خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه و محله‌ی شمس‌آباد تهران

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارائه خدمات تعمیر، سرویس، نصب و شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت در محله شمس‌آباد

تکنوتعمیر یکی از مراکز معتبر تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی؛ دارای کادری مجرب و متخصص جهت اعزام به تمامی نقاط شمس‌آباد در تهران است. کلیه‌‌ی خدمات مربوط به کولر گازی اسپلیت در محل، از نصب و راه‌اندازی گرفته تا تعمیرات، عیب‌یابی و سرویس این سیستم‌های سرمایشی توسط تعمیرکاران سیار این شرکت صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است متخصصان این مجموعه آماده‌ی خدمت‌رسانی به تمامی محدوده‌ی تحت پوشش شمس‌آباد می‌باشند.

معرفی انواع خدمات کولر گازی و اسپلیت در محله شمس‌آباد 

برخی از متداول‌ترین خدمات تکنوتعمیر در شمس‌آباد عبارت است از:

سرویس سالیانه کولر گازی و اسپلیت، تعمیر برد اسپلیت، نشت‌یابی کولرگازی، تعمیر موتور فن اسپلیت، تعمیر و تعویض شیر برقی کولر گازی، لوله‌کشی توکار اسپلیت، شارژ گاز کولر گازی، تعویض کمپرسور کولر گازی و …

هزینه تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در محله شمس‌آباد 

تکنوتعمیر لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با تعمیر و سرویس کولر گازی، با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی به آن رجوع کنید.

سرویس دوره‌ای کولر گازی و اسپلیت در محله شمس‌آباد 

کولر گازی و اسپلیت مانند هر وسیله‌ی برقی دیگری باید به صورت مرتب و دوره‌ای سرویس شود تا ضمن حفظ کارکرد آن، طول عمر آن هم افزایش یابد. فیلتر هوای کولر، فشار گاز کولر، شستشوی کولر و چکاپ کندانسور کولر از مهم‌ترین مواردی است که باید به صورت منظم و دوره‌ای انجام شود. به عنوان مثال سرویس فیلتر هوا باید ماهانه در فصول گرم سال صورت گیرد. یا تنظیم فشار گاز کولرهای اسپلیت پیشنهاد می‌شود حداقل سالانه یکبار توسط سرویسکار انجام شود. شستشوی کولر گازی بهتر است هر دو سال یکبار و با مواد شوینده خاص بویژه در مناطق صنعتی صورت پذیرد.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

تماس با سرویسکاران کلیه‌ی برندهای اسپلیت و کولرگازی در شمس‌آباد

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از متخصصان تعمیر داکت اسپلیت و کولرگازی پرسیده می‌شود این است که ساکنان محله‌ی شمس‌آباد و مناطق تحت پوشش آن برای دریافت خدمات کولر گازی یا اسپلیت باید از چه طریقی اقدام کنند. در پاسخ به این پرسش می‌توان گفت آسان‌ترین راه برای بهره‌مندی از خدمات سریع و ارزان، برقراری تماس تلفنی با کارشناسان تکنوتعمیر است. تکنسین مجرب و کارآزموده‌ی خدمات تخصصی کولر گازی و اسپلیت در شمس‌آباد، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از درخواست، خود را به مقصد می‌رسانند.

ارائه خدمات تعمیر و سرویس سیستم‌های سرمایشی در محله شمس‌آباد

شمس‌آباد یکی از محله‌های شمال شرقی پایتخت است که در ناحیه‌ی دو و منطقه‌ی ۴ شهرداری تهران واقع شده است. از نظر جغرافیایی این محله از سمت شمال به بزرگراه شهید زین الدین، از سمت مشرق به بزرگراه امام علی، از سمت جنوب به بزرگراه رسالت و از سمت مغرب به خیابان استاد حسن بنا متنهی می‌شود. شمس‌آباد در ابتدا به شکل یک روستای کوچکی بود که سکنه‌ی آن به فعالیت کشاورزی مشغول بودند. در آن زمان رضا خان هروی بصیرالدوله این دهکده را از عین الدوله خریداری کرده و به تدریج و با عمران و آبادانی آن، تبدیل به یکی از محله‌های تهران می‌شود. در سال‌های اخیر با احداث کارگاه‌ها و مراکز صنعتی در این محله، شاهد افزایش آلودگی هوا در آن بودیم.

از جاذبه‌های گردشگری و اماکن دیدنی این محله می‌توان به بوستان مجیدیه، بوستان ملل، بوستان دهقان، بوستان امید و مراکز خرید و تجاری مهمی چون مرکز خرید رضوان، مرکز خرید هدیش، مرکز خرید البرز، مرکز خرید نارین و … اشاره کرد.

تکنوتعمیر در راستای خدمت‌رسانی و رفاه حال مشتریان در تلاش است تا ضمن ارائه‌ی بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات، در اسرع وقت پاسخگوی نیاز مشتریان باشد.

محدوده ارائه خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت در محله شمس‌آباد

کلیه‌ی اقدامات اجرایی شرکت تکنوتعمیر قابل اجرا در محل و نیز در تمامی بخش‌ها و خیابان‌‌های شمس‌آباد از جمله خیابان استاد حسن بنا، خیابان شهید کمالی، خیابان غلامحسین کرد، خیابان کاووسی، خیابان بنی هاشم، خیابان امیرنیا، خیابان رحیمی، خیابان مولوی، خیابان خسروآبادی، خیابان خانعلی، خیابان نگارستان، خیابان بندسری، خیابان محمودی، نارون، جعفری، خیابان علی پور، خیابان نامداری، خیابان سرو، خیابان حکیم، خیابان میثاق، خیابان عباسی، خیابان فریاد مدنی، خیابان خانزاده و …   می‌باشد.

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر کولرگازی در محله‌ی شمس‌آباد»

 

بهترین و معتبرترین تیم تاسیسات و تعمیرات تخصصی کولرگازی و اسپلیت در شمس‌آباد چیست؟

تکنوتعمیر یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌ی تاسیساتی‌ست که دارای افراد متخصص و متبحر در حوزه‌ی تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت می‌باشد. متخصصان با تجربه‌ی این مجموعه بهترین انتخاب برای انجام سرویس‌دهی و کلیه خدمات مربوط به کولر گازی در شمس‌آباد و تمام مناطق تحت پوشش آن هستند.

خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی سرویس و رفع ایرادات فنی اسپلیت چه مناطقی از شمس‌آباد را تحت پوشش قرار می دهد؟

خیابان استاد حسن بنا، خیابان شهید کمالی، خیابان غلامحسین کرد، خیابان کاووسی، خیابان بنی هاشم، خیابان امیرنیا، خیابان رحیمی، خیابان مولوی، خیابان خسروآبادی، خیابان خانعلی، خیابان نگارستان، خیابان بندسری، خیابان محمودی، نارون، جعفری، خیابان علی پور، خیابان نامداری، خیابان سرو، خیابان حکیم، خیابان میثاق، خیابان عباسی، خیابان فریاد مدنی، خیابان خانزاده از جمله مناطق تحت پوشش تکنو‌تعمیر در محله‌ی شمس‌آباد می‌باشند.

از چه طریقی می‌توان با تعمیرکاران کولرگازی در محدوده‌ی شمس‌آباد ارتباط برقرار کرد؟

بهترین راه جهت بهره‌مندی از خدمات سریع و آسان تکنوتعمیر برای ساکنین محله‌ی شمس‌آباد و حومه، تماس با دفتر مرکزی این شرکت است.

آیا خدمات تعمیرات کولرگازی در شمس‌آباد به صورت ۲۴ ساعته ارائه می ‌شود؟

تکنوتعمیر به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته (حتی در ایام تعطیل) پاسخگوی نیاز مشتریان است.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.