خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه ۴ تهران توسط استادکاران حرفه‌ای و مجرب

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

تکنوتعمیر؛ مرکز تعمیرات انواع برندها و مدل‌‌های کولر گازی و اسپلیت

خدمات فنی کولر گازی و اسپلیت مجموعه‌ی تکنوتعمیر، برای افرادی که ساکن هر یک از محله‌های منطقه‌ی ۴ استان تهران هستند تنها مختص به یک مدل یا برند خاص نیست. تکنسین و استادکاران این تیم تعمیراتی آماده‌ی ارائه‌ی هرگونه خدمات به تمامی مدل‌های کولر گازی پنجره‌ای، اسپلیت، ایستاده، چیلر و … در طیف وسیعی از برندها هستند. تی سی ال، توشیبا، بوش، تک الکتریک، ال‌جی، سامسونگ، جنرال، دوو، اسنوا، شارپ، میدیا، هایسنس، اورینت، زیمنس، دایکین، گری و پاناسونیک از جمله‌ برندهای تحت پوشش این مجموعه است.

 

خدمات شبانه‌روزی تعمیرات کولر گازی و اسپلیت منطقه‌ی ۴ تهران

تکنو‌تعمیر یکی از مراکز شبانه‌روزی تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی است که خدماتش طیف وسیعی از اقدامات را شامل می‌شود. از جمله‌ی این خدمات می‌توان به موارد زیر اشاره نمود. عیب‌یابی و رفع خرابی کولر گازی، شارژ کولر گازی، تعویض انواع قطعات کولر گازی مانند خازن، تعمیر برد کولر گازی، شستشو و سرویس سالیانه کولر گازی، انواع لوله‌کشی (روکار و توکار)، رفع آبریزش کولرهای گازی، تعمیر کمپرسور و فن کوئل کولر گازی و …
خدمات ذکر شده در بالا تنها چند مورد از اقدامات این شرکت است. ناگفته نماند که کلیه‌ی این اقدامات با اعزام تعمیرکاران به محل انجام می‌شود.

 

فرآیند درخواست و ارسال نصاب، سرویسکار و استادکار متخصص اسپلیت و کولر گازی در منطقه 4

فرآیند درخواست تعمیرکار برای ساکنان  منطقه‌ی 4 استان تهران به این صورت است که مشتریان ابتدا درخواست خود مبنی بر نصب، تعمیر و سرویس و یا شارژ کولر گازی را با برقراری تماس با مرکز تکنو‌تعمیر به ثبت می‌رسانند. در مرحله‌ی بعدی کارشناسان تکنو‌تعمیر با در نظر گرفتن شرایط و نوع سرویس مطرح شده، درخواست را به نزدیک‌ترین و بهترین تکنسین می‌رسانند تا در کمترین زمان ممکن نیاز مشتری رفع شود. و در نهایت تکنسین مورد نظر جهت هماهنگی با مشتری تماس خواهد گرفت تا طبق قرار تعیین شده در محل حضور پیدا کند. 

 

تعرفه‌ی خدمات و اعزام شبانه‌روزی تعمیرکار اسپلیت و کولر گازی به منطقه 4

تکنو‌تعمیر جهت شفاف‌سازی تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی، لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با کولر گازی را به تفکیک و با ذکر عوامل اثرگذار بر آن برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی خدمات نصب و تعمیر کولر گازی و اسپلیت به آن رجوع کنید.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

موقعیت جغرافیایی و شرایط اقلیمی منطقه ۴ استان تهران

منطقه ۴ تهران که یکی از شرقی‌ترین منطقه‌‌های پایتخت است در سمت شمال شرقی این استان واقع شده است. از نظر موقعیت جغرافیایی منطقه ۴ از ناحیه‌ی شمال با منطقه‌ی ۱، از سمت مشرق با منطقه‌ی ۴، از سمت جنوب به مناطق ۷ و ۸ و از سمت مغرب با منطقه‌ی ۱ و ۳ در ارتباط است. منطقه‌ی۴ دارای ۹ ناحیه است و بیست محله از محله‌های تهران را در بردارد. به لحاظ وسعت این منطقه یکی از وسیع‌ترین مناطق تهران به شمار می‌آید که جمعیت زیادی در آن ساکن هستند. بافت این منطقه در گذشته بیشتر سنتی بوده اما امروزه برخی از بخش‌های آن دارای بافتی مدرن است هرچند بیشتر قسمت‌های آن همچنان بافت قدیمی خود را حفظ کرده‌اند. سد لتیان و لواسانات در شمال منطقه‌ی ۴ و پارک جنگلی سرخه حصار در جنوب آن، موجب گشته تا از آب و هوای خوبی برخوردار باشد و برای فعالیت‌های کشاورزی بسیار مناسب باشد.

 

محله‌ها و محدوده‌ی تحت پوشش تیم تعمیراتی تکنوتعمیر جهت تعمیر فوری اسپلیت در منطقه چهار تهران

تمامی محله‌های واقع در منطقه‌ی ۴ استان تهران از جمله نارمک شمالی، مهران، کالاد، کوهسار، حسین‌آباد – مبارک‌آباد، حکیمیه، علم و صنعت، قاسم‌آباد – ده نامرک، مجیدآباد، مهران، گلشن (خاک سفید)، پاسداران – ضراب‌خانه، تهران‌پارس غربی، تهران‌پارس شرقی، شمیران نو، اوقاف، لویزان – شیان، شمس‌آباد – مجیدیه و کاظم‌آباد مشمول دریافت کلیه خدمات مربوط به تعمیر و عیب‌یابی، سرویس، نصب و راه‌اندازی و حتی جابجایی کولر گازی و اسپلیت  می‌باشند.

 

جاذبه‌های گردشگری منطقه ۴ استان تهران

از جاذبه‌های مثال‌زدنی منطقه ۴ استان تهران می‌توان به پارک ساحل، پارک لویزان یا پارک شیان، باغ پرندگان بوستان جنگلی لویزان، پارک پلیس، بوستان جنگلی شبان، پارک یاس، پارک شادی، پارک سپه شهر، پارک فلاح و مراکز خریدی چون مرکز خرید دنیای نور، مرکز خرید هروی سنتر و مرکز خرید نگین شرق اشاره نمود.

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر و سرویس کولر گازی در منطقه‌ی ۴ استان تهران»

 

تعرفه ارائه انواع خدمات و رفع ایرادات اسپلیت و کولر گازی برای ساکنین منطقه‌ی ۴ استان تهران چقدر است؟
تکنو‌تعمیر جهت شفاف‌سازی تعرفه‌ی خدمات لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با کولر گازی را به تفکیک و با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی خدمات نصب و تعمیر کولر گازی و اسپلیت به آن رجوع کنید.

در مجموعه‌ی تاسیساتی و تعمیراتی تکنوتعمیر چه برندهایی از کولر گازی و اسپلیت سرویس و یا تعمیر می‌شود؟
تکنسین و استادکاران این تیم تعمیراتی آماده‌ی ارائه‌ی هرگونه خدمات به تمامی مدل‌های کولر گازی پنجره‌ای، اسپلیت، ایستاده و چیلر در طیف وسیعی از برندها هستند. ال‌جی، سامسونگ، جنرال، دوو، میتسوبیشی، اجنرال، تراست، هایسنس، اورینت و … از جمله‌ برندهای تحت پوشش این مجموعه است.

آیا خدمات فوری و شبانه‌روزی تعمیر اسپلیت  توسط سرویسکاران سیار، محله‌های منطقه ۴ تهران را تحت پوشش خود دارد؟
بله، هیچ محدودیتی برای ساکنین منطقه ۴ استان تهران و ناحیه‌ها و محله‌های آن در بهره‌وری از خدمات و امکانات کادر مجرب و کارآزموده‌ی تاسیساتی تکنوتعمیر در ۲۴ ساعت شبانه روز وجود ندارد.

خدمات کولرگازی و اسپلیت شرکت تکنوتعمیر به کدام یک از محله‌‌های واقع در منطقه 4 استان تهران ارائه می‌شود؟
تمامی محله‌های واقع در منطقه‌ی ۴ استان تهران از جمله  نارمک شمالی، مهران، کالاد، کوهسار، حسین‌آباد – مبارک‌آباد، حکیمیه، علم و صنعت، قاسم‌آباد – ده نامرک، مجیدآباد، مهران، گلشن (خاک سفید)، پاسداران – ضراب‌خانه، تهران‌پارس غربی، تهران‌پارس شرقی، شمیران نو، اوقاف، لویزان – شیان، شمس‌آباد – مجیدیه و کاظم‌آباد مشمول دریافت کلیه خدمات مربوط به تعمیر و عیب‌یابی، سرویس، نصب و راه‌اندازی و حتی جابجایی کولر گازی و اسپلیت  می‌باشند.

فرآیند درخواست استاد کار کولر گازی و اسپلیت در منطقه 4 استان تهران چیست؟
مشتریان ابتدا درخواست خود مبنی بر نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی را با برقراری تماس با مرکز به ثبت می‌رسانند. در مرحله‌ی بعدی کارشناسان تکنو‌تعمیر با در نظر گرفتن شرایط و نوع سرویس مطرح شده، درخواست مشتری را به نزدیک‌ترین تکنسین می‌رسانند و در نهایت تکنسین مورد نظر جهت هماهنگی‌های لازم با مشتری تماس خواهند گرفت تا طبق قرار تعیین شده در محل حضور پیدا کند.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.