خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه و محله‌ی مجیدیه تهران

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارائه خدمات تعمیر، سرویس، نصب و شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت در محله مجیدیه

تکنوتعمیر یکی از مراکز معتبر تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی؛ دارای کادری مجرب و متخصص جهت اعزام به تمامی نقاط مجیدیه در تهران است. کلیه‌‌ی خدمات مربوط به کولر گازی اسپلیت در محل، از نصب و راه‌اندازی گرفته تا تعمیرات، عیب‌یابی و سرویس این سیستم‌های سرمایشی توسط تعمیرکاران سیار این شرکت صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است متخصصان این مجموعه آماده‌ی خدمت‌رسانی به تمامی محدوده‌ی تحت پوشش مجیدیه می‌باشند.

معرفی انواع خدمات کولر گازی و اسپلیت در محله مجیدیه 

برخی از متداول‌ترین خدمات تکنوتعمیر در مجیدیه عبارت است از:

سرویس سالیانه کولر گازی و اسپلیت، تعمیر برد اسپلیت، نشت‌یابی کولرگازی، تعمیر موتور فن اسپلیت، تعمیر و تعویض شیر برقی کولر گازی، لوله‌کشی توکار اسپلیت، شارژ گاز کولر گازی، تعویض کمپرسور کولر گازی و …

هزینه تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در محله مجیدیه 

تکنوتعمیر لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با تعمیر و سرویس کولر گازی، با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی به آن رجوع کنید.

سرویس دوره‌ای کولر گازی و اسپلیت در محله مجیدیه 

کولر گازی و اسپلیت مانند هر وسیله‌ی برقی دیگری باید به صورت مرتب و دوره‌ای سرویس شود تا ضمن حفظ کارکرد آن، طول عمر آن هم افزایش یابد. فیلتر هوای کولر، فشار گاز کولر، شستشوی کولر و چکاپ کندانسور کولر از مهم‌ترین مواردی است که باید به صورت منظم و دوره‌ای انجام شود. به عنوان مثال سرویس فیلتر هوا باید ماهانه در فصول گرم سال صورت گیرد. یا تنظیم فشار گاز کولرهای اسپلیت پیشنهاد می‌شود حداقل سالانه یکبار توسط سرویسکار انجام شود. شستشوی کولر گازی بهتر است هر دو سال یکبار و با مواد شوینده خاص بویژه در مناطق صنعتی صورت پذیرد.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

تماس با سرویسکاران کلیه‌ی برندهای اسپلیت و کولرگازی در مجیدیه

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از متخصصان تعمیر داکت اسپلیت و کولرگازی پرسیده می‌شود این است که ساکنان محله‌ی مجیدیه و مناطق تحت پوشش آن برای دریافت خدمات کولر گازی یا اسپلیت باید از چه طریقی اقدام کنند. در پاسخ به این پرسش می‌توان گفت آسان‌ترین راه برای بهره‌مندی از خدمات سریع و ارزان، برقراری تماس تلفنی با کارشناسان تکنوتعمیر است. تکنسین مجرب و کارآزموده‌ی خدمات تخصصی کولر گازی و اسپلیت در مجیدیه، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از درخواست، خود را به مقصد می‌رسانند.

ارائه خدمات تعمیر و سرویس سیستم‌های سرمایشی در محله مجیدیه

مجیدیه یکی از محله‌های شرق استان تهران است که به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است. از نظر موقعیت جغرافیایی این محله از سمت شمال به بزرگراه همت، از سمت مشرق به خیابان کرمان، از سمت جنوب به مسیل باختر و از سمت مغرب به بزرگراه صیاد شیرازی منتهی می‌شود. مجیدیه محل سکونت جامعه‌ی ارمنی ایران است که نقش بسیار پررنگی در عمران و آبادانی این محله داشتند. از نظر شرایط آب و هوایی می‌تان گفت مجیدیه در موقعیت بسیار مطلوبی به سر می‌برد. به همین جهت افراد زیادی میل به سکونت در آن را دارند.

از بناهای تاریخی این محله می‌توان به آسیاب و باغ عین الدوله، کلیسای گریگور، دو حمام قدیمی و بوستان‌‌هایی نظیر بوستان صبا، بوستان جنگلی لویزان، بوستان مجیدیه و … را نام برد. مراکز خرید و تجاری و مساجد و اماکن مذهبی بی‌شماری در این محله وجود دارد.

تکنوتعمیر در راستای خدمت‌رسانی و رفاه حال مشتریان در تلاش است تا ضمن ارائه‌ی بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات، در اسرع وقت پاسخگوی نیاز مشتریان باشد.

محدوده ارائه خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت در محله مجیدیه

کلیه‌ی اقدامات اجرایی شرکت تکنوتعمیر قابل اجرا در محل و نیز در تمامی بخش‌ها و خیابان‌‌های مجیدیه از جمله خیابان کرمان، خیابان ابراهیم نژاد، خیابان گلبرگ غربی، خیابان قلیچ خانی، خیابان هدایتی، خیابان کرد، خیابان کمالی، خیابان منصوری، خیابان حسینی، خیابان زندی، خیابان ولی زاده، خیابان مهرساده، معتقد، اردستانی، سعیدی، ذاکری، قربانی، خیابان شاکری، مولوی، مظفری، خیابان نظام، خیابان برادران محمودی، خیابان ارس، یاس، طاهر، شاکری، محمدی، برادران ابوالحسنی، بلوار توکل، خیابان اردکانی و … می‌باشد.

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر کولرگازی در محله‌ی مجیدیه»

 

بهترین و معتبرترین تیم تاسیسات و تعمیرات تخصصی کولرگازی و اسپلیت در مجیدیه چیست؟

تکنوتعمیر یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌ی تاسیساتی‌ست که دارای افراد متخصص و متبحر در حوزه‌ی تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت می‌باشد. متخصصان با تجربه‌ی این مجموعه بهترین انتخاب برای انجام سرویس‌دهی و کلیه خدمات مربوط به کولر گازی در مجیدیه و تمام مناطق تحت پوشش آن هستند.

خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی سرویس و رفع ایرادات فنی اسپلیت چه مناطقی از مجیدیه را تحت پوشش قرار می دهد؟

 خیابان کرمان، خیابان ابراهیم نژاد، خیابان گلبرگ غربی، خیابان قلیچ خانی، خیابان هدایتی، خیابان کرد، خیابان کمالی، خیابان منصوری، خیابان حسینی، خیابان زندی، خیابان ولی زاده، خیابان مهرساده، معتقد، اردستانی، سعیدی، ذاکری، قربانی، خیابان شاکری، مولوی، مظفری، خیابان نظام، خیابان برادران محمودی، خیابان ارس، یاس، طاهر، شاکری، محمدی، برادران ابوالحسنی، بلوار توکل، خیابان اردکانی از جمله مناطق تحت پوشش تکنو‌تعمیر در محله‌ی مجیدیه می‌باشند.

از چه طریقی می‌توان با تعمیرکاران کولرگازی در محدوده‌ی مجیدیه ارتباط برقرار کرد؟

بهترین راه جهت بهره‌مندی از خدمات سریع و آسان تکنوتعمیر برای ساکنین محله‌ی مجیدیه و حومه، تماس با دفتر مرکزی این شرکت است.

آیا خدمات تعمیرات کولرگازی در مجیدیه به صورت ۲۴ ساعته ارائه می ‌شود؟

تکنوتعمیر به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته (حتی در ایام تعطیل) پاسخگوی نیاز مشتریان است.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.