خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه و محله‌ی قیطریه تهران

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارائه خدمات تعمیر، سرویس، نصب و شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت در محله قیطریه

تکنوتعمیر یکی از مراکز معتبر تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی؛ دارای کادری مجرب و متخصص جهت اعزام به تمامی نقاط قیطریه در تهران است. کلیه‌‌ی خدمات مربوط به کولر گازی اسپلیت در محل، از نصب و راه‌اندازی گرفته تا تعمیرات، عیب‌یابی و سرویس این سیستم‌های سرمایشی توسط تعمیرکاران سیار این شرکت صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است متخصصان این مجموعه آماده‌ی خدمت‌رسانی به تمامی محدوده‌ی تحت پوشش قیطریه می‌باشند.

معرفی انواع خدمات کولر گازی و اسپلیت در محله قیطریه 

برخی از متداول‌ترین خدمات تکنوتعمیر در قیطریه عبارت است از:

سرویس سالیانه کولر گازی و اسپلیت، تعمیر برد اسپلیت، نشت‌یابی کولرگازی، تعمیر موتور فن اسپلیت، تعمیر و تعویض شیر برقی کولر گازی، لوله‌کشی توکار اسپلیت، شارژ گاز کولر گازی، تعویض کمپرسور کولر گازی و …

موارد ذکر شده تنها چند نمونه از طیف گسترده‌ی خدمات قابل ارائه از سوی فنی‌کاران تکنو‌تعمیر می‌باشد. کادر مجرب و کارآزموده‌ی این شرکت آماده‌ی ارائه‌ی هر گونه خدمات در راستای‌ تعمیر و رفع خرابی کولر گازی و اسپلیت در جای جای تهران از جمله محله‌ی قدیمی قیطریه می‌باشند.

هزینه تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در محله قیطریه 

تکنوتعمیر لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با تعمیر و سرویس کولر گازی، با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی به آن رجوع کنید.

سرویس دوره‌ای کولر گازی و اسپلیت در محله قیطریه 

کولر گازی و اسپلیت مانند هر وسیله‌ی برقی دیگری باید به صورت مرتب و دوره‌ای سرویس شود تا ضمن حفظ کارکرد آن، طول عمر آن هم افزایش یابد. فیلتر هوای کولر، فشار گاز کولر، شستشوی کولر و چکاپ کندانسور کولر از مهم‌ترین مواردی است که باید به صورت منظم و دوره‌ای انجام شود. به عنوان مثال سرویس فیلتر هوا باید ماهانه در فصول گرم سال صورت گیرد. یا تنظیم فشار گاز کولرهای اسپلیت پیشنهاد می‌شود حداقل سالانه یکبار توسط سرویسکار انجام شود. شستشوی کولر گازی بهتر است هر دو سال یکبار و با مواد شوینده خاص بویژه در مناطق صنعتی صورت پذیرد.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

تماس با سرویسکاران کلیه‌ی برندهای اسپلیت و کولرگازی در قیطریه

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از متخصصان تعمیر داکت اسپلیت و کولرگازی پرسیده می‌شود این است که ساکنان محله‌ی قیطریه و مناطق تحت پوشش آن برای دریافت خدمات کولر گازی یا اسپلیت باید از چه طریقی اقدام کنند. در پاسخ به این پرسش می‌توان گفت آسان‌ترین راه برای بهره‌مندی از خدمات سریع و ارزان، برقراری تماس تلفنی با کارشناسان تکنوتعمیر است. تکنسین مجرب و کارآزموده‌ی خدمات تخصصی کولر گازی و اسپلیت در قیطریه، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از درخواست، خود را به مقصد می‌رسانند.

ارائه خدمات تعمیر و سرویس سیستم‌های سرمایشی در محله قیطریه

قیطریه یکی از محله‌های قدیمی و اعیان‌نشین در شمال پایتخت و منطقه‌ی شمیران است که جز منطقه‌ی ۱ استان تهران است. به لحاظ موقعیت جغرافیایی قیطریه از سمت شمال به خیابان قیطریه، بلوار صبا و پارک قیطریه، از سمت مشرق به بلوار قیطریه، از سمت مغرب به خیابان شریعتی و از سمت جنوب به جهانتاب منتهی می‌شود. این محله یکی از خوش آب و هواترین محله‌های شمالی تهران است. شرایط مطلوب آب و هوایی در این محله باعث شده جمعیت زیادی میل به سکونت در آن داشته باشند. ضمن اینکه فعالیت کشاورزی و دامداری در آن بسیار رواج دارد. ساکنین قیطریه به دو قشر تقسیم می‌شوند. قشر اول که ساکنان قدیمی و بومی آن هستند و در منازل ویلایی و شخصی خود در خیابان‌هایی که بافت سنتی و قدیمی دارد سکونت می‌کنند و اکثرا افراد مسن جامعه هستند. اما قشر دوم افرادی هستند که به تازگی وارد آن شده و قیطریه را برای زندگی انتخاب می‌کنند و غالبا در آپارتمان‌ها سکونت دارند. 

قیطریه از اماکن و جاذبه‌های گردشگری زیادی برخوردار است از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به پارک قیطریه، بوستان شب تاپ، بوستان خوشبخت، بوستان بهار، پارک امید، پارک سهیل و مساجد قدیمی چون مسجد یزدیها، مسجد ولی‌الله اعظم، حوزه علمیه قائم و مجتمع‌های تجاری، تفریحی و ورزشی زیادی که در آن وجود دارد اشاره کرد.

مرکز تعمیراتی تکنو‌تعمیر جهت رفاه هرچه بیشتر مشتریان، تعمیرکاران سیار و متخصص خود را به ساکنین محله‌های مختلف تهران از جمله محله‌‌ی قیطریه اعزام می‌دارد تا در اسرع وقت پاسخگوی نیاز مشتریان خویش باشد.

محدوده ارائه خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت در محله قیطریه

کلیه‌ی اقدامات اجرایی شرکت تکنوتعمیر قابل اجرا در محل و نیز در تمامی بخش‌ها و خیابان‌‌های قیطریه از جمله خیابان صبا، خیابان شریعتی، خیابان قیطریه، بزرگراه صدر، بلوار اندرزگو، بلوار صبا، بلوار کاوه، خیابان چیذر، خیابان فرمانیه، خیابان قلندری شمالی، خیابان سلیمانی غربی، خیابان خراسانی، خیابان خلیلی، خیابان کریمی، خیابان سهیلی، خیابان موسیوند و خیابان فاطمیه می‌باشد.

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر کولرگازی در محله‌ی قیطریه»

 

بهترین و معتبرترین تیم تاسیسات و تعمیرات تخصصی کولرگازی و اسپلیت در قیطریه چیست؟

تکنوتعمیر یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌ی تاسیساتی‌ست که دارای افراد متخصص و متبحر در حوزه‌ی تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت می‌باشد. متخصصان با تجربه‌ی این مجموعه بهترین انتخاب برای انجام سرویس‌دهی و کلیه خدمات مربوط به کولر گازی در قیطریه و تمام مناطق تحت پوشش آن هستند.

خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی سرویس و رفع ایرادات فنی اسپلیت چه مناطقی از قیطریه را تحت پوشش قرار می دهد؟

خیابان صبا، خیابان شریعتی، خیابان قیطریه، بزرگراه صدر، بلوار اندرزگو، بلوار صبا، بلوار کاوه، خیابان چیذر، خیابان فرمانیه، خیابان قلندری شمالی، خیابان سلیمانی غربی، خیابان خراسانی، خیابان خلیلی، خیابان کریمی، خیابان سهیلی، خیابان موسیوند و خیابان فاطمیه از جمله مناطق تحت پوشش تکنو‌تعمیر در محله‌ی قیطریه می‌باشند.

از چه طریقی می‌توان با تعمیرکاران کولرگازی در محدوده‌ی قیطریه ارتباط برقرار کرد؟

بهترین راه جهت بهره‌مندی از خدمات سریع و آسان تکنوتعمیر برای ساکنین محله‌ی قیطریه و حومه، تماس با دفتر مرکزی این شرکت است.

آیا خدمات تعمیرات کولرگازی در قیطریه به صورت ۲۴ ساعته ارائه می ‌شود؟

تکنوتعمیر به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته (حتی در ایام تعطیل) پاسخگوی نیاز مشتریان است.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.