خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه و محله‌ی شهرک محلاتی تهران

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارائه خدمات تعمیر، سرویس، نصب و شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت در محله شهرک محلاتی

تکنوتعمیر یکی از مراکز معتبر تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی؛ دارای کادری مجرب و متخصص جهت اعزام به تمامی نقاط شهرک محلاتی در تهران است. کلیه‌‌ی خدمات مربوط به کولر گازی اسپلیت در محل، از نصب و راه‌اندازی گرفته تا تعمیرات، عیب‌یابی و سرویس این سیستم‌های سرمایشی توسط تعمیرکاران سیار این شرکت صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است متخصصان این مجموعه آماده‌ی خدمت‌رسانی به تمامی محدوده‌ی تحت پوشش شهرک محلاتی می‌باشند.

معرفی انواع خدمات کولر گازی و اسپلیت در محله شهرک محلاتی 

برخی از متداول‌ترین خدمات تکنوتعمیر در شهرک محلاتی عبارت است از:

سرویس سالیانه کولر گازی و اسپلیت، تعمیر برد اسپلیت، نشت‌یابی کولرگازی، تعمیر موتور فن اسپلیت، تعمیر و تعویض شیر برقی کولر گازی، لوله‌کشی توکار اسپلیت، شارژ گاز کولر گازی، تعویض کمپرسور کولر گازی و …

هزینه تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در محله شهرک محلاتی 

تکنوتعمیر لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با تعمیر و سرویس کولر گازی، با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی به آن رجوع کنید.

سرویس دوره‌ای کولر گازی و اسپلیت در محله شهرک محلاتی 

کولر گازی و اسپلیت مانند هر وسیله‌ی برقی دیگری باید به صورت مرتب و دوره‌ای سرویس شود تا ضمن حفظ کارکرد آن، طول عمر آن هم افزایش یابد. فیلتر هوای کولر، فشار گاز کولر، شستشوی کولر و چکاپ کندانسور کولر از مهم‌ترین مواردی است که باید به صورت منظم و دوره‌ای انجام شود. به عنوان مثال سرویس فیلتر هوا باید ماهانه در فصول گرم سال صورت گیرد. یا تنظیم فشار گاز کولرهای اسپلیت پیشنهاد می‌شود حداقل سالانه یکبار توسط سرویسکار انجام شود. شستشوی کولر گازی بهتر است هر دو سال یکبار و با مواد شوینده خاص بویژه در مناطق صنعتی صورت پذیرد.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

تماس با سرویسکاران کلیه‌ی برندهای اسپلیت و کولرگازی در شهرک محلاتی

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از متخصصان تعمیر داکت اسپلیت و کولرگازی پرسیده می‌شود این است که ساکنان محله‌ی شهرک محلاتی و مناطق تحت پوشش آن برای دریافت خدمات کولر گازی یا اسپلیت باید از چه طریقی اقدام کنند. در پاسخ به این پرسش می‌توان گفت آسان‌ترین راه برای بهره‌مندی از خدمات سریع و ارزان، برقراری تماس تلفنی با کارشناسان تکنوتعمیر است. تکنسین مجرب و کارآزموده‌ی خدمات تخصصی کولر گازی و اسپلیت در شهرک محلاتی، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از درخواست، خود را به مقصد می‌رسانند.

ارائه خدمات تعمیر و سرویس سیستم‌های سرمایشی در محله شهرک محلاتی

شهرک محلاتی یکی از محله‌های واقع در شمال شرق و منطقه‌ی ۱ استان تهران است. نام این محله در قدیم مشرق الازکار بود.  در گذشته این محله متعلق به بهائیان بوده که با پیروزی انقلاب از آنها باز پس گرفته شد و در اختیار بنیاد مستضعفان قرار گرفت. پس از مدتی در اختیار سپاه قرار گرفت هم اکنون این شهرک متعلق به ارگان سپاه است. بافت انسانی این محله بیشتر از نیروهای لشکری و کشوری‌ست و ساکنین آن نیروهای نظامی و امنیتی کشور هستند. از نظر موقعیت جغرافیایی شهرک شهید محلاتی از شمال به ارتفاعات قائم، از سمت مشرق به بلوار قائم، از سمت جنوب به بلوار ارتش و از سمت مغرب به خیابان وزارت امور خارجه منتهی می‌شود.  آب و هوای این محله به سبب قرارگیری در دامنه‌ی کوه نسبتا بسیار مطلوب است. اماکن مهم و دیدنی شهرک محلاتی عبارت است از: مجتمع تجاری زیتون محلاتی، پارک قائم، پاساژ نخل، مرکز خرید ارم محلاتی، پارک فدک، مرکز خرید ابریشم، استخر یاس، پارک کنگان، پارک مهرگان، مجموعه ورزش الزهرا، مقبره‌الشعرا و …

کلینیک تکنوتعمیر با بکارگیری نیروهای متخصص و استفاده از پیشرفته‌ترین و هوشمندترین متدها، مقرون به صرفه‌ترین نقشه‌ی تعمیرات و تاسیسات را به ساکنان این محله ارائه می‌دهند.

محدوده ارائه خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت در محله شهرک محلاتی

کلیه‌ی اقدامات اجرایی شرکت تکنوتعمیر قابل اجرا در محل و نیز در تمامی بخش‌ها و خیابان‌‌های شهرک محلاتی از جمله خیابان گلها، همت، بلوار شاهد، بلوار قائم، آزادگان دوم، خیابان جهاد، نصر، مهرآسا، ولایت، نور، کوثر، هجرت، ایثار، ارشاد، مهتاب، شریفی، فتح، توحید و .. می‌باشد.

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر کولرگازی در محله‌ی شهید محلاتی»

 

بهترین و معتبرترین تیم تاسیسات و تعمیرات تخصصی کولرگازی و اسپلیت در شهید محلاتی چیست؟

تکنوتعمیر یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌ی تاسیساتی‌ست که دارای افراد متخصص و متبحر در حوزه‌ی تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت می‌باشد. متخصصان با تجربه‌ی این مجموعه بهترین انتخاب برای انجام سرویس‌دهی و کلیه خدمات مربوط به کولر گازی در شهرک محلاتی و تمام مناطق تحت پوشش آن هستند.

خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی سرویس و رفع ایرادات فنی اسپلیت چه مناطقی از شهید محلاتی را تحت پوشش قرار می دهد؟

خیابان گلها، همت، بلوار شاهد، بلوار قائم، آزادگان دوم، خیابان جهاد، نصر، مهرآسا، ولایت، نور، کوثر، هجرت، ایثار، ارشاد، مهتاب، شریفی، فتح، توحید از جمله مناطق تحت پوشش تکنو‌تعمیر در محله‌ی شهرک محلاتی می‌باشند.

از چه طریقی می‌توان با تعمیرکاران کولرگازی در محدوده‌ی شهید محلاتی ارتباط برقرار کرد؟

بهترین راه جهت بهره‌مندی از خدمات سریع و آسان تکنوتعمیر برای ساکنین محله‌ی شهید محلاتی و حومه، تماس با دفتر مرکزی این شرکت است.

آیا خدمات تعمیرات کولرگازی در شهید محلاتی به صورت ۲۴ ساعته ارائه می ‌شود؟

تکنوتعمیر به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته (حتی در ایام تعطیل) پاسخگوی نیاز مشتریان است.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.