خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه و محله‌ی همایون‌شهر تهران

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارائه خدمات تعمیر، سرویس، نصب و شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت در محله همایون‌شهر

تکنوتعمیر یکی از مراکز معتبر تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی؛ دارای کادری مجرب و متخصص جهت اعزام به تمامی نقاط همایون‌شهر در تهران است. کلیه‌‌ی خدمات مربوط به کولر گازی اسپلیت در محل، از نصب و راه‌اندازی گرفته تا تعمیرات، عیب‌یابی و سرویس این سیستم‌های سرمایشی توسط تعمیرکاران سیار این شرکت صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است متخصصان این مجموعه آماده‌ی خدمت‌رسانی به تمامی محدوده‌ی تحت پوشش همایون‌شهر می‌باشند.

معرفی انواع خدمات کولر گازی و اسپلیت در محله همایون‌شهر 

برخی از متداول‌ترین خدمات تکنوتعمیر در همایون‌شهر عبارت است از:

سرویس سالیانه کولر گازی و اسپلیت، تعمیر برد اسپلیت، نشت‌یابی کولرگازی، تعمیر موتور فن اسپلیت، تعمیر و تعویض شیر برقی کولر گازی، لوله‌کشی توکار اسپلیت، شارژ گاز کولر گازی، تعویض کمپرسور کولر گازی و …

هزینه تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در محله همایون‌شهر 

تکنوتعمیر لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با تعمیر و سرویس کولر گازی، با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی به آن رجوع کنید.

سرویس دوره‌ای کولر گازی و اسپلیت در محله همایون‌شهر 

کولر گازی و اسپلیت مانند هر وسیله‌ی برقی دیگری باید به صورت مرتب و دوره‌ای سرویس شود تا ضمن حفظ کارکرد آن، طول عمر آن هم افزایش یابد. فیلتر هوای کولر، فشار گاز کولر، شستشوی کولر و چکاپ کندانسور کولر از مهم‌ترین مواردی است که باید به صورت منظم و دوره‌ای انجام شود. به عنوان مثال سرویس فیلتر هوا باید ماهانه در فصول گرم سال صورت گیرد. یا تنظیم فشار گاز کولرهای اسپلیت پیشنهاد می‌شود حداقل سالانه یکبار توسط سرویسکار انجام شود. شستشوی کولر گازی بهتر است هر دو سال یکبار و با مواد شوینده خاص بویژه در مناطق صنعتی صورت پذیرد.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

تماس با سرویسکاران کلیه‌ی برندهای اسپلیت و کولرگازی در همایون‌شهر

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از متخصصان تعمیر داکت اسپلیت و کولرگازی پرسیده می‌شود این است که ساکنان محله‌ی همایون‌شهر و مناطق تحت پوشش آن برای دریافت خدمات کولر گازی یا اسپلیت باید از چه طریقی اقدام کنند. در پاسخ به این پرسش می‌توان گفت آسان‌ترین راه برای بهره‌مندی از خدمات سریع و ارزان، برقراری تماس تلفنی با کارشناسان تکنوتعمیر است. تکنسین مجرب و کارآزموده‌ی خدمات تخصصی کولر گازی و اسپلیت در همایون‌شهر، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از درخواست، خود را به مقصد می‌رسانند.

ارائه خدمات تعمیر و سرویس سیستم‌های سرمایشی در محله همایون‌شهر

همایون‌شهر یکی از محله‌های استان تهران است که از شمال به خیابان ستارخان، از سمت جنوب و غرب به بزرگراه یادگار امام و از سمت مشرق به خیابان شهید حبیب الله منتهی می‌شود. ساکنین این محله در قدیم بیشتر از شیعیان طرشتی بودند و اکثرا به فعالیت کشاورزی می‌پرداختند. در حال حاضر اغلب افراد این محله از قوم ترک هستند. همایون‌شهر از نظر آب و هوایی در شرایط مطلوبی به سر می‌برد. این محله، از محله‌های واقع در غرب تهران است و دارای قدمتی طولانی‌ست. همایون‌شهر در منطقه‌ی ۲ تهران قرار دارد. از اماکن مهم این محله می‌توان به بوستان یاسمن، بوستان سمن، بوستان ارکیده، بوستان سادات، بوستان رستوران، پارک و رستوران بال اشاره نمود.

برخی از اماکن و تاسیسات دولتی همایون‌شهر عبارت است از: سازمان آب و فاضلاب، شهرداری منطقه ۲، حوزه انتظامی ۱۸، اداره بنیاد جانبازان منطقه ۲ و …

تکنوتعمیر در راستای خدمت‌رسانی و رفاه حال مشتریان در تلاش است تا ضمن ارائه‌ی بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات، در اسرع وقت پاسخگوی نیاز مشتریان باشد.

محدوده ارائه خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت در محله همایون‌شهر

کلیه‌ی اقدامات اجرایی شرکت تکنوتعمیر قابل اجرا در محل و نیز در تمامی بخش‌ها و خیابان‌‌های همایون‌شهر از جمله خیابان‌های برادران توکلی، دهقان، خارک، چاووشی، سروش، حبیب الله، فلاحت پور، اکبری داریان، برزو، هاشمی، تبریزی، مظفری، اصلانی، خامنه، کیهان، کجور، گازریان، فیض، همایون پور، نسیم، طالب نیا، قاسمیان، قلی پور، سروری، بشیری، تبریزی، مسعودی، پاکدل، آقایی راد، سخایی می‌باشد.

 

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر کولرگازی در محله‌ی همایون‌شهر»

 

بهترین و معتبرترین تیم تاسیسات و تعمیرات تخصصی کولرگازی و اسپلیت در همایون‌شهر چیست؟

تکنوتعمیر یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌ی تاسیساتی‌ست که دارای افراد متخصص و متبحر در حوزه‌ی تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت می‌باشد. متخصصان با تجربه‌ی این مجموعه بهترین انتخاب برای انجام سرویس‌دهی و کلیه خدمات مربوط به کولر گازی در همایون‌شهر و تمام مناطق تحت پوشش آن هستند.

خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی سرویس و رفع ایرادات فنی اسپلیت چه مناطقی از همایون‌شهر را تحت پوشش قرار می دهد؟

برادران توکلی، دهقان، خارک، چاووشی، سروش، حبیب الله، فلاحت پور، اکبری داریان، برزو، هاشمی، تبریزی، مظفری، اصلانی، خامنه، کیهان، کجور، گازریان، فیض، همایون پور، نسیم، طالب نیا، قاسمیان، قلی پور، سروری، بشیری، تبریزی، مسعودی، پاکدل، آقایی راد، سخایی از جمله مناطق تحت پوشش تکنو‌تعمیر در محله‌ی همایون‌شهر می‌باشند.

از چه طریقی می‌توان با تعمیرکاران کولرگازی در محدوده‌ی همایون‌شهر ارتباط برقرار کرد؟

بهترین راه جهت بهره‌مندی از خدمات سریع و آسان تکنوتعمیر برای ساکنین محله‌ی همایون‌شهر و حومه، تماس با دفتر مرکزی این شرکت است.

آیا خدمات تعمیرات کولرگازی در همایون‌شهر به صورت ۲۴ ساعته ارائه می ‌شود؟

تکنوتعمیر به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته (حتی در ایام تعطیل) پاسخگوی نیاز مشتریان است.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.