خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه و محله‌ی پونک تهران

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارائه خدمات تعمیر، سرویس، نصب و شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت در محله پونک

تکنوتعمیر یکی از مراکز معتبر تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی، دارای کادری مجرب و متخصص جهت اعزام به تمامی نقاط پونک در تهران است. کلیه‌‌ی خدمات مربوط به کولر گازی اسپلیت در محل، از نصب و راه‌اندازی گرفته تا تعمیرات، عیب‌یابی و سرویس این سیستم‌های سرمایشی توسط تعمیرکاران سیار این شرکت صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است متخصصان این مجموعه آماده‌ی خدمت‌رسانی به تمامی محدوده‌ی تحت پوشش پونک می‌باشند.

معرفی انواع خدمات کولر گازی و اسپلیت در محله پونک

برخی از متداول‌ترین خدمات تکنو تعمیر در پونک عبارت است از:

سرویس سالیانه کولر گازی و اسپلیت، تعمیر برد اسپلیت، نشت‌یابی کولرگازی، تعمیر موتور فن اسپلیت، تعمیر و تعویض شیر برقی کولر گازی، لوله‌کشی توکار اسپلیت، شارژ گاز کولر گازی، تعویض کمپرسور کولر گازی و …

هزینه تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی  در محله پونک 

تکنوتعمیر لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با تعمیر و سرویس کولر گازی، با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی به آن رجوع کنید.

سرویس دوره‌ای کولر گازی و اسپلیت در محله پونک 

کولر گازی و اسپلیت مانند هر وسیله‌ی برقی دیگری باید به صورت مرتب و دوره‌ای سرویس شود تا ضمن حفظ کارکرد آن، طول عمر آن هم افزایش یابد. فیلتر هوای کولر، فشار گاز کولر، شستشوی کولر و چکاپ کندانسور کولر از مهم‌ترین مواردی است که باید به صورت منظم و دوره‌ای سرویس شوند. به عنوان مثال سرویس فیلتر هوا باید ماهانه در فصول گرم سال صورت گیرد. یا تنظیم فشار گاز کولرهای اسپلیت پیشنهاد می‌شود حداقل سالانه یکبار توسط سرویسکار صورت گیرد. شستشوی کولر گازی بهتر است هر دو سال یکبار و با مواد شوینده خاص به‌ویژه در مناطق صنعتی صورت گیرد.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

تماس با سرویسکاران کلیه‌ی برندهای اسپلیت و کولرگازی در پونک 

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از متخصصان تعمیر داکت اسپلیت و کولرگازی پرسیده می‌شود این است که ساکنان محله‌ی پونک و مناطق تحت پوشش آن برای دریافت خدمات کولر گازی یا اسپلیت باید از چه طریقی اقدام کنند. در پاسخ به این پرسش می‌توان گفت آسان‌ترین راه برای بهره‌مندی از خدمات سریع و ارزان، برقراری تماس تلفنی با کارشناسان تکنوتعمیر است. تکنسین مجرب و کارآزموده‌ی خدمات تخصصی کولر گازی و اسپلیت در پونک، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از درخواست، خود را به مقصد می‌رسانند.

ارائه خدمات تعمیر و سرویس سیستم‌های سرمایشی در محله پونک 

محله پونک محله‌ای در شمال تهران و در منطقه ۲و ۵ واقع شده است که از شمال به بزرگراه هاشمی رفسنجانی یا نیایش، از جنوب به بزرگراه شهید همت، از شرق به بوستان نهج البلاغه و از غرب به بزرگراه ستاری منتهی می شود. به دلیل اینکه بیشتر ساخت و سازها در ضلع غربی این محله بعد از انقلاب انجام شده است،  طراحی و شهرسازی متفاوت تری نسبت به سایر مناطق دارد. محله پونک از غرب به محله جنت آباد، از شرق به محله شهرک غرب، از شمال به محله چهار دیواری و از جنوب به محله باغ فیض محدود می‌شود.

محدوده ارائه خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت در محله پونک

کلیه خدمات قابل ارائه شرکت فنی تکنوتعمیر در محله پونک شامل بلوا‌رهای عدل، مخبری، میرزابابایی، کمالی، استاد نظر، سردار جنگل، ایران زمین شمالی، زیتون، تختی، طالقانی و مجتمع تجاری بوستان، مجتمع تیراژه، برج‌های مسکونی تجاری جام‌جم همت، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب، دانشگاه علم و فرهنگ می‌باشد.

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر کولرگازی در محله‌ی پونک»

 

بهترین و معتبرترین تیم تاسیسات و تعمیرات تخصصی کولرگازی و اسپلیت در پونک چیست؟

تکنوتعمیر یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌ی تاسیساتی‌ست که دارای افراد متخصص و متبحر در حوزه‌ی تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت می‌باشد. متخصصان با تجربه‌ی این مجموعه بهترین انتخاب برای انجام سرویس‌دهی و کلیه خدمات مربوط به کولر گازی در پونک و تمام مناطق تحت پوشش آن هستند.

خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی سرویس و رفع ایرادات فنی اسپلیت چه مناطقی از پونک را تحت پوشش قرار می دهد؟

از جمله مناطق تحت پوشش تکنو‌تعمیر در محله‌ی پونک بلوارهای عدل، مخبری، میرزابابایی، کمالی، استاد نظر، سردار جنگل، ایران زمین شمالی، زیتون، تختی، طالقانی و مجتمع تجاری بوستان، مجتمع تیراژه، برج‌های مسکونی تجاری جام‌جم همت، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب، دانشگاه علم و فرهنگ می‌باشند.

از چه طریقی می‌توان با تعمیرکاران کولرگازی در محدوده‌ی پونک ارتباط برقرار کرد؟

بهترین راه جهت بهره‌مندی از خدمات سریع و آسان تکنوتعمیر برای ساکنین محله‌ی پونک و حومه، تماس با دفتر مرکزی این شرکت است.

آیا خدمات تعمیرات کولرگازی در پونک  به صورت ۲۴ ساعته ارائه می ‌شود؟

تکنوتعمیر به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته (حتی در ایام تعطیل) پاسخگوی نیاز مشتریان است.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.