خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه ۲ تهران توسط استادکاران حرفه‌ای و مجرب

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

تکنوتعمیر؛ مرکز تعمیرات انواع برندها و مدل‌‌های کولر گازی و اسپلیت

خدمات فنی کولر گازی و اسپلیت مجموعه‌ی تکنوتعمیر، برای افرادی که ساکن هر یک از محله‌های منطقه‌ی ۲ استان تهران هستند تنها مختص به یک مدل یا برند خاص نیست. تکنسین و استادکاران این تیم تعمیراتی آماده‌ی ارائه‌ی هرگونه خدمات به تمامی مدل‌های کولر گازی پنجره‌ای، اسپلیت، ایستاده، چیلر و … در طیف وسیعی از برندها هستند. ال‌جی، سامسونگ، جنرال، دوو، اسنوا، شارپ، میدیا، هایسنس، اورینت، اجنرال، میتسوبیشی و … از جمله‌ برندهای تحت پوشش این مجموعه است.

خدمات شبانه‌روزی تعمیرات کولر گازی و اسپلیت منطقه‌ی ۲ تهران

تکنوتعمیر کلیه‌ی خدمات عمومی و تخصصی تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی را ارائه می‌دهد. برخی از این خدمات فنی عبارتند از:

  • تعمیر کمپرسور کولر گازی
  • تعمیر دمپر کولر گازی
  • تعمیر فیوز اسپلیت
  • تعمیر کندانسور کولر گازی
  • تعمیر برد الکتریکی کولر گازی
  • نشت‌یابی کولر گازی
  • تعویض و یا تعمیر شیر برقی
  • سرویس سالیانه
  • انواع لوله کشی (توکار و روکار)
  • تعویض خازن کولر گازی و بسیاری خدمات سیار دیگر، که با اعزام سرویسکاران کولرگازی در محل انجام می‌شود.

فرآیند درخواست و ارسال نصاب، سرویسکار و استادکار متخصص اسپلیت و کولر گازی در منطقه 2

فرآیند درخواست تعمیرکار برای ساکنان  منطقه‌ی ۲ استان تهران به این صورت است که مشتریان ابتدا درخواست خود مبنی بر نصب، تعمیر، سرویس کولر گازی و یا هر اقدام دیگری را با برقراری تماس با مرکز تکنو‌تعمیر به ثبت می‌رسانند. در مرحله‌ی بعدی کارشناسان تکنو‌تعمیر با در نظر گرفتن شرایط و نوع سرویس مورد نظر، درخواست مشتری را به نزدیک‌ترین و بهترین تکنسین می‌رسانند تا در کمترین زمان ممکن نیاز او رفع شود. در نهایت فنی‌کاران مجموعه، جهت هماهنگی با مشتری تماس خواهند گرفت تا طبق قرار تعیین شده در محل حضور پیدا کند. 

تعرفه‌ی خدمات و اعزام شبانه‌روزی تعمیرکار اسپلیت و کولر گازی به منطقه 2

تکنو‌تعمیر جهت شفاف‌سازی تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی، لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با کولر گازی و اسپلیت را به تفکیک و با ذکر عوامل اثرگذار بر آن برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی خدمات نصب و تعمیر کولر گازی و اسپلیت به آن رجوع کنید.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

موقعیت جغرافیایی و شرایط اقلیمی منطقه ۲ استان تهران

منطقه ۲ شهرداری تهران که وسعت آن در حدود ۴۷۰۰۰ متر مربع می رسد، یکی از مناطق شهری استان تهران است که از سمت جنوب، به خیابان آزادی، از سمت غرب به بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه محمد علی جناح، از سمت شرق به بزرگراه شهید چمران منتهی می‌شود. منطقه 2 تهران دارای ۱۴ محله و ۹ ناحیه است که مهم‌ترین محله‌های این منطقه را سعادت‌آباد، شهرک غرب، فرحزاد، ستارخان، درکه و … تشکیل می‌دهد. از ویژگی‌های بارز منطقه ۲ می‌توان به بافت شهری مدرن و مناسب، وجود محله‌هایی با سبکهای متفاوت، خدمات و امکانات شهری بسیار قوی اشاره کرد. 

 

محله‌ها و محدوده‌ی تحت پوشش تیم تعمیراتی تکنوتعمیر برای تعمیر فوری اسپلیت در منطقه دو تهران

تمامی محله‌های واقع در منطقه‌ی ۲ استان تهران از جمله محله‌های سعادت‌آباد، شهرک غرب، فرحزاد، ستارخان، درکه، گیشا، صادقیه، تهران ویلا، طرشت و مرزداران مشمول دریافت کلیه خدمات تکنو‌تعمیر از قبیل تعمیر و عیب‌یابی، سرویس، نصب و راه‌اندازی و حتی جابجایی کولر گازی و اسپلیت می‌باشند.

 

جاذبه‌های گردشگری منطقه ۲ استان تهران

از جاذبه‌های گردشگری منطقه ۲ تهران می‌توان به پارک‌ شهرآرا، پارک ژوراسیک، پردیسان، نهج البلاغه، پرواز و پارک گفتگو اشاره کرد. یکی از مهم‌ترین ومعروف‌ترین جاذبه‌های تاریخی و گردشگری این منطقه، برج میلاد با ارتفاع 435 متر است که ششمین برج بلند مخابراتی جهان نیز شناخته شده است. یکی از شگفتی‌های دیدنی منطقه ۲ تهران، موزه تنوع زیستی پردیسان است که نمونه‌ها و جلوه‌های جانوری و گیاهی متنوعی از کره زمین را جمع‌آوری، ثبت، ضبط، شناسایی، عنوان‌بندی و نگهداری می‌کند. 

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر و سرویس کولر گازی در منطقه‌ی ۲ استان تهران»

 

تعرفه ارائه انواع خدمات و رفع ایرادات اسپلیت و کولر گازی برای ساکنین منطقه‌ی ۲ استان تهران چقدر است؟
تکنو‌تعمیر جهت شفاف‌سازی تعرفه‌ی خدمات خود، لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با کولر گازی را به تفکیک و با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی خدمات نصب و تعمیر کولر گازی و اسپلیت به آن رجوع کنید.

در مجموعه‌ی تاسیساتی و تعمیراتی تکنوتعمیر چه برندهایی از کولر گازی و اسپلیت سرویس و یا تعمیر می‌شود؟
تکنسین و استادکاران این تیم تعمیراتی آماده‌ی ارائه‌ی هرگونه خدمات به تمامی مدل‌های کولر گازی پنجره‌ای، اسپلیت، ایستاده، چیلر و … در طیف وسیعی از برندها هستند. ال‌جی، سامسونگ، جنرال، دوو، میتسوبیشی، اجنرال، تراست، هایسنس، اورینت، شارپ، کنوود، گری، جی پلاس، گرین، ایران رادیاتور، میدیا و … از جمله‌ برندهای تحت پوشش خدمات این مجموعه است.

آیا خدمات فوری و شبانه‌روزی تعمیر اسپلیت  توسط سرویسکاران سیار، محله‌های منطقه سه تهران را تحت پوشش خود دارد؟
بله، هیچ محدودیتی برای ساکنین منطقه ۲ استان تهران و محله‌های موجود در آن در بهره‌وری از خدمات فوری و امکانات کادر مجرب و کارآزموده‌ی تاسیساتی تکنوتعمیر در ۲۴ ساعت شبانه روز وجود ندارد.

خدمات کولرگازی و اسپلیت شرکت تکنوتعمیر به کدام یک از محله‌‌های واقع در منطقه ۲ استان تهران ارائه می‌شود؟
تمامی محله‌های واقع در منطقه‌ی ۲ استان تهران از جمله سعادت‌آباد، شهرک غرب، فرحزاد، ستارخان، درکه، گیشا، صادقیه، تهران ویلا، طرشت و مرزداران مشمول دریافت کلیه خدمات مربوط به تعمیر و عیب‌یابی، سرویس، نصب و راه‌اندازی و حتی جابجایی کولر گازی و اسپلیت می‌باشند.

فرآیند درخواست استاد کار کولر گازی و اسپلیت در منطقه 2 استان تهران چیست؟
مشتریان ابتدا درخواست خود مبنی بر نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی را با برقراری تماس با مرکز به ثبت می‌رسانند. در مرحله‌ی بعدی کارشناسان تکنو‌تعمیر با در نظر گرفتن شرایط و نوع سرویس مطرح شده، درخواست مشتری را به نزدیک‌ترین تکنسین می‌رسانند و در نهایت تکنسین مورد نظر جهت هماهنگی‌های لازم با مشتری تماس خواهد گرفت تا طبق قرار تعیین شده در محل حضور پیدا کند.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.