خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه و محله‌ی طرشت تهران

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارائه خدمات تعمیر، سرویس، نصب و شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت در محله طرشت

تکنوتعمیر یکی از مراکز معتبر تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی؛ دارای کادری مجرب و متخصص جهت اعزام به تمامی نقاط طرشت در تهران است. کلیه‌‌ی خدمات مربوط به کولر گازی اسپلیت در محل، از نصب و راه‌اندازی گرفته تا تعمیرات، عیب‌یابی و سرویس این سیستم‌های سرمایشی توسط تعمیرکاران سیار این شرکت صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است متخصصان این مجموعه آماده‌ی خدمت‌رسانی به تمامی محدوده‌ی تحت پوشش طرشت می‌باشند.

معرفی انواع خدمات کولر گازی و اسپلیت در محله طرشت 

برخی از متداول‌ترین خدمات تکنوتعمیر در طرشت عبارت است از:

سرویس سالیانه کولر گازی و اسپلیت، تعمیر برد اسپلیت، نشت‌یابی کولرگازی، تعمیر موتور فن اسپلیت، تعمیر و تعویض شیر برقی کولر گازی، لوله‌کشی توکار اسپلیت، شارژ گاز کولر گازی، تعویض کمپرسور کولر گازی و …

هزینه تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در محله طرشت 

تکنوتعمیر لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با تعمیر و سرویس کولر گازی، با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی به آن رجوع کنید.

سرویس دوره‌ای کولر گازی و اسپلیت در محله طرشت 

کولر گازی و اسپلیت مانند هر وسیله‌ی برقی دیگری باید به صورت مرتب و دوره‌ای سرویس شود تا ضمن حفظ کارکرد آن، طول عمر آن هم افزایش یابد. فیلتر هوای کولر، فشار گاز کولر، شستشوی کولر و چکاپ کندانسور کولر از مهم‌ترین مواردی است که باید به صورت منظم و دوره‌ای انجام شود. به عنوان مثال سرویس فیلتر هوا باید ماهانه در فصول گرم سال صورت گیرد. یا تنظیم فشار گاز کولرهای اسپلیت پیشنهاد می‌شود حداقل سالانه یکبار توسط سرویسکار انجام شود. شستشوی کولر گازی بهتر است هر دو سال یکبار و با مواد شوینده خاص بویژه در مناطق صنعتی صورت پذیرد.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

تماس با سرویسکاران کلیه‌ی برندهای اسپلیت و کولرگازی در طرشت

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از متخصصان تعمیر داکت اسپلیت و کولرگازی پرسیده می‌شود این است که ساکنان محله‌ی طرشت و مناطق تحت پوشش آن برای دریافت خدمات کولر گازی یا اسپلیت باید از چه طریقی اقدام کنند. در پاسخ به این پرسش می‌توان گفت آسان‌ترین راه برای بهره‌مندی از خدمات سریع و ارزان، برقراری تماس تلفنی با کارشناسان تکنوتعمیر است. تکنسین مجرب و کارآزموده‌ی خدمات تخصصی کولر گازی و اسپلیت در طرشت، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از درخواست، خود را به مقصد می‌رسانند.

ارائه خدمات تعمیر و سرویس سیستم‌های سرمایشی در محله طرشت

طرشت یکی از محله‌های تهران است که در ناحیه‌ی شمال شرقی میدان آزادی قرار دارد. این محله قبلا به شکل روستا بوده و به تدریج گسترش پیدا کرده و شکل شهر را به خود گرفته است. باستان شناسان قدمت این محله را از عهد سلجوقیان می‌دانند. محله‌ی طرشت در منطقه‌ی ۲ تهران قرار دارد و همجواری با دانشگاه صنعتی شریف بر اعتبار آن افزوده است. آب و هوای طرشت از زمان قدیم تا به حال بسیار مطلوب و مساعد بوده و فضای سبز و طبیعت زیبایی دارد به همین دلیل آن را طرح رشت و بعدها طرشت نامیدند. این محله مهد بزرگانی چون شیخ عبدالله طرشتی (از علمای شیعه)، ابوتراب درشتی (شاعر)، محمد بن موسی درشتی (حدیث شناس)، حاج غلامحسین زاهد (شاعر و نویسنده) و … بوده است. 

از جاذبه‌های طبیعی و گردشگری طرشت می‌توان به بوستان توفیقی، بوستان جاوید، بوستان طرشت، پارک ارمغان، بوستان نسترن، پارک نسیم، پارک عزیزی، بوستان لطفعلی خان، پارک تندرستی و … اشاره کرد.

تکنوتعمیر در راستای خدمت‌رسانی و رفاه حال مشتریان در تلاش است تا ضمن ارائه‌ی بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات، در اسرع وقت پاسخگوی نیاز مشتریان باشد.

محدوده ارائه خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت در محله طرشت

کلیه‌ی اقدامات اجرایی شرکت تکنوتعمیر قابل اجرا در محل و نیز در تمامی بخش‌ها و خیابان‌‌های طرشت از جمله خیابان صالحی، خیابان اکبری، خیابان تیموری، خیابان آزادی، خیابان حسین مردی، خیابان سلطان محمدی، خیابان قلانی، بلوار عزیزی، درویش وند، خیابان بهار، خیابان ولد خانی، خیابان مولوی، پیام، امراللهی، یار، خیابان الهادی، نور، نورافکن، زمانی، آونگ، خیابان ولیعصر، آفرین شمالی، آذین، جعفری نیا و بسیاری دیگر از این دست می‌باشد.

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر کولرگازی در محله‌ی طرشت»

بهترین و معتبرترین تیم تاسیسات و تعمیرات تخصصی کولرگازی و اسپلیت در طرشت چیست؟

تکنوتعمیر یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌ی تاسیساتی‌ست که دارای افراد متخصص و متبحر در حوزه‌ی تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت می‌باشد. متخصصان با تجربه‌ی این مجموعه بهترین انتخاب برای انجام سرویس‌دهی و کلیه خدمات مربوط به کولر گازی در طرشت و تمام مناطق تحت پوشش آن هستند.

خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی سرویس و رفع ایرادات فنی اسپلیت چه مناطقی از طرشت را تحت پوشش قرار می دهد؟

خیابان صالحی، خیابان اکبری، خیابان تیموری، خیابان آزادی، خیابان حسین مردی، خیابان سلطان محمدی، خیابان قلانی، بلوار عزیزی، درویش وند، خیابان بهار، خیابان ولد خانی، خیابان مولوی، پیام، امراللهی، یار، خیابان الهادی، نور، نورافکن، زمانی، آونگ، خیابان ولیعصر، آفرین شمالی، آذین، جعفری نیا و بسیاری دیگر از این دست از جمله مناطق تحت پوشش تکنو‌تعمیر در محله‌ی طرشت می‌باشند.

از چه طریقی می‌توان با تعمیرکاران کولرگازی در محدوده‌ی طرشت ارتباط برقرار کرد؟

بهترین راه جهت بهره‌مندی از خدمات سریع و آسان تکنوتعمیر برای ساکنین محله‌ی طرشت و حومه، تماس با دفتر مرکزی این شرکت است.

آیا خدمات تعمیرات کولرگازی در طرشت به صورت ۲۴ ساعته ارائه می ‌شود؟

تکنوتعمیر به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته (حتی در ایام تعطیل) پاسخگوی نیاز مشتریان است.

 

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.