خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه و محله‌ی شهرک مخابرات تهران

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارائه خدمات تعمیر، سرویس، نصب و شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت در محله شهرک مخابرات

تکنوتعمیر یکی از مراکز معتبر تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی، دارای کادری مجرب و متخصص جهت اعزام به تمامی نقاط شهرک مخابرات در تهران است. کلیه‌‌ی خدمات مربوط به کولر گازی اسپلیت در محل، از نصب و راه‌اندازی گرفته تا تعمیرات، عیب‌یابی و سرویس این سیستم‌های سرمایشی توسط تعمیرکاران سیار این شرکت صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است متخصصان این مجموعه آماده‌ی خدمت‌رسانی به تمامی محدوده‌ی تحت پوشش شهرک مخابرات می‌باشند.

معرفی انواع خدمات کولر گازی و اسپلیت در محله شهرک مخابرات

برخی از متداول‌ترین خدمات تکنو تعمیر در شهرک مخابرات عبارت است از:

سرویس سالیانه کولر گازی و اسپلیت، تعمیر برد اسپلیت، نشت‌یابی کولرگازی، تعمیر موتور فن اسپلیت، تعمیر و تعویض شیر برقی کولر گازی، لوله‌کشی توکار اسپلیت، شارژ گاز کولر گازی، تعویض کمپرسور کولر گازی و …

هزینه تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در محله شهرک مخابرات 

تکنوتعمیر لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با تعمیر و سرویس کولر گازی، با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی به آن رجوع کنید.

سرویس دوره‌ای کولر گازی و اسپلیت در محله شهرک مخابرات 

کولر گازی و اسپلیت مانند هر وسیله‌ی برقی دیگری باید به صورت مرتب و دوره‌ای سرویس شود تا ضمن حفظ کارکرد آن، طول عمر آن هم افزایش یابد. فیلتر هوای کولر، فشار گاز کولر، شستشوی کولر و چکاپ کندانسور کولر از مهم‌ترین مواردی است که باید به صورت منظم و دوره‌ای سرویس شوند. به عنوان مثال سرویس فیلتر هوا باید ماهانه در فصول گرم سال صورت گیرد. یا تنظیم فشار گاز کولرهای اسپلیت پیشنهاد می‌شود حداقل سالانه یکبار توسط سرویس‌کار صورت گیرد. شستشوی کولر گازی بهتر است هر دو سال یکبار و با مواد شوینده خاص به‌ویژه در مناطق صنعتی صورت گیرد.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

تماس با سرویس‌کاران کلیه‌ی برندهای اسپلیت و کولرگازی در شهرک مخابرات 

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از متخصصان تعمیر داکت اسپلیت و کولرگازی پرسیده می‌شود این است که ساکنان محله‌ی شهرک مخابرات و مناطق تحت پوشش آن برای دریافت خدمات کولر گازی یا اسپلیت باید از چه طریقی اقدام کنند. در پاسخ به این پرسش می‌توان گفت آسان‌ترین راه برای بهره‌مندی از خدمات سریع و ارزان، برقراری تماس تلفنی با کارشناسان تکنوتعمیر است. تکنسین مجرب و کارآزموده‌ی خدمات تخصصی کولر گازی و اسپلیت در شهرک مخابرات، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از درخواست، خود را به مقصد می‌رسانند.

ارائه خدمات تعمیر و سرویس سیستم‌های سرمایشی در محله شهرک مخابرات 

محله شهرک مخابرات در شمالی‌ترین قسمت محله سعادت‌آباد قرار گرفته است که در منطقه ۲ شهرداری تهران و به طور کلی غرب تهران می‌باشد. این محله از سمت شمال به کوهستان‌های البرز و شهرک بام تهران، از غرب به خیابان ایثار، از جنوب به بزرگراه یادگار امام و از شرق به محله بوعلی منتهی می‌شود. شهرک مخابرات در مجاورت با کوه‌های البرز و کوی فراز قرار دارد و به همین دلیل از نظر آب‌و‌هوایی موقعیت بی‌نظیری دارد. در این محله پارک و بوستان‌های زیادی از جمله پارک شبنم، پارک نارنجستان، پارک شکوفه و… به چشم می‌خورد. از نظر امکانات رفاهی، درمانی و دسترسی نیز در وضعیت مطلوبی به سر می‌برد که زندگی را برای ساکنین این محله بهتر و آسان‌تر کرده است. 

محدوده ارائه خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت در محله شهرک مخابرات

کلیه خدمات قابل ارائه شرکت فنی تکنوتعمیر در محله شهرک مخابرات شامل خیابان و بخش‌های مهم آن اعم از خیابان‌های پیام، ذبیحی و بلوار حق‌شناس و بوستان و پارک‌های شهرک مخابرات از جمله پارک شبنم، پارک نارنجستان، پارک شکوفه می‌شود.

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر کولرگازی در محله‌ی شهرک مخابرات»

 

بهترین و معتبرترین تیم تاسیسات و تعمیرات تخصصی کولرگازی و اسپلیت در شهرک مخابرات چیست؟

تکنوتعمیر یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌ی تاسیساتی‌ست که دارای افراد متخصص و متبحر در حوزه‌ی تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت می‌باشد. متخصصان با تجربه‌ی این مجموعه بهترین انتخاب برای انجام سرویس‌دهی و کلیه خدمات مربوط به کولر گازی در شهرک مخابرات و تمام مناطق تحت پوشش آن هستند.

خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی سرویس و رفع ایرادات فنی اسپلیت چه مناطقی از شهرک مخابرات را تحت پوشش قرار می دهد؟

خیابان‌های پیام، ذبیحی و بلوار حق‌شناس و بوستان و پارک‌های شهرک مخابرات از جمله پارک شبنم، پارک نارنجستان، پارک شکوفه از جمله مناطق تحت پوشش تکنو‌تعمیر در محله‌ی شهرک مخابرات می‌باشند.

از چه طریقی می‌توان با تعمیرکاران کولرگازی در محدوده‌ی شهرک مخابرات ارتباط برقرار کرد؟

بهترین راه جهت بهره‌مندی از خدمات سریع و آسان تکنوتعمیر برای ساکنین محله‌ی شهرک مخابرات و حومه، تماس با دفتر مرکزی این شرکت است.

آیا خدمات تعمیرات کولرگازی در شهرک مخابرات  به صورت ۲۴ ساعته ارائه می ‌شود؟

تکنوتعمیر به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته (حتی در ایام تعطیل) پاسخگوی نیاز مشتریان است.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.