خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه و محله‌ی قنات کوثر تهران

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارائه خدمات تعمیر، سرویس، نصب و شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت در محله قنات کوثر

تکنوتعمیر یکی از مراکز معتبر تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی؛ دارای کادری مجرب و متخصص جهت اعزام به تمامی نقاط قنات کوثر در تهران است. کلیه‌‌ی خدمات مربوط به کولر گازی اسپلیت در محل، از نصب و راه‌اندازی گرفته تا تعمیرات، عیب‌یابی و سرویس این سیستم‌های سرمایشی توسط تعمیرکاران سیار این شرکت صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است متخصصان این مجموعه آماده‌ی خدمت‌رسانی به تمامی محدوده‌ی تحت پوشش قنات کوثر می‌باشند.

معرفی انواع خدمات کولر گازی و اسپلیت در محله قنات کوثر 

برخی از متداول‌ترین خدمات تکنوتعمیر در قنات کوثر عبارت است از:

سرویس سالیانه کولر گازی و اسپلیت، تعمیر برد اسپلیت، نشت‌یابی کولرگازی، تعمیر موتور فن اسپلیت، تعمیر و تعویض شیر برقی کولر گازی، لوله‌کشی توکار اسپلیت، شارژ گاز کولر گازی، تعویض کمپرسور کولر گازی و …

هزینه تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در محله قنات کوثر 

تکنوتعمیر لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با تعمیر و سرویس کولر گازی، با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی به آن رجوع کنید.

سرویس دوره‌ای کولر گازی و اسپلیت در محله قنات کوثر 

کولر گازی و اسپلیت مانند هر وسیله‌ی برقی دیگری باید به صورت مرتب و دوره‌ای سرویس شود تا ضمن حفظ کارکرد آن، طول عمر آن هم افزایش یابد. فیلتر هوای کولر، فشار گاز کولر، شستشوی کولر و چکاپ کندانسور کولر از مهم‌ترین مواردی است که باید به صورت منظم و دوره‌ای انجام شود. به عنوان مثال سرویس فیلتر هوا باید ماهانه در فصول گرم سال صورت گیرد. یا تنظیم فشار گاز کولرهای اسپلیت پیشنهاد می‌شود حداقل سالانه یکبار توسط سرویسکار انجام شود. شستشوی کولر گازی بهتر است هر دو سال یکبار و با مواد شوینده خاص بویژه در مناطق صنعتی صورت پذیرد.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

تماس با سرویسکاران کلیه‌ی برندهای اسپلیت و کولرگازی در قنات کوثر

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از متخصصان تعمیر داکت اسپلیت و کولرگازی پرسیده می‌شود این است که ساکنان محله‌ی قنات کوثر و مناطق تحت پوشش آن برای دریافت خدمات کولر گازی یا اسپلیت باید از چه طریقی اقدام کنند. در پاسخ به این پرسش می‌توان گفت آسان‌ترین راه برای بهره‌مندی از خدمات سریع و ارزان، برقراری تماس تلفنی با کارشناسان تکنوتعمیر است. تکنسین مجرب و کارآزموده‌ی خدمات تخصصی کولر گازی و اسپلیت در قنات کوثر، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از درخواست، خود را به مقصد می‌رسانند.

ارائه خدمات تعمیر و سرویس سیستم‌های سرمایشی در محله قنات کوثر

قنات کوثر یکی از محله‌های منطقه‌ی ۴ شهرداری تهران است که در جهت شمال پایتخت قرار گرفته است. قنات کوثر به دلیل اینکه در گذشته واجد قنات‌های زیادی در خود بوده به این نام نامگذاری شد. موقعیت جغرافیایی این محله به نحوی است که از سمت شمال با بزرگراه شهید بابایی، از سمت مشرق با بزرگراه شهید باقری، از سمت جنوب با بزرگراه شهید زین‌الدین و در نهایت از سمت مغرب با خیابان شکوفه همسایگی دارد. قنات کوثر یکی از محله‌های خوش آب و هوای شمال تهران است و به سبب وجود بوستان‌‌های متعدد، افراد زیادی میل به سکونت در آن دارند.

از جاذبه‌‌های گردشگری این محله می‌توان به وجود بوستان‌های زیادی همچون بوستان میثاق، بوستان زنبق، بوستان مرکزی، بوستان یاس علوی، بوستان یاس درختی، بوستان ارغوان، بوستان کوثر، بوستان شهید چگینی و مساجدی چون مسجد جامع قنات کوثر، مسجد جامع شهرک امید و … اشاره کرد. اماکن مهم دیگر قنات کوثر عبارت است از: کتابخانه‌ی عمومی شهرک امید، آکادمی علوم ایران، مجتمع فرهنگی آموزشی امام باقر (ع)، فرهنگسرای محله‌ی قنات کوثر و موارد دیگر.

تکنوتعمیر در راستای خدمت‌رسانی و رفاه حال مشتریان در تلاش است تا ضمن ارائه‌ی بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات، در اسرع وقت پاسخگوی نیاز مشتریان باشد.

محدوده ارائه خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت در محله قنات کوثر

کلیه‌ی اقدامات اجرایی شرکت تکنوتعمیر قابل اجرا در محل و نیز در تمامی بخش‌ها و خیابان‌‌های قنات کوثر از جمله خیابان مسجد کوثر مرکزی، خیابان مسجد کوثر شرقی، خیابان سراج، خیابان شکوفه، خیابان استقلال، خیابان مسجد کوثر غربی، خیابان حسینی، خیابان گلستان، خیابان مسجد، خیابان مطهری، خیابان سلماسی، خیابان ربیعی، خیابان طریقی، خیابان مقدم، خیابان کریمی، خیابان محبیان، خیابان اورعی، خیابان غفاری، بلوار استقلال، خیابان مومن مشهدی، خیابان غدیری و … می‌باشد.

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر کولرگازی در محله‌ی قنات کوثر»

 

بهترین و معتبرترین تیم تاسیسات و تعمیرات تخصصی کولرگازی و اسپلیت در قنات کوثر چیست؟

تکنوتعمیر یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌ی تاسیساتی‌ست که دارای افراد متخصص و متبحر در حوزه‌ی تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت می‌باشد. متخصصان با تجربه‌ی این مجموعه بهترین انتخاب برای انجام سرویس‌دهی و کلیه خدمات مربوط به کولر گازی در قنات کوثر و تمام مناطق تحت پوشش آن هستند.

خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی سرویس و رفع ایرادات فنی اسپلیت چه مناطقی از قنات کوثر را تحت پوشش قرار می دهد؟

خیابان مسجد کوثر مرکزی، خیابان مسجد کوثر شرقی، خیابان سراج، خیابان شکوفه، خیابان استقلال، خیابان مسجد کوثر غربی، خیابان حسینی، خیابان گلستان، خیابان مسجد، خیابان مطهری، خیابان سلماسی، خیابان ربیعی، خیابان طریقی، خیابان مقدم، خیابان کریمی، خیابان محبیان، خیابان اورعی، خیابان غفاری، بلوار استقلال، خیابان مومن مشهدی، خیابان غدیری و … از جمله مناطق تحت پوشش تکنو‌تعمیر در محله‌ی قنات کوثر می‌باشند.

از چه طریقی می‌توان با تعمیرکاران کولرگازی در محدوده‌ی قنات کوثر ارتباط برقرار کرد؟

بهترین راه جهت بهره‌مندی از خدمات سریع و آسان تکنوتعمیر برای ساکنین محله‌ی قنات کوثر و حومه، تماس با دفتر مرکزی این شرکت است.

آیا خدمات تعمیرات کولرگازی در قنات کوثر به صورت ۲۴ ساعته ارائه می ‌شود؟

تکنوتعمیر به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته (حتی در ایام تعطیل) پاسخگوی نیاز مشتریان است.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.