خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه و محله‌ی لویزان تهران

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارائه خدمات تعمیر، سرویس، نصب و شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت در محله لویزان

تکنوتعمیر یکی از مراکز معتبر تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی؛ دارای کادری مجرب و متخصص جهت اعزام به تمامی نقاط لویزان در تهران است. کلیه‌‌ی خدمات مربوط به کولر گازی اسپلیت در محل، از نصب و راه‌اندازی گرفته تا تعمیرات، عیب‌یابی و سرویس این سیستم‌های سرمایشی توسط تعمیرکاران سیار این شرکت صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است متخصصان این مجموعه آماده‌ی خدمت‌رسانی به تمامی محدوده‌ی تحت پوشش لویزان می‌باشند.

معرفی انواع خدمات کولر گازی و اسپلیت در محله لویزان 

برخی از متداول‌ترین خدمات تکنوتعمیر در لویزان عبارت است از:

سرویس سالیانه کولر گازی و اسپلیت، تعمیر برد اسپلیت، نشت‌یابی کولرگازی، تعمیر موتور فن اسپلیت، تعمیر و تعویض شیر برقی کولر گازی، لوله‌کشی توکار اسپلیت، شارژ گاز کولر گازی، تعویض کمپرسور کولر گازی و …

هزینه تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در محله لویزان 

تکنوتعمیر لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با تعمیر و سرویس کولر گازی، با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی به آن رجوع کنید.

سرویس دوره‌ای کولر گازی و اسپلیت در محله لویزان 

کولر گازی و اسپلیت مانند هر وسیله‌ی برقی دیگری باید به صورت مرتب و دوره‌ای سرویس شود تا ضمن حفظ کارکرد آن، طول عمر آن هم افزایش یابد. فیلتر هوای کولر، فشار گاز کولر، شستشوی کولر و چکاپ کندانسور کولر از مهم‌ترین مواردی است که باید به صورت منظم و دوره‌ای انجام شود. به عنوان مثال سرویس فیلتر هوا باید ماهانه در فصول گرم سال صورت گیرد. یا تنظیم فشار گاز کولرهای اسپلیت پیشنهاد می‌شود حداقل سالانه یکبار توسط سرویسکار انجام شود. شستشوی کولر گازی بهتر است هر دو سال یکبار و با مواد شوینده خاص بویژه در مناطق صنعتی صورت پذیرد.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

تماس با سرویسکاران کلیه‌ی برندهای اسپلیت و کولرگازی در لویزان

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از متخصصان تعمیر داکت اسپلیت و کولرگازی پرسیده می‌شود این است که ساکنان محله‌ی لویزان و مناطق تحت پوشش آن برای دریافت خدمات کولر گازی یا اسپلیت باید از چه طریقی اقدام کنند. در پاسخ به این پرسش می‌توان گفت آسان‌ترین راه برای بهره‌مندی از خدمات سریع و ارزان، برقراری تماس تلفنی با کارشناسان تکنوتعمیر است. تکنسین مجرب و کارآزموده‌ی خدمات تخصصی کولر گازی و اسپلیت در لویزان، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از درخواست، خود را به مقصد می‌رسانند.

ارائه خدمات تعمیر و سرویس سیستم‌های سرمایشی در محله لویزان

لویزان یکی از محله‌های منطقه‌ی ۴ شهرداری تهران است که در شمیران قرار دارد. به لحاظ موقعیت جغرافیایی در شمال لویزان محله‌ی ازگل، در مشرق آن شیان، در سمت مغرب آن تپه‌های شمس‌آباد و در غرب آن حسین‌آباد قرار دارد. لوز در زبان عربی به معنای بادام است. اعراب پس از حمله به این محله، به دلیل وجود درخت‌‌های فراوان بادام نام آن را لوز ان گذاشتند که بعدها لویزان نامیده شد. لویزان در گذشته دهکده‌ای بود که فعالیت غالب ساکنان آن کشاورزی و زراعت بوده و کارمندان نظامی آن در کارخانه‌های اسلحه‌سازی مشغول به کار بودند. قنات مبارک‌آباد و قنات حاج قاسمی از قنات‌های معروف این محله بودند. از جاذبه‌‌های گردشگری این محله می‌‌توان به وجود بوستان‌هایی چون بوستان جنگلی شیان، پارک جنگلی لویزان، بوستان شادی، بوستان کوثر، بوستان شب بو، بوستان ولیعصر و … و از اماکن مهم آن می‌توان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، امامزاده پنج تن، شهرک شهید فلاحی و … را برشمرد.

تکنوتعمیر در راستای خدمت‌رسانی و رفاه حال مشتریان در تلاش است تا ضمن ارائه‌ی بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات، در اسرع وقت پاسخگوی نیاز مشتریان باشد.

محدوده ارائه خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت در محله لویزان

کلیه‌ی اقدامات اجرایی شرکت تکنوتعمیر قابل اجرا در محل و نیز در تمامی بخش‌ها و خیابان‌‌های لویزان از جمله خیابان جهانشاهلو، خیابان رضوان، خیابان نشوه، خیابان امیراللهی، خیابان ارفاقی، خیابان شهابی، خیابان کیهانی، مشتاقیان، خیابان ایزدپناه، خیابان متولی، شهرک رسولی، شهرک لویزان، شهرک فرهنگیان، شهرک سازمان آب، شهرک دقایقی، شهرک شهید رجایی، سپه‌شهر، خیابان خانعلی، خیابان کامکار، خیابان احمدوند، خیابان بختیاری، خیابان میرزازاده، خیابان شهبازی، خیابان کوهستان، بلوار مطهری، شهرک پارس، شهرک شهید فلاحی، خیابان کندروبابایی، خیابان شیان، خیابان هنگام، خیابان قدیری، خیابان مظفری، خیابان رنجبریان و بسیاری از خیابان‌های دیگر می‌باشد.

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر کولرگازی در محله‌ی لویزان»

 

بهترین و معتبرترین تیم تاسیسات و تعمیرات تخصصی کولرگازی و اسپلیت در لویزان چیست؟

تکنوتعمیر یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌ی تاسیساتی‌ست که دارای افراد متخصص و متبحر در حوزه‌ی تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت می‌باشد. متخصصان با تجربه‌ی این مجموعه بهترین انتخاب برای انجام سرویس‌دهی و کلیه خدمات مربوط به کولر گازی در لویزان و تمام مناطق تحت پوشش آن هستند.

خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی سرویس و رفع ایرادات فنی اسپلیت چه مناطقی از لویزان را تحت پوشش قرار می دهد؟

خیابان جهانشاهلو، خیابان رضوان، خیابان نشوه، خیابان امیراللهی، خیابان ارفاقی، خیابان شهابی، خیابان کیهانی، مشتاقیان، خیابان ایزدپناه، خیابان متولی، شهرک رسولی، شهرک لویزان، شهرک فرهنگیان، شهرک سازمان آب، شهرک دقایقی، شهرک شهید رجایی، سپه‌شهر، خیابان خانعلی، خیابان کامکار، خیابان احمدوند، خیابان بختیاری، خیابان میرزازاده، خیابان شهبازی، خیابان کوهستان، بلوار مطهری، شهرک پارس، شهرک شهید فلاحی، خیابان کندروبابایی، خیابان شیان، خیابان هنگام، خیابان قدیری، خیابان مظفری، خیابان رنجبریان و بسیاری از خیابان‌های دیگر از جمله مناطق تحت پوشش تکنو‌تعمیر در محله‌ی لویزان می‌باشند.

از چه طریقی می‌توان با تعمیرکاران کولرگازی در محدوده‌ی لویزان ارتباط برقرار کرد؟

بهترین راه جهت بهره‌مندی از خدمات سریع و آسان تکنوتعمیر برای ساکنین محله‌ی لویزان و حومه، تماس با دفتر مرکزی این شرکت است.

آیا خدمات تعمیرات کولرگازی در لویزان به صورت ۲۴ ساعته ارائه می ‌شود؟

تکنوتعمیر به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته (حتی در ایام تعطیل) پاسخگوی نیاز مشتریان است.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.