خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه و محله‌ی سیدخندان تهران

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارائه خدمات تعمیر، سرویس، نصب و شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت در محله سیدخندان

تکنوتعمیر یکی از مراکز معتبر تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی؛ دارای کادری مجرب و متخصص جهت اعزام به تمامی نقاط سیدخندان در تهران است. کلیه‌‌ی خدمات مربوط به کولر گازی اسپلیت در محل، از نصب و راه‌اندازی گرفته تا تعمیرات، عیب‌یابی و سرویس این سیستم‌های سرمایشی توسط تعمیرکاران سیار این شرکت صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است متخصصان این مجموعه آماده‌ی خدمت‌رسانی به تمامی محدوده‌ی تحت پوشش سیدخندان می‌باشند.

معرفی انواع خدمات کولر گازی و اسپلیت در محله سیدخندان 

برخی از متداول‌ترین خدمات تکنوتعمیر در سیدخندان عبارت است از:

سرویس سالیانه کولر گازی و اسپلیت، تعمیر برد اسپلیت، نشت‌یابی کولرگازی، تعمیر موتور فن اسپلیت، تعمیر و تعویض شیر برقی کولر گازی، لوله‌کشی توکار اسپلیت، شارژ گاز کولر گازی، تعویض کمپرسور کولر گازی و …

هزینه تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در محله سیدخندان 

تکنوتعمیر لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با تعمیر و سرویس کولر گازی، با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی به آن رجوع کنید.

سرویس دوره‌ای کولر گازی و اسپلیت در محله سیدخندان 

کولر گازی و اسپلیت مانند هر وسیله‌ی برقی دیگری باید به صورت مرتب و دوره‌ای سرویس شود تا ضمن حفظ کارکرد آن، طول عمر آن هم افزایش یابد. فیلتر هوای کولر، فشار گاز کولر، شستشوی کولر و چکاپ کندانسور کولر از مهم‌ترین مواردی است که باید به صورت منظم و دوره‌ای انجام شود. به عنوان مثال سرویس فیلتر هوا باید ماهانه در فصول گرم سال صورت گیرد. یا تنظیم فشار گاز کولرهای اسپلیت پیشنهاد می‌شود حداقل سالانه یکبار توسط سرویسکار انجام شود. شستشوی کولر گازی بهتر است هر دو سال یکبار و با مواد شوینده خاص بویژه در مناطق صنعتی صورت پذیرد.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

تماس با سرویسکاران کلیه‌ی برندهای اسپلیت و کولرگازی در سیدخندان

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از متخصصان تعمیر داکت اسپلیت و کولرگازی پرسیده می‌شود این است که ساکنان محله‌ی سیدخندان و مناطق تحت پوشش آن برای دریافت خدمات کولر گازی یا اسپلیت باید از چه طریقی اقدام کنند. در پاسخ به این پرسش می‌توان گفت آسان‌ترین راه برای بهره‌مندی از خدمات سریع و ارزان، برقراری تماس تلفنی با کارشناسان تکنوتعمیر است. تکنسین مجرب و کارآزموده‌ی خدمات تخصصی کولر گازی و اسپلیت در سیدخندان، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از درخواست، خود را به مقصد می‌رسانند.

ارائه خدمات تعمیر و سرویس سیستم‌های سرمایشی در محله سیدخندان

سیدخندان یکی از محله‌های تهران است که میان دو منطقه‌ی ۳ و ۷ قرار گرفته است. سیدخندان در واقع نام چهارراهی است که پلی به همین نام روی آن  قرار دارد. از نظر موقعیت جغرافیایی این منطقه از سمت شمال به بزرگراه رسالت، از سمت مشرق به بزرگراه شهید صیاد شیرازی، از سمت جنوب به ستاد فرماندهی نیروی انتظامی تهران و از سمت غرب به خیابان سهروردی شمالی منتهی می‌شود. نام این محله برگرفته از نام پیرمردی مشهور به سیدخندان بود که صاحب قهوه‌خانه‌ای در تهران بود که مسافران و اهالی تهران در آن اوقات می‌گذراندند. از جاذبه‌های گردشگری و اماکن دیدنی سیدخندان می‌توان به پارک رسالت، پارک اندیشه، موزه رضا عباسی و مکان‌های مهمی چون اداره‌ی مخابرات تهران، هتل بین‌المللی تهران، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، شرکت ملی پست و … اشاره کرد.

تکنوتعمیر در راستای خدمت‌رسانی و رفاه حال مشتریان در تلاش است تا ضمن ارائه‌ی بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات، در اسرع وقت پاسخگوی نیاز مشتریان باشد.

محدوده ارائه خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت در محله سیدخندان

کلیه‌ی اقدامات اجرایی شرکت تکنوتعمیر قابل اجرا در محل و نیز در تمامی بخش‌ها و خیابان‌‌های سیدخندان از جمله خیابان عراقی، خیابان برازنده، توپچی، متحیر، شمیرانی‌فر، زنبق، زرنگار، زاوش، زروان، لادن، ولی‌ زاده، حسینی، زارعی، مرادی، خادمی، بشاک، بنفشه، نقدی، قرقاول، نیکقدم، سهند، گلایول، آسمان، حق گو، میلان، گلزار، شادالویی، خیابان جلفا، خیابان ارسباران، خیابان خرمشهر، افشار جوان، کوروش، شهرتاش، شریف، شکوه، مهتاب، میناب، حاج حسنی، باقر حبیبی، رضوی، رامونا، صبا، زکایی، سراب، آریایی و … می‌باشد.

 

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر کولرگازی در محله‌ی سیدخندان»

 

بهترین و معتبرترین تیم تاسیسات و تعمیرات تخصصی کولرگازی و اسپلیت در سیدخندان چیست؟

تکنوتعمیر یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌ی تاسیساتی‌ست که دارای افراد متخصص و متبحر در حوزه‌ی تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت می‌باشد. متخصصان با تجربه‌ی این مجموعه بهترین انتخاب برای انجام سرویس‌دهی و کلیه خدمات مربوط به کولر گازی در سیدخندان و تمام مناطق تحت پوشش آن هستند.

خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی سرویس و رفع ایرادات فنی اسپلیت چه مناطقی از سیدخندان را تحت پوشش قرار می دهد؟

خیابان عراقی، خیابان برازنده، توپچی، متحیر، شمیرانی‌فر، زنبق، زرنگار، زاوش، زروان، لادن، ولی‌ زاده، حسینی، زارعی، مرادی، خادمی، بشاک، بنفشه، نقدی، قرقاول، نیکقدم، سهند، گلایول، آسمان، حق گو، میلان، گلزار، شادالویی، خیابان جلفا، خیابان ارسباران، خیابان خرمشهر، افشار جوان، کوروش، شهرتاش، شریف، شکوه، مهتاب، میناب، حاج حسنی، باقر حبیبی، رضوی، رامونا، صبا، زکایی، سراب، آریایی از جمله مناطق تحت پوشش تکنو‌تعمیر در محله‌ی سیدخندان می‌باشند.

از چه طریقی می‌توان با تعمیرکاران کولرگازی در محدوده‌ی سیدخندان ارتباط برقرار کرد؟

بهترین راه جهت بهره‌مندی از خدمات سریع و آسان تکنوتعمیر برای ساکنین محله‌ی سیدخندان و حومه، تماس با دفتر مرکزی این شرکت است.

آیا خدمات تعمیرات کولرگازی در سیدخندان به صورت ۲۴ ساعته ارائه می ‌شود؟

تکنوتعمیر به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته (حتی در ایام تعطیل) پاسخگوی نیاز مشتریان است.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.