خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه ۱ تهران توسط استادکاران حرفه‌ای و مجرب

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

تکنوتعمیر؛ مرکز تعمیرات انواع برندها و مدل‌‌های کولر گازی و اسپلیت

خدمات فنی کولر گازی و اسپلیت مجموعه‌ی تکنوتعمیر، برای افرادی که ساکن هر یک از محله‌های منطقه‌ی ۱ استان تهران هستند تنها مختص به یک مدل یا برند خاص نیست. تکنسین و استادکاران این تیم تعمیراتی آماده‌ی ارائه‌ی هرگونه خدمات به تمامی مدل‌های کولر گازی پنجره‌ای، اسپلیت، ایستاده، چیلر و … در طیف وسیعی از برندها هستند. ال‌جی، سامسونگ، جنرال، دوو، اسنوا، شارپ، میدیا، هایسنس، اورینت و … از جمله‌ برندهای تحت پوشش این مجموعه است.

 

خدمات شبانه‌روزی تعمیرات کولر گازی و اسپلیت منطقه‌ی ۱ تهران

تکنوتعمیر ارائه‌دهنده‌ی کلیه خدمات عمومی و تخصصی در خصوص تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی می‌باشد. برخی از این خدمات فنی عبارتند از:

  • تعمیر کمپرسور کولر گازی
  • تعمیر دمپر کولر گازی
  • تعمیر فیوز اسپلیت
  • تعمیر کندانسور کولر گازی
  • تعمیر برد الکتریکی کولر گازی
  • تعویض خازن کولر گازی

و بسیاری خدمات سیار دیگر، که با اعزام سرویسکاران کولرگازی در محل انجام می‌شود.

 

فرآیند درخواست و ارسال نصاب، سرویسکار و استادکار متخصص اسپلیت و کولر گازی در منطقه 1

فرآیند درخواست تعمیرکار برای ساکنان  منطقه‌ی ۱ استان تهران به این صورت است که ابتدا درخواست خود مبنی بر نصب، تعمیر و یا سرویس کولر گازی را با برقراری تماس با مرکز تکنو‌تعمیر به ثبت می‌رسانند. در مرحله‌ی بعدی کارشناسان تکنو‌تعمیر با در نظر گرفتن شرایط و نوع سرویس مطرح شده، درخواست را به نزدیک‌ترین و بهترین تکنسین می‌رسانند تا در کمترین زمان ممکن نیاز مشتری رفع شود. و در نهایت تکنسین مورد نظر جهت هماهنگی با مشتری تماس خواهد گرفت تا طبق قرار تعیین شده در محل حضور پیدا کند. 

 

تعرفه‌ی خدمات و اعزام شبانه‌روزی تعمیرکار اسپلیت و کولر گازی به منطقه 1

تکنو‌تعمیر جهت شفاف‌سازی تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با کولر گازی را به تفکیک و با ذکر عوامل اثرگذار بر آن برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی خدمات نصب و تعمیر کولر گازی و اسپلیت به آن رجوع کنید.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

موقعیت جغرافیایی و شرایط اقلیمی منطقه ۱ استان تهران

منطقه ۱ تهران در شمال و شمال شرقی این استان واقع است. از سمت شمال به رشته کوه البرز، از مشرق به قوچک، از مغرب به درکه و از سمت جنوب به بزرگراه چمران منتهی می‌شود. این منطقه جز خوش آب‌ و هواترین مناطق استان تهران است که به دلیل هم‌جواری با ارتفاعات البرز، از اقلیم‌های ییلاقی محسوب می‌شود و آب و هوای معتدل کوهستانی دارد.

 

محله‌ها و محدوده‌ی تحت پوشش تیم تعمیراتی تکنوتعمیر برای تعمیر فوری اسپلیت در منطقه یک تهران

تمامی محله‌های واقع در منطقه‌ی ۱ استان تهران از جمله اراج، ازگل، امام‌زاده قاسم (شمیرانات)، اوین، باغ فردوس، تجریش، جماران، چیذر، حصار بوعلی، حکمت، دارآباد، دربند، درکه، دزاشیب، زعفرانیه، سوهانک، فرمانیه، قیطریه، کاشانک، گلابدره، محمودیه، آجودانیه، نیاوران و ولنجک مشمول دریافت کلیه خدمات مربوط به تعمیر و عیب‌یابی، سرویس، نصب و راه‌اندازی و حتی جابجایی کولر گازی و اسپلیت  می‌باشند.

 

جاذبه‌های گردشگری منطقه ۱ استان تهران

جاذبه‌های گردشگری منطقه‌ی ۱ استان تهران عبارت است از: دربند، درکه، باغ فردوس، موزه سینما، بازار تجریش، گورستان ظهیرالدوله، امامزاده ابراهیم (ع)، امامزاده سید خسرو، امامزاده موسی (ع)، امامزاده قاسم (ع)، امامزاده صالح (ع)، پارک نیاوران، پارک دارآباد، پارک جمشیدیه، پیست اسکی شمشک، کاخ موزه‌ی سعدآباد، کاخ موزه‌ی نیاوران و پارک قیطریه

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر و سرویس کولر گازی در منطقه‌ی ۱ استان تهران»


تعرفه ارائه انواع خدمات و رفع ایر
ادات اسپلیت و کولر گازی برای ساکنین منطقه‌ی ۱ استان تهران چقدر است؟
تکنو‌تعمیر جهت شفاف‌سازی تعرفه‌ی خدمات لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با کولر گازی را به تفکیک و با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی خدمات نصب و تعمیر کولر گازی و اسپلیت به آن رجوع کنید.

در مجموعه‌ی تاسیساتی و تعمیراتی تکنوتعمیر چه برندهایی از کولر گازی و اسپلیت سرویس و یا تعمیر می‌شود؟
تکنسین و استادکاران این تیم تعمیراتی آماده‌ی ارائه‌ی هرگونه خدمات به تمامی مدل‌های کولر گازی پنجره‌ای، اسپلیت، ایستاده، چیلر و … در طیف وسیعی از برندها هستند. ال‌جی، سامسونگ، جنرال، دوو، میتسوبیشی، اجنرال، تراست، هایسنس، اورینت و … از جمله‌ برندهای تحت پوشش این مجموعه است.

آیا خدمات فوری و شبانه‌روزی تعمیر اسپلیت  توسط سرویسکاران سیار، محله‌های منطقه ۱ تهران را تحت پوشش خود دارد؟
بله، هیچ محدودیتی برای ساکنین منطقه ۱ استان تهران و محله‌های آن در بهره‌وری از قابلیت‌ها و امکانات کادر مجرب و کارآزموده‌ی تاسیساتی تکنوتعمیر در ۲۴ ساعت شبانه روز وجود ندارد.

خدمات کولرگازی و اسپلیت شرکت تکنوتعمیر به کدام یک از محله‌‌های واقع در منطقه ۱ استان تهران ارائه می‌شود؟
تمامی محله‌های واقع در منطقه‌ی ۱ استان تهران از جمله اراج، ازگل، امام‌زاده قاسم (شمیرانات)، اوین، باغ فردوس، تجریش، جماران، چیذر، حصار بوعلی، حکمت، دارآباد، دربند، درکه، دزاشیب، زعفرانیه، سوهانک، فرمانیه، قیطریه، کاشانک، گلابدره، محمودیه، آجودانیه، نیاوران و ولنجک مشمول دریافت کلیه خدمات مربوط به تعمیر و عیب‌یابی، سرویس، نصب و راه‌اندازی و حتی جابجایی کولر گازی و اسپلیت  می‌باشند.

فرآیند درخواست استادکار کولر گازی و اسپلیت در منطقه 1 استان تهران چیست؟
مشتریان ابتدا درخواست خود مبنی بر نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی را با برقراری تماس با مرکز به ثبت می‌رسانند. در مرحله‌ی بعدی کارشناسان تکنو‌تعمیر با در نظر گرفتن شرایط و نوع سرویس مطرح شده، درخواست مشتری را به نزدیک‌ترین تکنسین می‌رسانند و در نهایت تکنسین مورد نظر جهت هماهنگی‌های لازم با مشتری تماس خواهد گرفت تا طبق قرار تعیین شده در محل حضور پیدا کند.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.