خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه و محله‌ی نیاوران تهران

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارائه خدمات تعمیر، سرویس، نصب و شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت در محله نیاوران

تکنوتعمیر یکی از مراکز معتبر تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی؛ دارای کادری مجرب و متخصص جهت اعزام به تمامی نقاط نیاوران در تهران است. کلیه‌‌ی خدمات مربوط به کولر گازی اسپلیت در محل، از نصب و راه‌اندازی گرفته تا تعمیرات، عیب‌یابی و سرویس این سیستم‌های سرمایشی توسط تعمیرکاران سیار این شرکت صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است متخصصان این مجموعه آماده‌ی خدمت‌رسانی به تمامی محدوده‌ی تحت پوشش نیاوران می‌باشند.

معرفی انواع خدمات کولر گازی و اسپلیت در محله نیاوران 

برخی از متداول‌ترین خدمات تکنوتعمیر در نیاوران عبارت است از:

سرویس سالیانه کولر گازی و اسپلیت، تعمیر برد اسپلیت، نشت‌یابی کولرگازی، تعمیر موتور فن اسپلیت، تعمیر و تعویض شیر برقی کولر گازی، لوله‌کشی توکار اسپلیت، شارژ گاز کولر گازی، تعویض کمپرسور کولر گازی و …

هزینه تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در محله نیاوران 

تکنوتعمیر لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با تعمیر و سرویس کولر گازی، با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی به آن رجوع کنید.

سرویس دوره‌ای کولر گازی و اسپلیت در محله نیاوران

کولر گازی و اسپلیت مانند هر وسیله‌ی برقی دیگری باید به صورت مرتب و دوره‌ای سرویس شود تا ضمن حفظ کارکرد آن، طول عمر آن هم افزایش یابد. فیلتر هوای کولر، فشار گاز کولر، شستشوی کولر و چکاپ کندانسور کولر از مهم‌ترین مواردی است که باید به صورت منظم و دوره‌ای انجام شود. به عنوان مثال سرویس فیلتر هوا باید ماهانه در فصول گرم سال صورت گیرد. یا تنظیم فشار گاز کولرهای اسپلیت پیشنهاد می‌شود حداقل سالانه یکبار توسط سرویسکار انجام شود. شستشوی کولر گازی بهتر است هر دو سال یکبار و با مواد شوینده خاص بویژه در مناطق صنعتی صورت پذیرد.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

تماس با سرویسکاران کلیه‌ی برندهای اسپلیت و کولرگازی در نیاوران

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از متخصصان تعمیر داکت اسپلیت و کولرگازی پرسیده می‌شود این است که ساکنان محله‌ی نیاوران و مناطق تحت پوشش آن برای دریافت خدمات کولر گازی یا اسپلیت باید از چه طریقی اقدام کنند. در پاسخ به این پرسش می‌توان گفت آسان‌ترین راه برای بهره‌مندی از خدمات سریع و ارزان، برقراری تماس تلفنی با کارشناسان تکنوتعمیر است. تکنسین مجرب و کارآزموده‌ی خدمات تخصصی کولر گازی و اسپلیت در نیاوران، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از درخواست، خود را به مقصد می‌رسانند.

ارائه خدمات تعمیر و سرویس سیستم‌های سرمایشی در محله نیاوران

نیاوران یکی از محله‌‌های شمال شرقی تهران (شمیران) است که در منطقه‌ی ۱ واقع شده است. موقعیت جغرافیایی نیاوران به گونه‌ایست که از سمت شمال با ارتفاعات کلک‌چال، از سمت مشرق با دارآباد، از سمت جنوب با محله‌ی فرمانیه و از سمت مغرب با محله‌ی تجریش همجوار است. از نظر شرایط آب و هوایی، اقلیم نیاوران از نوع سرد و کوهستانی می‌باش. نیاوران کنونی در گذشته در واقع به شکل نیزارهایی بود که مردم برای تهیه‌ی نی با آن رجوع می‌کردند. به همین علت این محله در آغاز نی‌‌آوران و بعدها نیاوران نام گرفت. بافت شهری این محله از نوع مدرن است و ساکنین آن افراد مرفهی هستند. نیاوران یکی از محله‌های شمالی تهران است که به سبب داشتن اماکن تاریخی و بسیار مورد توجه است. از جمله مهم‌ترین بناهای تاریخی آن می‌توان به کاخ نیاوران، کاخ موزه، پارک نیاوران اشاره کرد. علاوه بر این فرهنگسرای نیاوران، تکیه نیاوران، ورزشگاه شهدای نیاوران، مراکز ورزشی یاس نراقی، استخر منظریه، باشگاه پلاتینیوم و بوستان‌هایی چون بوستان بنفشه، نسیم، سرو، پارک بزرگ نیاوران و بسیاری دیگر از مجتمع‌های تفریحی و تجاری از جاذبه‌های گردشگری این محله به شمار می‌آید. 

مرکز تعمیراتی تکنو‌تعمیر جهت رفاه هرچه بیشتر مشتریان، تعمیرکاران سیار و متخصص خود را به ساکنین محله‌های مختلف تهران از جمله محله‌‌ی نیاوران اعزام می‌دارد تا در اسرع وقت پاسخگوی نیاز مشتریان خویش باشد.

محدوده ارائه خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت در محله نیاوران

کلیه‌ی اقدامات اجرایی شرکت تکنوتعمیر قابل اجرا در محل و نیز در تمامی بخش‌ها و خیابان‌‌های نیاوران از جمله خیابان نیاوران (خیابان شهید باهنر)، خیابان مژده، سه راه یاسر، خیابان بوکان، خیابان شفیعی، خیابان کاج، خیابان جهان‌شاهی، خیابان ملا‌حسینی، خیابان نورافشار، خیابان گرجی، اوشانی، صفری، جبلی، عسگری، آقاخانی، گرجی، خیری، توانا، سعادت، فرشته، صنوبر، میهن، خیبر، مینا، هاشمیان، عبداللهی، کلهر، شیرافکن، نورافشار، ابراهیمی، منظریه دوم و … می‌باشد.

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر کولرگازی در محله‌ی نیاوران»

بهترین و معتبرترین تیم تاسیسات و تعمیرات تخصصی کولرگازی و اسپلیت در نیاوران چیست؟

تکنوتعمیر یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌ی تاسیساتی‌ست که دارای افراد متخصص و متبحر در حوزه‌ی تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت می‌باشد. متخصصان با تجربه‌ی این مجموعه بهترین انتخاب برای انجام سرویس‌دهی و کلیه خدمات مربوط به کولر گازی در نیاوران و تمام مناطق تحت پوشش آن هستند.

خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی سرویس و رفع ایرادات فنی اسپلیت چه مناطقی از نیاوران را تحت پوشش قرار می دهد؟

خیابان نیاوران (خیابان شهید باهنر)، خیابان مژده، سه راه یاسر، خیابان بوکان، خیابان شفیعی، خیابان کاج، خیابان جهان‌شاهی، خیابان ملا‌حسینی، خیابان نورافشار، خیابان گرجی، اوشانی، صفری، جبلی، عسگری، آقاخانی، گرجی، خیری، توانا، سعادت، فرشته، صنوبر، میهن، خیبر، مینا، هاشمیان، عبداللهی، کلهر، شیرافکن، نورافشار، ابراهیمی، منظریه دوم و … از جمله مناطق تحت پوشش تکنو‌تعمیر در محله‌ی نیاوران می‌باشند.

از چه طریقی می‌توان با تعمیرکاران کولرگازی در محدوده‌ی نیاوران ارتباط برقرار کرد؟

بهترین راه جهت بهره‌مندی از خدمات سریع و آسان تکنوتعمیر برای ساکنین محله‌ی نیاوران و حومه، تماس با دفتر مرکزی این شرکت است.

آیا خدمات تعمیرات کولرگازی در نیاوران به صورت ۲۴ ساعته ارائه می ‌شود؟

تکنوتعمیر به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته (حتی در ایام تعطیل) پاسخگوی نیاز مشتریان است.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.