خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه و محله‌ی شهرک پرواز تهران

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارائه خدمات تعمیر، سرویس، نصب و شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت در محله شهرک پرواز

تکنوتعمیر یکی از مراکز معتبر تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی، دارای کادری مجرب و متخصص جهت اعزام به تمامی نقاط شهرک پرواز در تهران است. کلیه‌‌ی خدمات مربوط به کولر گازی اسپلیت در محل، از نصب و راه‌اندازی گرفته تا تعمیرات، عیب‌یابی و سرویس این سیستم‌های سرمایشی توسط تعمیرکاران سیار این شرکت صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است متخصصان این مجموعه آماده‌ی خدمت‌رسانی به تمامی محدوده‌ی تحت پوشش شهرک پرواز می‌باشند.

معرفی انواع خدمات کولر گازی و اسپلیت در محله شهرک پرواز

برخی از متداول‌ترین خدمات تکنو تعمیر در شهرک پرواز عبارت است از:

سرویس سالیانه کولر گازی و اسپلیت تعمیر برد اسپلیت، نشت‌یابی کولرگازی، تعمیر موتور فن اسپلیت، تعمیر و تعویض شیر برقی کولر گازی، لوله‌کشی توکار اسپلیت، شارژ گاز کولر گازی، تعویض کمپرسور کولر گازی و …

هزینه تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی  در محله شهرک پرواز 

تکنوتعمیر لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با تعمیر و سرویس کولر گازی، با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی به آن رجوع کنید.

سرویس دوره‌ای کولر گازی و اسپلیت در محله شهرک پرواز 

کولر گازی و اسپلیت مانند هر وسیله‌ی برقی دیگری باید به صورت مرتب و دوره‌ای سرویس شود تا ضمن حفظ کارکرد آن، طول عمر آن هم افزایش یابد. فیلتر هوای کولر، فشار گاز کولر، شستشوی کولر و چکاپ کندانسور کولر از مهم‌ترین مواردی است که باید به صورت منظم و دوره‌ای سرویس شوند. به عنوان مثال سرویس فیلتر هوا باید ماهانه در فصول گرم سال صورت گیرد. یا تنظیم فشار گاز کولرهای ااسپلیت پیشنهاد می‌شود حداقل سالانه یکبار توسط سرویسکار صورت گیرد. شستشوی کولر گازی بهتر است هر دو سال یکبار و با مواد شوینده خاص به‌ویژه در مناطق صنعتی صورت گیرد.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

تماس با سرویسکاران کلیه‌ی برندهای اسپلیت و کولرگازی در شهرک پرواز 

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از متخصصان تعمیر داکت اسپلیت و کولرگازی پرسیده می‌شود این است که ساکنان محله‌ی شهرک پرواز و مناطق تحت پوشش آن برای دریافت خدمات کولر گازی یا اسپلیت باید از چه طریقی اقدام کنند. در پاسخ به این پرسش می‌توان گفت آسان‌ترین راه برای بهره‌مندی از خدمات سریع و ارزان، برقراری تماس تلفنی با کارشناسان تکنوتعمیر است. تکنسین مجرب و کارآزموده‌ی خدمات تخصصی کولر گازی و اسپلیت در شهرک پرواز، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از درخواست، خود را به مقصد می‌رسانند.

ارائه خدمات تعمیر و سرویس سیستم‌های سرمایشی در محله شهرک پرواز 

محله‌ شهرک پرواز در غرب و منطقه ۵ استان تهران واقع شده است که بیشتر خانه‌ها و آپارتمان ها در این محله نوساز هستند و خانه‌های قدیمی زیادی در این منطقه دیده نمی‌شود. این محله توسط بلوار فردوس به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است. تا قبل از انقلاب اسلامی بیشتر زمین‌های این محله متعلق به خانمی به نام ورزی بوده است. یک سال بعد از انقلاب این زمین‌ها توسط تعاونی مسکن مصادره شد و سرانجام چون کارمندان نیروی هوایی در این محله ساکن شدند، نام آن به «شهرک پرواز» مشهور شد. شهرک پرواز دسترسی نسبتا خوبی به شاهراه‌های غرب دارد. از جمله این دسترسی‌ها می‌توان به سه بزرگراه اصلیِ حکیم از شمال محله پرواز، ستاری از شرق و اتوبان تهران-کرج از جنوب اشاره کرد.

محدوده ارائه خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت در محله شهرک پرواز

کلیه خدمات قابل ارائه شرکت فنی تکنوتعمیر در محله‌ شهرک پرواز شامل بوستان‌های پرواز، سپیدار، فردوس، نونهالان و مراکز خرید از جمله بازار جام‌جم، مجتمع مگامال، مرکز خرید مریم می‌باشد.

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر کولرگازی در محله‌ی شهرک پرواز»

 

بهترین و معتبرترین تیم تاسیسات و تعمیرات تخصصی کولرگازی و اسپلیت در شهرک پرواز چیست؟

تکنوتعمیر یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌ی تاسیساتی‌ست که دارای افراد متخصص و متبحر در حوزه‌ی تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت می‌باشد. متخصصان با تجربه‌ی این مجموعه بهترین انتخاب برای انجام سرویس‌دهی و کلیه خدمات مربوط به کولر گازی در شهرک پرواز و تمام مناطق تحت پوشش آن هستند.

خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی سرویس و رفع ایرادات فنی اسپلیت چه مناطقی از شهرک پرواز را تحت پوشش قرار می دهد؟

از جمله مناطق تحت پوشش تکنو‌تعمیر در محله‌ی شهرک پرواز، بوستان‌های پرواز، سپیدار، فردوس، نونهالان و مراکز خرید از جمله بازار جام‌جم، مجتمع مگامال، مرکز خرید مریم می‌باشند.

از چه طریقی می‌توان با تعمیرکاران کولرگازی در محدوده‌ی شهرک پرواز ارتباط برقرار کرد؟

بهترین راه جهت بهره‌مندی از خدمات سریع و آسان تکنوتعمیر برای ساکنین محله‌ی شهرک پرواز و حومه، تماس با دفتر مرکزی این شرکت است.

آیا خدمات تعمیرات کولرگازی در شهرک پرواز  به صورت ۲۴ ساعته ارائه می ‌شود؟

تکنوتعمیر به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته (حتی در ایام تعطیل) پاسخگوی نیاز مشتریان است.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.