خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه ۵ تهران توسط استادکاران حرفه‌ای و مجرب

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

تکنوتعمیر؛ مرکز تعمیرات انواع برندها و مدل‌‌های کولر گازی و اسپلیت

خدمات فنی کولر گازی و اسپلیت مجموعه‌ی تکنوتعمیر، برای افرادی که ساکن هر یک از محله‌های منطقه‌ی ۵ استان تهران هستند تنها مختص به یک مدل یا برند خاص نیست. تکنسین و استادکاران این تیم تعمیراتی آماده‌ی ارائه‌ی هرگونه خدمات به تمامی مدل‌های کولر گازی پنجره‌ای، اسپلیت، ایستاده و چیلر در طیف وسیعی از برندها هستند. ال‌جی، سامسونگ، جنرال، دوو، اسنوا، شارپ، میدیا، هایسنس، اورینت، بوش، توشیبا و … از جمله‌ برندهای تحت پوشش این مجموعه است.

خدمات شبانه‌روزی تعمیرات کولر گازی و اسپلیت منطقه‌ی ۵ تهران

تکنو‌تعمیر یکی از مراکز شبانه‌روزی تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی است که خدماتش طیف وسیعی از اقدامات را شامل می‌شود. از جمله‌ی این خدمات می‌توان به موارد زیر اشاره نمود. عیب‌یابی و رفع خرابی کولر گازی، نشتی‌یابی و شارژ گاز کولر گازی، کابل‌کشی، سیم‌کشی، لوله‌کشی و داکت‌کشی کولر گازی، تعویض خازن، کنتاکتور، کمپرسور، تعویض شیر برقی، شارژ روغن، شستشوی کامل مدار و تعمیر اینورتر کولر گازی و …

خدمات ذکر شده در بالا تنها چند مورد از اقدامات این شرکت است. ناگفته نماند که کلیه‌ی این اقدامات با اعزام تعمیرکاران به محل انجام می‌شود.

فرآیند درخواست و ارسال نصاب، سرویسکار و استادکار متخصص اسپلیت و کولر گازی در منطقه 5

فرآیند درخواست تعمیرکار برای ساکنان  منطقه‌ی ۵ استان تهران به این صورت است که ابتدا درخواست خود مبنی بر نصب، تعمیر و یا سرویس کولر گازی را با برقراری تماس با مرکز تکنو‌تعمیر به ثبت می‌رسانند. در مرحله‌ی بعدی کارشناسان تکنو‌تعمیر با در نظر گرفتن شرایط و نوع سرویس مطرح شده، درخواست را به نزدیک‌ترین و بهترین تکنسین می‌رسانند تا در کمترین زمان ممکن نیاز مشتری رفع شود. و در نهایت تکنسین مورد نظر جهت هماهنگی با مشتری تماس خواهد گرفت تا طبق قرار تعیین شده در محل حضور پیدا کند. 

تعرفه‌ی خدمات و اعزام شبانه‌روزی تعمیرکار اسپلیت و کولر گازی به منطقه 5

تکنو‌تعمیر جهت شفاف‌سازی تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با کولر گازی و اسپلیت را به تفکیک و با ذکر عوامل اثرگذار بر نرخ آن برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی خدمات نصب و تعمیر کولر گازی و اسپلیت به آن رجوع کنید.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

موقعیت جغرافیایی و شرایط اقلیمی منطقه ۵ استان تهران

منطقه ۵ شهرداری تهران در ناحیه‌ی شمالی و شمال غربی این استان واقع شده است. از نظر موقعیت جغرافیایی منطقه‌ی ۵ از سمت شمال به رشته‌کوه‌های البرز، از سمت مشرق به بزرگراه محمدعلی جناح و بزرگراه اشرفی اصفهانی و منطقه‌ی ۲، از سمت جنوب به میدان آزادی و بزرگراه شهید لشکری و از سمت مغرب به منطقه ۲۲ و استادیوم آزادی تهران منتهی می‌شود. منطقه‌ی ۵ در دامنه‌های کوه البرز قرار گرفته از این رو دارای اقلیم سرد و کوهستانی می‌باشد. ۳۰ محله از محله‌های تهران در این منطقه قرار دارد. این منطقه از کم‌جمعیت‌ترین مناطق تهران است اما پس از پیروزی انقلاب جمعیت آن رشد بسیار زیادی داشت. بافت شهری این منطقه تقریبا مدرن است.

 

محله‌ها و محدوده‌ی تحت پوشش تیم تعمیراتی تکنوتعمیر برای تعمیر فوری اسپلیت در منطقه پنج تهران

تمامی محله‌های واقع در منطقه‌ی ۵ استان تهران از جمله  محله‌های آپادانا، ارم، المهدی، باغ فیض، پونک جنوبی، جنت‌آباد جنوبی، جنت‌آباد مرکزی، سازمان آب، سازمان برنامه شمالی، شهر زیبا، شهران شمالی، شهرک نفت، فردوس غرب (ناصر حجازی)، کوهسار، مرادآباد، مهران، کوی بیمه، کن، فردوس (شرق)، شهرک پرواز، شهران جنوبی، شاهین، سازمان برنامه جنوبی، حصارک، جنت‌آباد شمالی، پونک شمالی، بهاران، اندیشه، اکباتان و اباذر مشمول دریافت کلیه خدمات مربوط به تعمیر و عیب‌یابی، سرویس، نصب و راه‌اندازی و حتی جابجایی کولر گازی و اسپلیت  می‌باشند.

 

جاذبه‌های گردشگری منطقه ۵ استان تهران

از جاذبه‌های گردشگری منطقه ۵ می‌توان به اماکن تفریحی و پارک‌ها و مراکز تجاری و فرهنگی اشاره کرد.

اماکن تفریحی منطقه ۵ عبارت است از: پارک ارم، سرزمین عجایب، پارک جنگلی کوهسار، بوستان نهج‌البلاغه و پارک جوانمردان.

مراکز تجاری و فرهنگی منطقه ۵ شهرداری تهران شامل مرکز خرید تیراژه، مجتمع فرهنگی سمرقند، مگامال، پاساژ گلدیس، مجتمع بوستان، خانه فرهنگ محصل، کتابخانه علامه جعفری، خانه فرهنگ آیه، خانه فرهنگ نور و کتابخانه شهدای حصارک و امامزادگان سید جعفر (ع) و سیده حمیده خاتون (س) می‌باشد.

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر و سرویس کولر گازی در منطقه‌ی ۵ استان تهران»

 

تعرفه ارائه انواع خدمات و رفع ایرادات اسپلیت و کولر گازی برای ساکنین منطقه‌ی ۵ استان تهران چقدر است؟
تکنو‌تعمیر جهت شفاف‌سازی تعرفه‌ی خدمات لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با کولر گازی را به تفکیک و با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی خدمات نصب و تعمیر کولر گازی و اسپلیت به آن رجوع کنید.

در مجموعه‌ی تاسیساتی و تعمیراتی تکنوتعمیر چه برندهایی از کولر گازی و اسپلیت سرویس و یا تعمیر می‌شود؟
تکنسین و استادکاران این تیم تعمیراتی آماده‌ی ارائه‌ی هرگونه خدمات به تمامی مدل‌های کولر گازی پنجره‌ای، اسپلیت، ایستاده، چیلر و … در طیف وسیعی از برندها هستند. ال‌جی، سامسونگ، جنرال، دوو، میتسوبیشی، اجنرال، تراست، هایسنس، اورینت و … از جمله‌ برندهای تحت پوشش این مجموعه است.

آیا خدمات فوری و شبانه‌روزی تعمیر اسپلیت  توسط سرویسکاران سیار، محله‌های منطقه ۵ تهران را تحت پوشش خود دارد؟
بله، هیچ محدودیتی برای ساکنین منطقه ۵ استان تهران و محله‌های آن در بهره‌وری از قابلیت‌ها و امکانات کادر مجرب و کارآزموده‌ی تاسیساتی تکنوتعمیر در ۲۴ ساعت شبانه روز وجود ندارد.

خدمات کولرگازی و اسپلیت شرکت تکنوتعمیر به کدام یک از محله‌‌های واقع در منطقه ۵ استان تهران ارائه می‌شود؟
تمامی محله‌های واقع در منطقه‌ی ۵ استان تهران از جمله آپادانا، ارم، المهدی، باغ فیض، پونک جنوبی، جنت‌آباد جنوبی، جنت‌آباد مرکزی، سازمان آب، سازمان برنامه شمالی، شهر زیبا، شهران شمالی، شهرک نفت، فردوس غرب (ناصر حجازی)، کوهسار، مرادآباد، مهران، کوی بیمه، کن، فردوس (شرق)، شهرک پرواز، شهران جنوبی، شاهین، سازمان برنامه جنوبی، حصارک، جنت‌آباد شمالی، پونک شمالی، بهاران، اندیشه، اکباتان و اباذر مشمول دریافت کلیه خدمات مربوط به تعمیر و عیب‌یابی، سرویس، نصب و راه‌اندازی و حتی جابجایی کولر گازی و اسپلیت می‌باشند.

فرآیند درخواست استاد کار کولر گازی و اسپلیت در منطقه 5 استان تهران چیست؟
مشتریان ابتدا درخواست خود مبنی بر نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی را با برقراری تماس با مرکز به ثبت می‌رسانند. در مرحله‌ی بعدی کارشناسان تکنو‌تعمیر با در نظر گرفتن شرایط و نوع سرویس مطرح شده، درخواست مشتری را به نزدیک‌ترین تکنسین می‌رسانند و در نهایت تکنسین مورد نظر جهت هماهنگی‌های لازم با مشتری تماس خواهد گرفت تا طبق قرار تعیین شده در محل حضور پیدا کند.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.