خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه و محله‌ی میرداماد تهران

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارائه خدمات تعمیر، سرویس، نصب و شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت در محله میرداماد

تکنوتعمیر یکی از مراکز معتبر تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی؛ دارای کادری مجرب و متخصص جهت اعزام به تمامی نقاط میرداماد در تهران است. کلیه‌‌ی خدمات مربوط به کولر گازی اسپلیت در محل، از نصب و راه‌اندازی گرفته تا تعمیرات، عیب‌یابی و سرویس این سیستم‌های سرمایشی توسط تعمیرکاران سیار این شرکت صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است متخصصان این مجموعه آماده‌ی خدمت‌رسانی به تمامی محدوده‌ی تحت پوشش میرداماد می‌باشند.

معرفی انواع خدمات کولر گازی و اسپلیت در محله میرداماد 

برخی از متداول‌ترین خدمات تکنوتعمیر در میرداماد عبارت است از:

سرویس سالیانه کولر گازی و اسپلیت، تعمیر برد اسپلیت، نشت‌یابی کولرگازی، تعمیر موتور فن اسپلیت، تعمیر و تعویض شیر برقی کولر گازی، لوله‌کشی توکار اسپلیت، شارژ گاز کولر گازی، تعویض کمپرسور کولر گازی و …

هزینه تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در محله میرداماد

تکنوتعمیر لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با تعمیر و سرویس کولر گازی، با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی به آن رجوع کنید.

سرویس دوره‌ای کولر گازی و اسپلیت در محله میرداماد 

کولر گازی و اسپلیت مانند هر وسیله‌ی برقی دیگری باید به صورت مرتب و دوره‌ای سرویس شود تا ضمن حفظ کارکرد آن، طول عمر آن هم افزایش یابد. فیلتر هوای کولر، فشار گاز کولر، شستشوی کولر و چکاپ کندانسور کولر از مهم‌ترین مواردی است که باید به صورت منظم و دوره‌ای انجام شود. به عنوان مثال سرویس فیلتر هوا باید ماهانه در فصول گرم سال صورت گیرد. یا تنظیم فشار گاز کولرهای اسپلیت پیشنهاد می‌شود حداقل سالانه یکبار توسط سرویسکار انجام شود. شستشوی کولر گازی بهتر است هر دو سال یکبار و با مواد شوینده خاص بویژه در مناطق صنعتی صورت پذیرد.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

تماس با سرویسکاران کلیه‌ی برندهای اسپلیت و کولرگازی در میرداماد

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از متخصصان تعمیر داکت اسپلیت و کولرگازی پرسیده می‌شود این است که ساکنان محله‌ی میرداماد و مناطق تحت پوشش آن برای دریافت خدمات کولر گازی یا اسپلیت باید از چه طریقی اقدام کنند. در پاسخ به این پرسش می‌توان گفت آسان‌ترین راه برای بهره‌مندی از خدمات سریع و ارزان، برقراری تماس تلفنی با کارشناسان تکنوتعمیر است. تکنسین مجرب و کارآزموده‌ی خدمات تخصصی کولر گازی و اسپلیت در میرداماد، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از درخواست، خود را به مقصد می‌رسانند.

ارائه خدمات تعمیر و سرویس سیستم‌های سرمایشی در محله میرداماد

محله‌ی میرداماد یکی از محله‌های منطقه‌ی ۳ شهرداری تهران است که به سبب وجود بلوار(خیابان) میرداماد در آن به این نام خوانده می‌شود. محدوده‌ی میرداماد از شمال تا محله‌ی قلهک، از سمت مشرق تا خیابان شریعتی، از سمت جنوب تا بزرگراه همت و از سمت مغرب تا خیابان ولیعصر امتداد یافته است.  این محله در گذشته ارغوانیه نام داشت که پس از آن تحت تصرف میرزا داوود خان در آمده و داوودیه نام گرفت. بعدها بلواری تحت عنوان بلوار ششم بهمن در این محله احدا شد که امروزه آن را به نام بلوار میرداماد می‌شناسند. از جاذبه‌های گردشگری این محله می‌توان به پارک به پارک پرستو، پارک آلاله، پارک اقاقیا، موزه‌ی پل و اماکن مهمی چون مسجد الغدیر، روزنامه جام جم، روزنامه اطلاعات، شرکت نفت پارس، ساختمان‌های مسکونی اسکان، مجتمع پایتخت، مجموعه ورزشی قصر موج و … اشاره داشت.

تکنوتعمیر در راستای خدمت‌رسانی و رفاه حال مشتریان در تلاش است تا ضمن ارائه‌ی بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات، در اسرع وقت پاسخگوی نیاز مشتریان باشد.

محدوده ارائه خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت در محله میرداماد

کلیه‌ی اقدامات اجرایی شرکت تکنوتعمیر قابل اجرا در محل و نیز در تمامی بخش‌ها و خیابان‌‌های میرداماد از جمله خیابان میرداماد، خیابان دکتر مصدق، خیابان ظفر، خیابان جردن، خیابان فرید افشار، بلوار مینا، دامغانی، تبریزیان، سیفیه، پیرزاده، زرنگار، انوار، شاه‌ نظری، وزیری‌ پور، البرز، نیل، کجور، خیابان تابان، کازرون شمالی، افضل، نسا، حصاری، نجم آبادی، قدوسی، غفاری، کاج، ارژنگ، نسترن، رامین، مریم، نیکنام، نیک رای، خیابان گوی آبادی، خیابان رودبار و …  می‌باشد.

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر کولرگازی در محله‌ی میرداماد»

 

بهترین و معتبرترین تیم تاسیسات و تعمیرات تخصصی کولرگازی و اسپلیت در میرداماد چیست؟

تکنوتعمیر یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌ی تاسیساتی‌ست که دارای افراد متخصص و متبحر در حوزه‌ی تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت می‌باشد. متخصصان با تجربه‌ی این مجموعه بهترین انتخاب برای انجام سرویس‌دهی و کلیه خدمات مربوط به کولر گازی در میرداماد و تمام مناطق تحت پوشش آن هستند.

خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی سرویس و رفع ایرادات فنی اسپلیت چه مناطقی از میرداماد را تحت پوشش قرار می دهد؟

خیابان میرداماد، خیابان دکتر مصدق، خیابان ظفر، خیابان جردن، خیابان فرید افشار، بلوار مینا، دامغانی، تبریزیان، سیفیه، پیرزاده، زرنگار، انوار، شاه‌ نظری، وزیری‌ پور، البرز، نیل، کجور، خیابان تابان، کازرون شمالی، افضل، نسا، حصاری، نجم آبادی، قدوسی، غفاری، کاج، ارژنگ، نسترن، رامین، مریم، نیکنام، نیک رای، خیابان گوی آبادی، خیابان رودبار و خیابان‌های اطراف از جمله مناطق تحت پوشش تکنو‌تعمیر در محله‌ی میرداماد می‌باشند.

از چه طریقی می‌توان با تعمیرکاران کولرگازی در محدوده‌ی میرداماد ارتباط برقرار کرد؟

بهترین راه جهت بهره‌مندی از خدمات سریع و آسان تکنوتعمیر برای ساکنین محله‌ی میرداماد و حومه، تماس با دفتر مرکزی این شرکت است.

آیا خدمات تعمیرات کولرگازی در میرداماد به صورت ۲۴ ساعته ارائه می ‌شود؟

تکنوتعمیر به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته (حتی در ایام تعطیل) پاسخگوی نیاز مشتریان است.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.