خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه و محله‌ی بلوار فردوس تهران

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارائه خدمات تعمیر، سرویس، نصب و شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت در محله بلوار فردوس

تکنوتعمیر یکی از مراکز معتبر تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی، دارای کادری مجرب و متخصص جهت اعزام به تمامی نقاط بلوار فردوس در تهران است. کلیه‌‌ی خدمات مربوط به کولر گازی اسپلیت در محل، از نصب و راه‌اندازی گرفته تا تعمیرات، عیب‌یابی و سرویس این سیستم‌های سرمایشی توسط تعمیرکاران سیار این شرکت صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است متخصصان این مجموعه آماده‌ی خدمت‌رسانی به تمامی محدوده‌ی تحت پوشش بلوار فردوس می‌باشند.

معرفی انواع خدمات کولر گازی و اسپلیت در محله بلوار فردوس

برخی از متداول‌ترین خدمات تکنو تعمیر در بلوار فردوس عبارت است از:

سرویس سالیانه کولر گازی و اسپلیت، تعمیر برد اسپلیت، نشت‌یابی کولرگازی، تعمیر موتور فن اسپلیت، تعمیر و تعویض شیر برقی کولر گازی، لوله‌کشی توکار اسپلیت، شارژ گاز کولر گازی، تعویض کمپرسور کولر گازی و …

هزینه تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی  در محله بلوار فردوس 

تکنوتعمیر لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با تعمیر و سرویس کولر گازی، با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی به آن رجوع کنید.

سرویس دوره‌ای کولر گازی و اسپلیت در محله بلوار فردوس 

کولر گازی و اسپلیت مانند هر وسیله‌ی برقی دیگری باید به صورت مرتب و دوره‌ای سرویس شود تا ضمن حفظ کارکرد آن، طول عمر آن هم افزایش یابد. فیلتر هوای کولر، فشار گاز کولر، شستشوی کولر و چکاپ کندانسور کولر از مهم‌ترین مواردی است که باید به صورت منظم و دوره‌ای سرویس شوند. به عنوان مثال سرویس فیلتر هوا باید ماهانه در فصول گرم سال صورت گیرد. یا تنظیم فشار گاز کولرهای اسپلیت پیشنهاد می‌شود حداقل سالانه یکبار توسط سرویس‌کار صورت گیرد. شستشوی کولر گازی بهتر است هر دو سال یکبار و با مواد شوینده خاص به‌ویژه در مناطق صنعتی صورت گیرد.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

تماس با سرویس‌کاران کلیه‌ی برندهای اسپلیت و کولرگازی در بلوار فردوس 

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از متخصصان تعمیر داکت اسپلیت و کولرگازی پرسیده می‌شود این است که ساکنان محله‌ی بلوار فردوس و مناطق تحت پوشش آن برای دریافت خدمات کولر گازی یا اسپلیت باید از چه طریقی اقدام کنند. در پاسخ به این پرسش می‌توان گفت آسان‌ترین راه برای بهره‌مندی از خدمات سریع و ارزان، برقراری تماس تلفنی با کارشناسان تکنوتعمیر است. تکنسین مجرب و کارآزموده‌ی خدمات تخصصی کولر گازی و اسپلیت در بلوار فردوس، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از درخواست، خود را به مقصد می‌رسانند.

ارائه خدمات تعمیر و سرویس سیستم‌های سرمایشی در محله بلوار فردوس 

محله‌ی بلوار فردوس بلوار ومحله‌ای در دل محله ی صادقیه در غرب و منطقه ۵ استان تهران می‌باشد که عمر ساخت و ساز در این محله به نیم قرن می‌رسد. این محله از بلوار صادقیه آغاز می‌شود و به بزرگراه ستاری می‌رسد. بلوار فردوس از طریق بزرگراه ستاری به دو قسمت بلوار فردوس غربی و شرقی تقسیم شده است، که اکنون بخش غربی آن به نام ناصر حجازی تغییر یافت. بلوار فردوس شرق از شمال به بلوار آیت الله کاشانی، از جنوب به بزرگراه تهران-کرج، از شرق به میدان صادقیه و از غرب به بزرگراه ستاری منتهی می‌شود. بلوار فردوس غرب از بزرگراه ستاری در شرق شروع شده و تا بزرگراه باکری در غرب ادامه دارد. مهم‌ترین ویژگی محله فردوس شرق، دسترسی مستقیم به متروی صادقیه و پایانه تاکسی و اتوبوسرانی در کنار ایستگاه مترو است.

محدوده ارائه خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت در محله بلوار فردوس

کلیه خدمات قابل ارائه شرکت فنی تکنوتعمیر در محله‌ بلوار فردوس شامل خیابان‌های رامین جنوبی، شهید مالکی، شهید سلیمی جهرمی، شهید قبادی، شهید علی حسینی، شهید بسابی جنوبی، شهید ورزی جنوبی، پروانه جنوبی، شقایق، لاله جنوبی می باشد. 

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر کولرگازی در محله‌ی بلوار فردوس»

بهترین و معتبرترین تیم تاسیسات و تعمیرات تخصصی کولرگازی و اسپلیت در بلوار فردوس چیست؟

تکنوتعمیر یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌ی تاسیساتی‌ست که دارای افراد متخصص و متبحر در حوزه‌ی تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت می‌باشد. متخصصان با تجربه‌ی این مجموعه بهترین انتخاب برای انجام سرویس‌دهی و کلیه خدمات مربوط به کولر گازی در بلوار فردوس و تمام مناطق تحت پوشش آن هستند.

خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی سرویس و رفع ایرادات فنی اسپلیت چه مناطقی از بلوار فردوس را تحت پوشش قرار می دهد؟

از جمله مناطق تحت پوشش تکنو‌تعمیر در محله‌ی بلوار فردوس خیابان‌های رامین جنوبی، شهید مالکی، شهید سلیمی جهرمی، شهید قبادی، شهید علی حسینی، شهید بسابی جنوبی، شهید ورزی جنوبی، پروانه جنوبی، شقایق، لاله جنوبی می‌باشند.

از چه طریقی می‌توان با تعمیرکاران کولرگازی در محدوده‌ی بلوار فردوس ارتباط برقرار کرد؟

بهترین راه جهت بهره‌مندی از خدمات سریع و آسان تکنوتعمیر برای ساکنین محله‌ی بلوار فردوس و حومه، تماس با دفتر مرکزی این شرکت است.

آیا خدمات تعمیرات کولرگازی در بلوار فردوس  به صورت ۲۴ ساعته ارائه می ‌شود؟

تکنوتعمیر به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته (حتی در ایام تعطیل) پاسخگوی نیاز مشتریان است.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.