خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه و محله‌ی ایرانشهر تهران

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارائه خدمات تعمیر، سرویس، نصب و شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت در محله ایرانشهر

تکنوتعمیر یکی از مراکز معتبر تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی، دارای کادری مجرب و متخصص جهت اعزام به تمامی نقاط ایرانشهر در تهران است. کلیه‌‌ی خدمات مربوط به کولر گازی اسپلیت در محل، از نصب و راه‌اندازی گرفته تا تعمیرات، عیب‌یابی و سرویس این سیستم‌های سرمایشی توسط تعمیرکاران سیار این شرکت صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است متخصصان این مجموعه آماده‌ی خدمت‌رسانی به تمامی محدوده‌ی تحت پوشش ایرانشهر می‌باشند.

معرفی انواع خدمات کولر گازی و اسپلیت در محله ایرانشهر

برخی از متداول‌ترین خدمات تکنو تعمیر در ایرانشهر عبارت است از:

سرویس سالیانه کولر گازی و اسپلیت، تعمیر برد اسپلیت، نشت‌یابی کولرگازی، تعمیر موتور فن اسپلیت، تعمیر و تعویض شیر برقی کولر گازی، لوله‌کشی توکار اسپلیت، شارژ گاز کولر گازی، تعویض کمپرسور کولر گازی و …

هزینه تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی  در محله ایرانشهر 

تکنوتعمیر لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با تعمیر و سرویس کولر گازی، با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی به آن رجوع کنید.

سرویس دوره‌ای کولر گازی و اسپلیت در محله ایرانشهر 

کولر گازی و اسپلیت مانند هر وسیله‌ی برقی دیگری باید به صورت مرتب و دوره‌ای سرویس شود تا ضمن حفظ کارکرد آن، طول عمر آن هم افزایش یابد. فیلتر هوای کولر، فشار گاز کولر، شستشوی کولر و چکاپ کندانسور کولر از مهم‌ترین مواردی است که باید به صورت منظم و دوره‌ای سرویس شوند. به عنوان مثال سرویس فیلتر هوا باید ماهانه در فصول گرم سال صورت گیرد. یا تنظیم فشار گاز کولرهای اسپلیت پیشنهاد می‌شود حداقل سالانه یکبار توسط سرویسکار صورت گیرد. شستشوی کولر گازی بهتر است هر دو سال یکبار و با مواد شوینده خاص به‌ویژه در مناطق صنعتی صورت گیرد.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

تماس با سرویسکاران کلیه‌ی برندهای اسپلیت و کولرگازی در ایرانشهر 

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از متخصصان تعمیر داکت اسپلیت و کولرگازی پرسیده می‌شود این است که ساکنان محله‌ی ایرانشهر و مناطق تحت پوشش آن برای دریافت خدمات کولر گازی یا اسپلیت باید از چه طریقی اقدام کنند. در پاسخ به این پرسش می‌توان گفت آسان‌ترین راه برای بهره‌مندی از خدمات سریع و ارزان، برقراری تماس تلفنی با کارشناسان تکنوتعمیر است. تکنسین مجرب و کارآزموده‌ی خدمات تخصصی کولر گازی و اسپلیت در ایرانشهر، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از درخواست، خود را به مقصد می‌رسانند.

ارائه خدمات تعمیر و سرویس سیستم‌های سرمایشی در محله ایرانشهر 

محله‌ ایرانشهر یکی از محلات مهم از لحاظ بافت تجاری و بافت اداری در مرکز پایتخت و منطقه ۶ شهرداری تهران می‌باشد. این محله از زمان قاجاریه به یادگار مانده است. در آن زمان باغ بزرگی در این محل متعلق به فردی آلمانی به نام فیشر بود، به همین دلیل این محل به نام فیشرآباد معروف شد. بعد از جنگ جهانی دوم این باغ انبار تسلیحات متفقین شده بود که بعد از خروج متفقین تحت سلطه نیروی انتظامی قرار گرفت. در سال ۱۳۷۵ تحولاتی در این باغ صورت گرفت و باغ هنر را به وجود آوردند که بعدها با نام پارک ایرانشهر شناخته شد. این محله از شمال به بلوار کریم خان زند، از جنوب به خیابان انقلاب، از شرق به خیابان مفتح جنوبی و از شرق به خیابان سپهبد قرنی محدود می‌شود.

محدوده ارائه خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت در محله ایرانشهر

کلیه خدمات قابل ارائه شرکت فنی تکنوتعمیر در محله‌ ایرانشهر شامل خیابان کارگر شمالی، انقلاب، کریم خان، مفتح جنوبی، دروازه دولت، ولیعصر، قرنی، طالقانی می‌باشد. 

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر کولرگازی در محله‌ی ایرانشهر»

 

بهترین و معتبرترین تیم تاسیسات و تعمیرات تخصصی کولرگازی و اسپلیت در ایرانشهر چیست؟

تکنوتعمیر یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌ی تاسیساتی‌ست که دارای افراد متخصص و متبحر در حوزه‌ی تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت می‌باشد. متخصصان با تجربه‌ی این مجموعه بهترین انتخاب برای انجام سرویس‌دهی و کلیه خدمات مربوط به کولر گازی در ایرانشهر و تمام مناطق تحت پوشش آن هستند.

خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی سرویس و رفع ایرادات فنی اسپلیت چه مناطقی از ایرانشهر را تحت پوشش قرار می دهد؟

از جمله مناطق تحت پوشش تکنو‌تعمیر در محله‌ ایرانشهر، خیابان کارگر شمالی، انقلاب، کریم خان، مفتح جنوبی، دروازه دولت، ولیعصر، قرنی، طالقانی می‌باشند.

از چه طریقی می‌توان با تعمیرکاران کولرگازی در محدوده‌ی ایرانشهر ارتباط برقرار کرد؟

بهترین راه جهت بهره‌مندی از خدمات سریع و آسان تکنوتعمیر برای ساکنین محله‌ی ایرانشهر و حومه، تماس با دفتر مرکزی این شرکت است.

آیا خدمات تعمیرات کولرگازی در ایرانشهر  به صورت ۲۴ ساعته ارائه می ‌شود؟

تکنوتعمیر به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته (حتی در ایام تعطیل) پاسخگوی نیاز مشتریان است.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.