خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه و محله‌ی سراج تهران

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارائه خدمات تعمیر، سرویس، نصب و شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت در محله‌ سراج

تکنوتعمیر یکی از مراکز معتبر تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی؛ دارای کادری مجرب و متخصص جهت اعزام به تمامی نقاط سراج در تهران است. کلیه‌‌ی خدمات مربوط به کولر گازی اسپلیت در محل، از نصب و راه‌اندازی گرفته تا تعمیرات، عیب‌یابی و سرویس این سیستم‌های سرمایشی توسط تعمیرکاران سیار این شرکت صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است متخصصان این مجموعه آماده‌ی خدمت‌رسانی به تمامی محدوده‌ی تحت پوشش سراج می‌باشند.

معرفی انواع خدمات کولر گازی و اسپلیت در خیابان سراج 

تکنو‌تعمیر طیف گسترده‌ای از اقدامات را در رابطه با تعمیر کولر گازی و اسپلیت ارائه می‌دهد. برخی از متداول‌ترین خدمات تکنوتعمیر در سراج عبارت است از:

سرویس سالیانه کولر گازی و اسپلیت، تعمیر برد اسپلیت، نشت‌یابی کولرگازی، تعمیر موتور فن اسپلیت، تعمیر و تعویض شیر برقی کولر گازی، لوله‌کشی توکار اسپلیت، شارژ گاز کولر گازی، تعویض کمپرسور کولر گازی و …

هزینه تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در محله سراج (شهید مظفری‌نیا) 

تکنوتعمیر لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با تعمیر و سرویس کولر گازی، با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی به آن رجوع کنید.

سرویس دوره‌ای کولر گازی و اسپلیت در سراج 

کولر گازی و اسپلیت مانند هر وسیله‌ی برقی دیگری باید به صورت مرتب و دوره‌ای سرویس شود تا ضمن حفظ کارکرد آن، طول عمر آن هم افزایش یابد. فیلتر هوای کولر، فشار گاز کولر، شستشوی کولر و چکاپ کندانسور کولر از مهم‌ترین مواردی است که باید به صورت منظم و دوره‌ای انجام شود. به عنوان مثال سرویس فیلتر هوا باید ماهانه در فصول گرم سال صورت گیرد. یا تنظیم فشار گاز کولرهای اسپلیت پیشنهاد می‌شود حداقل سالانه یکبار توسط سرویسکار انجام شود. شستشوی کولر گازی بهتر است هر دو سال یکبار و با مواد شوینده خاص بویژه در مناطق صنعتی صورت پذیرد.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

تماس با سرویسکاران کلیه‌ی برندهای اسپلیت و کولرگازی در سراج

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از متخصصان تعمیر داکت اسپلیت و کولرگازی پرسیده می‌شود این است که ساکنان محله‌ی سراج و مناطق تحت پوشش آن برای دریافت خدمات کولر گازی یا اسپلیت باید از چه طریقی اقدام کنند. در پاسخ به این پرسش می‌توان گفت آسان‌ترین راه برای بهره‌مندی از خدمات سریع و ارزان، برقراری تماس تلفنی با کارشناسان تکنوتعمیر است. تکنسین مجرب و کارآزموده‌ی خدمات تخصصی کولر گازی و اسپلیت در سراج، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از درخواست، خود را به مقصد می‌رسانند.

ارائه خدمات تعمیر و سرویس سیستم‌های سرمایشی در محله سراج

سراج در اصل نام یکی از خیابان‌های استان تهران است که در منطقه‌ ۴ شهرداری تهران واقع شده است. امروزه به پاس قدردانی از مقاومت‌‌ها و ایثارگری‌های شهید مظفری‌نیا (از شهدای مدافع حرم) این خیابان را بنام وی نامگذاری کردند. این خیابان در سمت مشرق محله‌ی نارمک قرار دارد و به معابر مهمی همچون ۱۹۶ غربی، استقلال، سی متری یکم دلواری، سی متری دوم شرقی، ممنونی و … متصل است. سرای محله یکی از اماکن مهم موجود در این خیابان است.

تکنوتعمیر در راستای خدمت‌رسانی و رفاه حال مشتریان در تلاش است تا ضمن ارائه‌ی بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات، در اسرع وقت پاسخگوی نیاز مشتریان باشد.

محدوده ارائه خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت سراج

کلیه‌ی اقدامات اجرایی شرکت تکنوتعمیر قابل اجرا در محل و در خیابان‌‌ سراج و محدوده‌ی اطراف آن از جمله خیابان‌ شهبازی، خیابان حسینی، خیابان رحمتی، خیابان متولی، خیابان حریری، خیابان دانش کهن، خیابان بایرامی۷ خیابان پاریاب، بلوار مطهری، خیابان نجفی، خیابان شعبانی، خازنی، ایزدپناه، خیابان اسلامی، خیابان بیات، خیابان خدابنده، خیابان مظاهری، خیابان والانیان، خیابان الغدیر، خیابان حیدرخانی، خیابان طباطبایی‌نسب، خیابان صاحب‌الزمان، خیابان عبادی، وحدت، جهانشاهلو، کراری و … می‌باشد.

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر کولرگازی در محله‌ی سراج»

 

بهترین و معتبرترین تیم تاسیسات و تعمیرات تخصصی کولرگازی و اسپلیت در سراج چیست؟

تکنوتعمیر یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌ی تاسیساتی‌ست که دارای افراد متخصص و متبحر در حوزه‌ی تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت می‌باشد. متخصصان با تجربه‌ی این مجموعه بهترین انتخاب برای انجام سرویس‌دهی و کلیه خدمات مربوط به کولر گازی در سراج و تمام مناطق تحت پوشش آن هستند.

خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی سرویس و رفع ایرادات فنی اسپلیت چه مناطقی از سراج را تحت پوشش قرار می دهد؟

خیابان‌ شهبازی، خیابان حسینی، خیابان رحمتی، خیابان متولی، خیابان حریری، خیابان دانش کهن، خیابان بایرامی۷ خیابان پاریاب، بلوار مطهری، خیابان نجفی، خیابان شعبانی، خازنی، ایزدپناه، خیابان اسلامی، خیابان بیات، خیابان خدابنده، خیابان مظاهری، خیابان والانیان، خیابان الغدیر، خیابان حیدرخانی، خیابان طباطبایی‌نسب، خیابان صاحب‌الزمان، خیابان عبادی، وحدت، جهانشاهلو، کراری از جمله مناطق تحت پوشش تکنو‌تعمیر در محله‌ی سراج می‌باشند.

از چه طریقی می‌توان با تعمیرکاران کولرگازی در محدوده‌ی سراج ارتباط برقرار کرد؟

بهترین راه جهت بهره‌مندی از خدمات سریع و آسان تکنوتعمیر برای ساکنین محله‌ی سراج و حومه، تماس با دفتر مرکزی این شرکت است.

آیا خدمات تعمیرات کولرگازی در سراج به صورت ۲۴ ساعته ارائه می ‌شود؟

تکنوتعمیر به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته (حتی در ایام تعطیل) پاسخگوی نیاز مشتریان است.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.