خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه و محله‌ی شهر زیبا تهران

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارائه خدمات تعمیر، سرویس، نصب و شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت در محله شهر زیبا

تکنوتعمیر یکی از مراکز معتبر تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی، دارای کادری مجرب و متخصص جهت اعزام به تمامی نقاط شهر زیبا در تهران است. کلیه‌‌ی خدمات مربوط به کولر گازی اسپلیت در محل، از نصب و راه‌اندازی گرفته تا تعمیرات، عیب‌یابی و سرویس این سیستم‌های سرمایشی توسط تعمیرکاران سیار این شرکت صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است متخصصان این مجموعه آماده‌ی خدمت‌رسانی به تمامی محدوده‌ی تحت پوشش شهر زیبا می‌باشند.

معرفی انواع خدمات کولر گازی و اسپلیت در محله شهر زیبا

برخی از متداول‌ترین خدمات تکنو تعمیر در شهر زیبا عبارت است از:

سرویس سالیانه کولر گازی و اسپلیت، تعمیر برد اسپلیت، نشت‌یابی کولرگازی، تعمیر موتور فن اسپلیت، تعمیر و تعویض شیر برقی کولر گازی، لوله‌کشی توکار اسپلیت، شارژ گاز کولر گازی، تعویض کمپرسور کولر گازی و …

هزینه تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی  در محله شهر زیبا 

تکنوتعمیر لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با تعمیر و سرویس کولر گازی، با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی به آن رجوع کنید.

سرویس دوره‌ای کولر گازی و اسپلیت در محله شهر زیبا 

کولر گازی و اسپلیت مانند هر وسیله‌ی برقی دیگری باید به صورت مرتب و دوره‌ای سرویس شود تا ضمن حفظ کارکرد آن، طول عمر آن هم افزایش یابد. فیلتر هوای کولر، فشار گاز کولر، شستشوی کولر و چکاپ کندانسور کولر از مهم‌ترین مواردی است که باید به صورت منظم و دوره‌ای سرویس شوند. به عنوان مثال سرویس فیلتر هوا باید ماهانه در فصول گرم سال صورت گیرد. یا تنظیم فشار گاز کولرهای اسپلیت پیشنهاد می‌شود حداقل سالانه یکبار توسط سرویسکار صورت گیرد. شستشوی کولر گازی بهتر است هر دو سال یکبار و با مواد شوینده خاص به‌ویژه در مناطق صنعتی صورت گیرد.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

تماس با سرویسکاران کلیه‌ی برندهای اسپلیت و کولرگازی در شهر زیبا 

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از متخصصان تعمیر داکت اسپلیت و کولرگازی پرسیده می‌شود این است که ساکنان محله‌ی شهر زیبا و مناطق تحت پوشش آن برای دریافت خدمات کولر گازی یا اسپلیت باید از چه طریقی اقدام کنند. در پاسخ به این پرسش می‌توان گفت آسان‌ترین راه برای بهره‌مندی از خدمات سریع و ارزان، برقراری تماس تلفنی با کارشناسان تکنوتعمیر است. تکنسین مجرب و کارآزموده‌ی خدمات تخصصی کولر گازی و اسپلیت در شهر زیبا، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از درخواست، خود را به مقصد می‌رسانند.

ارائه خدمات تعمیر و سرویس سیستم‌های سرمایشی در محله شهر زیبا 

محله‌ شهر زیبا در شمال غرب تهران و منطقه ۵ شهرداری استان تهران واقع شده است که به دلیل نزدیک بودن به شمال دارای هوایی خنک می‌باشد. افزایش روزافزون ساخت و سازها با میزبانی تهران برای بازی‌های المپیکی در سال ۱۹۷۴ باعث شد محمدرضا شاه دستور احداث مکانی نزدیک استادیوم آزادی برای اسکان ورزشکاران را بدهد. از این رو در زمین‌های این منطقه که در عین نامناسب بودن، بسیار خوش آب و هوا بود، اولین شهرک سازی به سبک ایتالیایی انجام گرفت. این شهرک سازی جلوه‌ی خاص و زیبایی به منطقه بخشید، به همین دلیل شهر زیبا نام گرفت که در قدیم به آن هزاردستگاه هم میگفتند.

این محله از شرق به محله جنت آباد، از شمال به محله شهران، از غرب به محله دهکده المپیک و از جنوب به محله بلوار فردوس غرب می‌رسد. در قدیم شهر زیبا به صورت زمین‌های غیرقابل کشت بوده است و به دلیل داشتن زمین‌های سنگلاخی، گذشتگان این محل به آن چاله سنگی می‌گفتند. تراکم جمعیت این محله پایین می‌باشد و به علت نزدیک بودن به ارتفاعات، زمستان در این محله با هوای سردتر و برف فراوان همراه است.

محدوده ارائه خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت در محله شهر زیبا

کلیه خدمات قابل ارائه شرکت فنی تکنوتعمیر در محله‌ شهر زیبا شامل بلوار جوانمردان، بلوار آلاله، خیابان سرو، خیابان عدالت، خیابان شربیانی، خیابان آیت الله کاشانی می‌باشد.

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر کولرگازی در محله‌ی شهر زیبا»

 

بهترین و معتبرترین تیم تاسیسات و تعمیرات تخصصی کولرگازی و اسپلیت در شهر زیبا چیست؟

تکنوتعمیر یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌ی تاسیساتی‌ست که دارای افراد متخصص و متبحر در حوزه‌ی تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت می‌باشد. متخصصان با تجربه‌ی این مجموعه بهترین انتخاب برای انجام سرویس‌دهی و کلیه خدمات مربوط به کولر گازی در شهر زیبا و تمام مناطق تحت پوشش آن هستند.

خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی سرویس و رفع ایرادات فنی اسپلیت چه مناطقی از شهر زیبا را تحت پوشش قرار می دهد؟

از جمله مناطق تحت پوشش تکنو‌تعمیر در محله‌ی شهر زیبا بلوار جوانمردان، بلوار آلاله، خیابان سرو، خیابان عدالت، خیابان شربیانی، خیابان آیت الله کاشانی می‌باشند.

از چه طریقی می‌توان با تعمیرکاران کولرگازی در محدوده‌ی شهر زیبا ارتباط برقرار کرد؟

بهترین راه جهت بهره‌مندی از خدمات سریع و آسان تکنوتعمیر برای ساکنین محله‌ی شهر زیبا و حومه، تماس با دفتر مرکزی این شرکت است.

آیا خدمات تعمیرات کولرگازی در شهر زیبا  به صورت ۲۴ ساعته ارائه می ‌شود؟

تکنوتعمیر به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته (حتی در ایام تعطیل) پاسخگوی نیاز مشتریان است.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.