خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه و محله‌ی ساعی تهران

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارائه خدمات تعمیر، سرویس، نصب و شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت در محله ساعی

تکنوتعمیر یکی از مراکز معتبر تعمیر و سرویس اسپلیت و  کولر گازی، دارای کادری مجرب و متخصص جهت اعزام به تمامی نقاط ساعی در تهران است. کلیه‌‌ی خدمات مربوط به کولر گازی اسپلیت در محل، از نصب و راه‌اندازی گرفته تا تعمیرات، عیب‌یابی و سرویس این سیستم‌های سرمایشی توسط تعمیرکاران سیار این شرکت صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است متخصصان این مجموعه آماده‌ی خدمت‌رسانی به تمامی محدوده‌ی تحت پوشش ساعی می‌باشند.

معرفی انواع خدمات کولر گازی و اسپلیت در محله ساعی

برخی از متداول‌ترین خدمات تکنو تعمیر در ساعی عبارت است از:

سرویس سالیانه کولر گازی و اسپلیت، تعمیر برد اسپلیت، نشت‌یابی کولرگازی، تعمیر موتور فن اسپلیت، تعمیر و تعویض شیر برقی کولر گازی، لوله‌کشی توکار اسپلیت، شارژ گاز کولر گازی، تعویض کمپرسور کولر گازی و …

هزینه تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی  در محله ساعی 

تکنوتعمیر لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با تعمیر و سرویس کولر گازی، با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی به آن رجوع کنید.

سرویس دوره‌ای کولر گازی و اسپلیت در محله ساعی 

کولر گازی و اسپلیت مانند هر وسیله‌ی برقی دیگری باید به صورت مرتب و دوره‌ای سرویس شود تا ضمن حفظ کارکرد آن، طول عمر آن هم افزایش یابد. فیلتر هوای کولر، فشار گاز کولر، شستشوی کولر و چکاپ کندانسور کولر از مهم‌ترین مواردی است که باید به صورت منظم و دوره‌ای سرویس شوند. به عنوان مثال سرویس فیلتر هوا باید ماهانه در فصول گرم سال صورت گیرد. یا تنظیم فشار گاز کولرهای اسپلیت پیشنهاد می‌شود حداقل سالانه یکبار توسط سرویسکار صورت گیرد. شستشوی کولر گازی بهتر است هر دو سال یکبار و با مواد شوینده خاص به‌ویژه در مناطق صنعتی صورت گیرد.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

تماس با سرویسکاران کلیه‌ی برندهای اسپلیت و کولرگازی در ساعی 

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از متخصصان تعمیر داکت اسپلیت و کولرگازی پرسیده می‌شود این است که ساکنان محله‌ی ساعی و مناطق تحت پوشش آن برای دریافت خدمات کولر گازی یا اسپلیت باید از چه طریقی اقدام کنند. در پاسخ به این پرسش می‌توان گفت آسان‌ترین راه برای بهره‌مندی از خدمات سریع و ارزان، برقراری تماس تلفنی با کارشناسان تکنوتعمیر است. تکنسین مجرب و کارآزموده‌ی خدمات تخصصی کولر گازی و اسپلیت در ساعی، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از درخواست، خود را به مقصد می‌رسانند.

ارائه خدمات تعمیر و سرویس سیستم‌های سرمایشی در محله ساعی 

محله‌ ساعی یکی از محلات منطقه ۶ شهرداری تهران است. این محله از شمال با محله کاووسیه، از غرب با محله نظامی گنجوی و یوسف آباد، از جنوب با محلات سنایی و بهجت آباد، از شرق با محله نیلوفر محدود می‌شود. ادارات خصوصی ونیمه خصوصی زیادی در این محل وجود دارد که باعث شد که این محل تبدیل به  یکی از محلات پر رفت و آمد پایتخت شود. محله ساعی از سمت شمال به بزرگراه همت، از شرق به بزرگراه مدرس، از غرب به خیابان ولیعصر و از جنوب به خیابان شهید بهشتی می‌رسد.

محدوده ارائه خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت در محله ساعی

کلیه خدمات قابل ارائه شرکت فنی تکنوتعمیر در محله‌ ساعی شامل خیابان ولیعصر، بزرگراه مدرس، خیابان احمد قصیر، خیابان خالد اسلامبولی که ۴ شریان اصلی شمالی-جنوبی هستند و بزرگراه همت، خیابان شهید بهشتی می‌باشد.

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر کولرگازی در محله‌ی ساعی»

 

بهترین و معتبرترین تیم تاسیسات و تعمیرات تخصصی کولرگازی و اسپلیت در ساعی چیست؟

تکنوتعمیر یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌ی تاسیساتی‌ست که دارای افراد متخصص و متبحر در حوزه‌ی تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت می‌باشد. متخصصان با تجربه‌ی این مجموعه بهترین انتخاب برای انجام سرویس‌دهی و کلیه خدمات مربوط به کولر گازی در ساعی و تمام مناطق تحت پوشش آن هستند.

خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی سرویس و رفع ایرادات فنی اسپلیت چه مناطقی از ساعی را تحت پوشش قرار می دهد؟

از جمله مناطق تحت پوشش تکنو‌تعمیر در محله‌ ساعی، خیابان ولیعصر، بزرگراه مدرس، خیابان احمد قصیر، خیابان خالد اسلامبولی که ۴ شریان اصلی شمالی-جنوبی هستند و بزرگراه همت، خیابان شهید بهشتی می‌باشند.

از چه طریقی می‌توان با تعمیرکاران کولرگازی در محدوده‌ی ساعی ارتباط برقرار کرد؟

بهترین راه جهت بهره‌مندی از خدمات سریع و آسان تکنوتعمیر برای ساکنین محله‌ی ساعی و حومه، تماس با دفتر مرکزی این شرکت است.

آیا خدمات تعمیرات کولرگازی در ساعی  به صورت ۲۴ ساعته ارائه می ‌شود؟

تکنوتعمیر به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته (حتی در ایام تعطیل) پاسخگوی نیاز مشتریان است.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.