خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه و محله‌ی جنت‌آباد تهران

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارائه خدمات تعمیر، سرویس، نصب و شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت در محله جنت‌آباد 

تکنوتعمیر یکی از مراکز معتبر تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی، دارای کادری مجرب و متخصص جهت اعزام به تمامی نقاط جنت‌آباد در تهران است. کلیه‌‌ی خدمات مربوط به کولر گازی اسپلیت در محل، از نصب و راه‌اندازی گرفته تا تعمیرات، عیب‌یابی و سرویس این سیستم‌های سرمایشی توسط تعمیرکاران سیار این شرکت صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است متخصصان این مجموعه آماده‌ی خدمت‌رسانی به تمامی محدوده‌ی تحت پوشش جنت‌آباد می‌باشند.

معرفی انواع خدمات کولر گازی و اسپلیت در محله جنت‌آباد 

برخی از متداول‌ترین خدمات تکنو تعمیر در جنت‌آباد عبارت است از:

سرویس سالیانه کولر گازی و اسپلیت، تعمیر برد اسپلیت، نشت‌یابی کولرگازی، تعمیر موتور فن اسپلیت، تعمیر و تعویض شیر برقی کولر گازی، لوله‌کشی توکار اسپلیت، شارژ گاز کولر گازی، تعویض کمپرسور کولر گازی و …

هزینه تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی  در محله جنت‌آباد 

تکنوتعمیر لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با تعمیر و سرویس کولر گازی، با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی به آن رجوع کنید.

سرویس دوره‌ای کولر گازی و اسپلیت در محله جنت‌آباد 

کولر گازی و اسپلیت مانند هر وسیله‌ی برقی دیگری باید به صورت مرتب و دوره‌ای سرویس شود تا ضمن حفظ کارکرد آن، طول عمر آن هم افزایش یابد. فیلتر هوای کولر، فشار گاز کولر، شستشوی کولر و چکاپ کندانسور کولر از مهم‌ترین مواردی است که باید به صورت منظم و دوره‌ای سرویس شوند. به عنوان مثال سرویس فیلتر هوا باید ماهانه در فصول گرم سال صورت گیرد. یا تنظیم فشار گاز کولرهای اسپلیت پیشنهاد می‌شود حداقل سالانه یکبار توسط سرویسکار صورت گیرد. شستشوی کولر گازی بهتر است هر دو سال یکبار و با مواد شوینده خاص به‌ویژه در مناطق صنعتی صورت گیرد.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

تماس با سرویسکاران کلیه‌ی برندهای اسپلیت و کولرگازی در جنت‌آباد 

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از متخصصان تعمیر داکت اسپلیت و کولرگازی پرسیده می‌شود این است که ساکنان محله‌ی جنت‌آباد و مناطق تحت پوشش آن برای دریافت خدمات کولر گازی یا اسپلیت باید از چه طریقی اقدام کنند. در پاسخ به این پرسش می‌توان گفت آسان‌ترین راه برای بهره‌مندی از خدمات سریع و ارزان، برقراری تماس تلفنی با کارشناسان تکنوتعمیر است. تکنسین مجرب و کارآزموده‌ی خدمات تخصصی کولر گازی و اسپلیت در جنت‌آباد، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از درخواست، خود را به مقصد می‌رسانند.

ارائه خدمات تعمیر و سرویس سیستم‌های سرمایشی در محله جنت‌آباد 

محله جنت‌آباد واقع در منطقه ۵ شهرداری تهران است که در گذشته از این محله چشمه‌های باغ فیض و چند قنات عبور می‌کرده است و به دلیل وجود تعداد زیادی باغ گیلاس و رایحه خوش این درختان، اسم محله جنت‌آباد نامیده شد. محله جنت‌آباد در شمال غرب تهران قرار دارد و بسیار وسیع و بزرگ است. این محله به سه قسمت جنوبی، شمالی و مرکزی تقسیم شده است که از سمت جنت‌آباد شمالی به بلوار سیمون، از غرب به بزرگراه شهید باکری و از قسمت شرق به بزرگراه شهید ستاری و خیابان میلاد متصل است. 

جنت‌آباد مرکزی از شمال به بزرگراه شهید آبشناسان، از سمت جنوب به بزرگراه شهید همت، از شرق به بزرگراه شهید ستاری و از غرب به بزرگراه شهید باکری راه دارد. برای جنت‌آباد جنوبی می‌توان گفت که از سمت شمال به بزرگراه همت، از شرق به بزرگراه شهید ستاری، از غرب بزرگراه شهید باکری و از جنوب به خیابان آیت‌الله کاشانی متصل است. لازم است بدانید که جنت‌آباد جنوبی به دلیل دسترسی و امکانات قوی‌تر و بیشتر از طرفداران بیشتری برخوردار است. البته بخش جنوبی بیشتر دارای مراکز خرید و تجاری است و فضای سبز کمتری دارد.

به طور کلی بهترین منطقه در محله جنت‌آباد حد فاصل بین میدان چهارباغ تا بلوار آیت‌الله کاشانی است. البته نمی‌توان از شهرک‌های خوب واقع در این محله مانند شهرک‌های بنفشه، یاس و والفجر غافل شد.

محدوده ارائه خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت در محله جنت‌آباد 

محله جنت‌آباد تهران به سه بخش جنت‌آباد شمالی، مرکزی و جنوبی تقسیم شده است که مهم‌ترین خیابان و بلوار‌های آن به ترتیب ایرانشهر، گلستان غربی و شرقی، انصارالمهدی، خیابان شاهین شمالی، مخبری و شانزده‌ متری اول و دوم و بلوارهای لاله، چهارباغ و خیابان شاهین‌ جنوبی است. تمامی خدمات ارائه شده شرکت فنی تکنو تعمیر شامل هر سه بخش محله جنت‌آباد و خیابان‌های مهم آن می‌گردد.

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر کولرگازی در محله‌ی جنت‌آباد»

 

بهترین و معتبرترین تیم تاسیسات و تعمیرات تخصصی کولرگازی و اسپلیت در جنت‌آباد چیست؟

تکنوتعمیر یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌ی تاسیساتی‌ست که دارای افراد متخصص و متبحر در حوزه‌ی تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت می‌باشد. متخصصان با تجربه‌ی این مجموعه بهترین انتخاب برای انجام سرویس‌دهی و کلیه خدمات مربوط به کولر گازی در جنت‌آباد و تمام مناطق تحت پوشش آن هستند.

خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی سرویس و رفع ایرادات فنی اسپلیت چه مناطقی از جنت‌آباد را تحت پوشش قرار می دهد؟

خیابان و بلوار‌های ایرانشهر، گلستان غربی و شرقی، انصارالمهدی، خیابان شاهین شمالی، مخبری و شانزده‌ متری اول و دوم و بلوارهای لاله، چهارباغ و خیابان شاهین‌ جنوبی از جمله مناطق تحت پوشش تکنو‌تعمیر در محله‌ی جنت‌آباد می‌باشند.

از چه طریقی می‌توان با تعمیرکاران کولرگازی در محدوده‌ی جنت‌آباد ارتباط برقرار کرد؟

بهترین راه جهت بهره‌مندی از خدمات سریع و آسان تکنوتعمیر برای ساکنین محله‌ی جنت‌آباد و حومه، تماس با دفتر مرکزی این شرکت است.

آیا خدمات تعمیرات کولرگازی در جنت‌آباد به صورت ۲۴ ساعته ارائه می ‌شود؟

تکنوتعمیر به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته (حتی در ایام تعطیل) پاسخگوی نیاز مشتریان است.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.