خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه و محله‌ی مرزداران تهران

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارائه خدمات تعمیر، سرویس، نصب و شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت در محله مرزداران

تکنوتعمیر یکی از مراکز معتبر تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی؛ دارای کادری مجرب و متخصص جهت اعزام به تمامی نقاط مرزداران در تهران است. کلیه‌‌ی خدمات مربوط به کولر گازی اسپلیت در محل، از نصب و راه‌اندازی گرفته تا تعمیرات، عیب‌یابی و سرویس این سیستم‌های سرمایشی توسط تعمیرکاران سیار این شرکت صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است متخصصان این مجموعه آماده‌ی خدمت‌رسانی به تمامی محدوده‌ی تحت پوشش مرزداران می‌باشند.

معرفی انواع خدمات کولر گازی و اسپلیت در بلوار مرزداران 

برخی از متداول‌ترین خدمات تکنوتعمیر در مرزداران عبارت است از:

سرویس سالیانه کولر گازی و اسپلیت، تعمیر برد اسپلیت، نشت‌یابی کولرگازی، تعمیر موتور فن اسپلیت، تعمیر و تعویض شیر برقی کولر گازی، لوله‌کشی توکار اسپلیت، شارژ گاز کولر گازی، تعویض کمپرسور کولر گازی و …

هزینه تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در محله‌ی مرزداران 

تکنوتعمیر لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با تعمیر و سرویس کولر گازی، با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی به آن رجوع کنید.

سرویس دوره‌ای کولر گازی و اسپلیت در بلوار مرزداران و محدوده‌ی اطراف آن  

کولر گازی و اسپلیت مانند هر وسیله‌ی برقی دیگری باید به صورت مرتب و دوره‌ای سرویس شود تا ضمن حفظ کارکرد آن، طول عمر آن هم افزایش یابد. فیلتر هوای کولر، فشار گاز کولر، شستشوی کولر و چکاپ کندانسور کولر از مهم‌ترین مواردی است که باید به صورت منظم و دوره‌ای انجام شود. به عنوان مثال سرویس فیلتر هوا باید ماهانه در فصول گرم سال صورت گیرد. یا تنظیم فشار گاز کولرهای اسپلیت پیشنهاد می‌شود حداقل سالانه یکبار توسط سرویسکار انجام شود. شستشوی کولر گازی بهتر است هر دو سال یکبار و با مواد شوینده خاص بویژه در مناطق صنعتی صورت پذیرد.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

تماس با سرویسکاران کلیه‌ی برندهای اسپلیت و کولرگازی در مرزداران

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از متخصصان تعمیر داکت اسپلیت و کولرگازی پرسیده می‌شود این است که ساکنان محله‌ی مرزداران و مناطق تحت پوشش آن برای دریافت خدمات کولر گازی یا اسپلیت باید از چه طریقی اقدام کنند. در پاسخ به این پرسش می‌توان گفت آسان‌ترین راه برای بهره‌مندی از خدمات سریع و ارزان، برقراری تماس تلفنی با کارشناسان تکنوتعمیر است. تکنسین مجرب و کارآزموده‌ی خدمات تخصصی کولر گازی و اسپلیت در مرزداران، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از درخواست، خود را به مقصد می‌رسانند.

ارائه خدمات تعمیر و سرویس سیستم‌های سرمایشی در بلوار مرزداران و حومه‌ی آن

بلوار مرزداران، در شمال غرب پایتخت قرار گرفته و بلوار اصلی شهرک ژاندارمری محسوب می‌شود. بخش میانی این بلوار شرقی – غربی در منطقه‌ی ۲ شهرداری تهران قرار دارد. به لحاظ جغرافیایی این بلوار از ناحیه‌ی شمالی با اتوبان حکیم، از سمت مشرق با اتوبان شیخ فضل الله نوری، از سمت جنوب با خیابان جلال آل احمد و از سمت مغرب با خیابان اشرفی اصفهانی مجاورت دارد.

محدوده‌ی اطراف بلوار مرزداران به دلیل وجود بوستان‌های متعدد و دور بودن از فضای شهری و آلودگی جوی پاک و سالم است.

از جذابیت‌های این محله می‌توان به وجود بوستان‌های متعددی از قبیل بوستان سیمرغ، بوستان ناهید، بوستان اناری، بوستان گل‌‌ها، پارک جنگلی پردیسان، بوستان کریمی و آسیاب تاریخی کهک اشاره کرد.

از دیگر امکانات این منطقه می‌توان به مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌‌ها و مجتمع‌‌ها و باشگاه‌‌های ورزشی اشاره کرد. 

کارشناسان تکنوتعمیر با تمرکز بر ارائه‌ی خدمات باکیفیت و اصولی به صورت شبانه‌روزی در تمام فصول سال، در تلاشند تا ضمن انجام خدمات پربازده‌‌ی ماندگار و ارزنده، بیشترین صرفه‌جویی در مصرف انرژی نیز صورت گیرد.

محدوده ارائه خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت در محله مرزداران

کلیه‌ی اقدامات اجرایی شرکت تکنوتعمیر قابل اجرا در محل و نیز در بلوار مرزداران و تمامی بخش‌ها و خیابان‌‌های اطراف آن از جمله خیابان نیلوفر، خیابان ساحل، خیابان جانبازان، خیابان دربانی، خیابان البرز، خیابان سپهر، خیابان برزگرپور، خیابان گلستان، خیابان ابراهیمی، خیابان نسرین، خیابان گلایل، خیابان کمالو، خیابان یاس، خیابان لادن، خیابان گلها، خیابان سهند، خیابان پرند، خیابان ناهید، خیابان یارمند، شهرک یاس، شهرک فرهنگیان فاز یک و دو، خیابان مروی، خیابان روشنایی، خیابان اطاعتی، خیابان فرشتگان، خیابان نور، خیابان نسیبه، خیابان معتمدی، خیابان دریا، خیابان کربلایی، خیابان گلدیس، خیابان ایثار و… می‌باشد.

پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر کولرگازی در محله‌ی مرزداران

 

بهترین و معتبرترین تیم تاسیسات و تعمیرات تخصصی کولرگازی و اسپلیت در مرزداران چیست؟

تکنوتعمیر یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌ی تاسیساتی‌ست که دارای افراد متخصص و متبحر در حوزه‌ی تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت می‌باشد. متخصصان با تجربه‌ی این مجموعه بهترین انتخاب برای انجام سرویس‌دهی و کلیه خدمات مربوط به کولر گازی در مرزداران و تمام مناطق تحت پوشش آن هستند.

خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی سرویس و رفع ایرادات فنی اسپلیت چه مناطقی از مرزداران را تحت پوشش قرار می دهد؟

خیابان نیلوفر، خیابان ساحل، خیابان جانبازان، خیابان دربانی، خیابان البرز، خیابان سپهر، خیابان برزگرپور، خیابان گلستان، خیابان ابراهیمی، خیابان نسرین، خیابان گلایل، خیابان کمالو، خیابان یاس، خیابان لادن، خیابان گلها، خیابان سهند، خیابان پرند، خیابان ناهید، خیابان یارمند، شهرک یاس، شهرک فرهنگیان فاز یک و دو، خیابان مروی، خیابان روشنایی، خیابان اطاعتی، خیابان فرشتگان، خیابان نور، خیابان نسیبه، خیابان معتمدی، خیابان دریا، خیابان کربلایی، خیابان گلدیس، خیابان ایثار از جمله مناطق تحت پوشش تکنو‌تعمیر در بلوار مرزداران و محدوده‌ی اطراف آن می‌باشند.

از چه طریقی می‌توان با تعمیرکاران کولرگازی در محدوده‌ی مرزداران ارتباط برقرار کرد؟

بهترین راه جهت بهره‌مندی از خدمات سریع و آسان تکنوتعمیر برای ساکنین محله‌ی مرزداران و حومه، تماس با دفتر مرکزی این شرکت است.

آیا خدمات تعمیرات کولرگازی در مرزداران به صورت ۲۴ ساعته ارائه می ‌شود؟

تکنوتعمیر به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته (حتی در ایام تعطیل) پاسخگوی نیاز مشتریان است.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.