خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه و محله‌ی شهرک نفت تهران

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارائه خدمات تعمیر، سرویس، نصب و شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت در محله شهرک نفت

تکنوتعمیر یکی از مراکز معتبر تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی؛ دارای کادری مجرب و متخصص جهت اعزام به تمامی نقاط شهرک نفت در تهران است. کلیه‌‌ی خدمات مربوط به کولر گازی اسپلیت در محل، از نصب و راه‌اندازی گرفته تا تعمیرات، عیب‌یابی و سرویس این سیستم‌های سرمایشی توسط تعمیرکاران سیار این شرکت صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است متخصصان این مجموعه آماده‌ی خدمت‌رسانی به تمامی محدوده‌ی تحت پوشش شهرک نفت می‌باشند.

معرفی انواع خدمات کولر گازی و اسپلیت در محله شهرک نفت 

خدمات تکنو‌تعمیر طیف وسیعی از اقدامات در حوزه‌ی نصب، سرویس، عیب‌یابی و تعمیر را در بر می‌گیرد. برخی از متداول‌ترین خدمات تکنوتعمیر در شهرک نفت عبارت است از:

سرویس سالیانه کولر گازی و اسپلیت، تعمیر برد اسپلیت، نشت‌یابی کولرگازی، تعمیر موتور فن اسپلیت، تعمیر و تعویض شیر برقی کولر گازی، لوله‌کشی توکار اسپلیت، شارژ گاز کولر گازی، تعویض کمپرسور کولر گازی و …

هزینه تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در محله شهرک نفت 

تکنوتعمیر لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با تعمیر و سرویس کولر گازی، با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی به آن رجوع کنید.

سرویس دوره‌ای کولر گازی و اسپلیت در محله شهرک نفت 

کولر گازی و اسپلیت مانند هر وسیله‌ی برقی دیگری باید به صورت مرتب و دوره‌ای سرویس شود تا ضمن حفظ کارکرد آن، طول عمر آن هم افزایش یابد. فیلتر هوای کولر، فشار گاز کولر، شستشوی کولر و چکاپ کندانسور کولر از مهم‌ترین مواردی است که باید به صورت منظم و دوره‌ای انجام شود. به عنوان مثال سرویس فیلتر هوا باید ماهانه در فصول گرم سال صورت گیرد. یا تنظیم فشار گاز کولرهای اسپلیت پیشنهاد می‌شود حداقل سالانه یکبار توسط سرویسکار انجام شود. شستشوی کولر گازی بهتر است هر دو سال یکبار و با مواد شوینده خاص بویژه در مناطق صنعتی صورت پذیرد.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

تماس با سرویسکاران کلیه‌ی برندهای اسپلیت و کولرگازی در شهرک نفت

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از متخصصان تعمیر داکت اسپلیت و کولرگازی پرسیده می‌شود این است که ساکنان محله‌ی شهرک نفت و مناطق تحت پوشش آن برای دریافت خدمات کولر گازی یا اسپلیت باید از چه طریقی اقدام کنند. در پاسخ به این پرسش می‌توان گفت آسان‌ترین راه برای بهره‌مندی از خدمات سریع و ارزان، برقراری تماس تلفنی با کارشناسان تکنوتعمیر است. تکنسین مجرب و کارآزموده‌ی خدمات تخصصی کولر گازی و اسپلیت در شهرک نفت، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از درخواست، خود را به مقصد می‌رسانند.

ارائه خدمات تعمیر و سرویس سیستم‌های سرمایشی در محله شهرک نفت

شهرک نفت نام یکی از محله‌های بالاشهر تهران است که در منطقه‌ی ۱ این استان واقع شده است. شرکت نفت این محله را برای کارکنانش ساخت به و علت نامگذاری آن همین دلیل بود. به لحاظ موقعیت جغرافیایی شهرک نفت از سمت شمال به خیابان یاس، از سمت جنوب به خیابان آبشار، از سمت غرب به خیابان معین و از سمت شمال شرق به شهرک کوهسار ختم می‌شود. شهرک نفت به دلیل قرار گرفتن در کوهپایه و وجود فضاهای سبز و بوستان‌های زیاد از نظر شرایط آب و هوایی بسیار مطلوب است. 

از اماکن مهم این منطقه می‌توان به پارک پرواز، مرکز فرهنگی-ورزشی اریکه ایرانیان، سرای محله شرکت نفت، بوستان بهارستان، بوستان صدف، بوستان کنگان، شمیران سنتر، بوستان امین، پارک محله مینی سیتی و مساجدی از قبیل مسجد جامع امام صادق، مسجد امام مهدی، مسجد امام رضا و مراکز تجاری مثل میلاد نور و مرکز خرید بوستان اشاره نمود.

کلینیک تعمیراتی-تاسیساتی تکنو‌تعمیر آماده برای خدمت‌رسانی به تمام نقاط تهران از جمله محله‌ی شهرک نفت و حومه‌ی آن می‌باشند. جلب رضایت مشتری با ارائه‌ی بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات از اهداف مهم این مجموعه است.

محدوده ارائه خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت در محله شهرک نفت

کلیه‌ی اقدامات اجرایی شرکت تکنوتعمیر قابل اجرا در محل و نیز در تمامی بخش‌ها و خیابان‌‌های شهرک نفت از جمله خیابان آبشار، خیابان یادگار امام، خیابان چمران، خیابان هاشمی، خیابان اشرفی اصفهانی، خیابان یاس، خیابان فرحزاد، خیابان معین، خیابان چهاردیواری، خیابان فکوری، خیابان البرز، خیابان کوهسار، خیابان اقبال‌پور، الوند، سبلان، شورا، وثوق، اردستانی، محک، دزفول، یاران، رضوان و شفیعی می‌باشد.

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر کولرگازی در محله‌ی شهرک نفت»

 

بهترین و معتبرترین تیم تاسیسات و تعمیرات تخصصی کولرگازی و اسپلیت در شهرک نفت چیست؟

تکنوتعمیر یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌ی تاسیساتی‌ست که دارای افراد متخصص و متبحر در حوزه‌ی تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت می‌باشد. متخصصان با تجربه‌ی این مجموعه بهترین انتخاب برای انجام سرویس‌دهی و کلیه خدمات مربوط به کولر گازی در شهرک نفت و تمام مناطق تحت پوشش آن هستند.

خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی سرویس و رفع ایرادات فنی اسپلیت چه مناطقی از شهرک نفت را تحت پوشش قرار می دهد؟

خیابان آبشار، خیابان یادگار امام، خیابان چمران، خیابان هاشمی، خیابان اشرفی اصفهانی، خیابان یاس، خیابان فرحزاد، خیابان معین، خیابان چهاردیواری، خیابان فکوری، خیابان البرز، خیابان کوهسار، خیابان اقبال‌پور، الوند، سبلان، شورا، وثوق، اردستانی، محک، دزفول، یاران، رضوان و شفیعی از جمله مناطق تحت پوشش تکنو‌تعمیر در محله‌ی شهرک نفت می‌باشند.

از چه طریقی می‌توان با تعمیرکاران کولرگازی در محدوده‌ی شهرک نفت ارتباط برقرار کرد؟

بهترین راه جهت بهره‌مندی از خدمات سریع و آسان تکنوتعمیر برای ساکنین محله‌ی شهرک نفت و حومه، تماس با دفتر مرکزی این شرکت است.

آیا خدمات تعمیرات کولرگازی در شهرک نفت به صورت ۲۴ ساعته ارائه می ‌شود؟

تکنوتعمیر به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته (حتی در ایام تعطیل) پاسخگوی نیاز مشتریان است.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.