ است که از هیاهو و شلوغی‌های تهران به دور است. 

محدوده ارائه خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت در محله اوین

کلیه خدمات قابل ارائه شرکت فنی تکنوتعمیر در محله اوین شامل خیابان و بخش‌های مهم اطراف آن اعم از خیابان‌های یمن، جوانان، خیابان سئول، دشت بهشت، اوین، شهریاری و اماکن مهم از جمله بوستان موعود، بوستان هشترودی، رستوران کاروبار، رستوران مرکزی، میدان میوه و تره‌بار اوین، کتابخانه مرکزی و رستوران سبز می‌شود. 

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر کولرگازی در محله‌ی اوین»

 

بهترین و معتبرترین تیم تاسیسات و تعمیرات تخصصی کولرگازی و اسپلیت در اوین چیست؟

تکنوتعمیر یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌ی تاسیساتی‌ست که دارای افراد متخصص و متبحر در حوزه‌ی تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت می‌باشد. متخصصان با تجربه‌ی این مجموعه بهترین انتخاب برای انجام سرویس‌دهی و کلیه خدمات مربوط به کولر گازی در اوین و تمام مناطق تحت پوشش آن هستند.

خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی سرویس و رفع ایرادات فنی اسپلیت چه مناطقی از اوین را تحت پوشش قرار می دهد؟

خیابان‌های یمن، جوانان، خیابان سئول، دشت بهشت، اوین، شهریاری و اماکن مهم از جمله بوستان موعود، بوستان هشترودی، رستوران کاروبار، رستوران مرکزی، میدان میوه و تره‌بار اوین، کتابخانه مرکزی و رستوران سبز از جمله مناطق تحت پوشش تکنو‌تعمیر در محله‌ی اوین می‌باشند.

از چه طریقی می‌توان با تعمیرکاران کولرگازی در محدوده‌ی اوین ارتباط برقرار کرد؟

بهترین راه جهت بهره‌مندی از خدمات سریع و آسان تکنوتعمیر برای ساکنین محله‌ی اوین و حومه، تماس با دفتر مرکزی این شرکت است.

آیا خدمات تعمیرات کولرگازی در اوین  به صورت ۲۴ ساعته ارائه می ‌شود؟

تکنوتعمیر به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته (حتی در ایام تعطیل) پاسخگوی نیاز مشتریان است.اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.