خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در منطقه و محله‌ی ونک تهران

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارائه خدمات تعمیر، سرویس، نصب و شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت در محله ونک

تکنوتعمیر یکی از مراکز معتبر تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی؛ دارای کادری مجرب و متخصص جهت اعزام به تمامی نقاط ونک در تهران است. کلیه‌‌ی خدمات مربوط به کولر گازی اسپلیت در محل، از نصب و راه‌اندازی گرفته تا تعمیرات، عیب‌یابی و سرویس این سیستم‌های سرمایشی توسط تعمیرکاران سیار این شرکت صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است متخصصان این مجموعه آماده‌ی خدمت‌رسانی به تمامی محدوده‌ی تحت پوشش ونک می‌باشند.

معرفی انواع خدمات کولر گازی و اسپلیت در محله ونک 

برخی از متداول‌ترین خدمات تکنوتعمیر در ونک عبارت است از:

سرویس سالیانه کولر گازی و اسپلیت، تعمیر برد اسپلیت، نشت‌یابی کولرگازی، تعمیر موتور فن اسپلیت، تعمیر و تعویض شیر برقی کولر گازی، لوله‌کشی توکار اسپلیت، شارژ گاز کولر گازی، تعویض کمپرسور کولر گازی و …

هزینه تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در محله ونک 

تکنوتعمیر لیستی از هزینه‌ی تمام اقدامات مرتبط با تعمیر و سرویس کولر گازی، با ذکر عوامل اثرگذار بر آن را برای مشتریان تهیه نموده است. پیشنهاد می‌شود جهت اطلاع از تعرفه‌ی تعمیر اسپلیت و کولر گازی به آن رجوع کنید.

سرویس دوره‌ای کولر گازی و اسپلیت در محله ونک 

کولر گازی و اسپلیت مانند هر وسیله‌ی برقی دیگری باید به صورت مرتب و دوره‌ای سرویس شود تا ضمن حفظ کارکرد آن، طول عمر آن هم افزایش یابد. فیلتر هوای کولر، فشار گاز کولر، شستشوی کولر و چکاپ کندانسور کولر از مهم‌ترین مواردی است که باید به صورت منظم و دوره‌ای انجام شود. به عنوان مثال سرویس فیلتر هوا باید ماهانه در فصول گرم سال صورت گیرد. یا تنظیم فشار گاز کولرهای اسپلیت پیشنهاد می‌شود حداقل سالانه یکبار توسط سرویسکار انجام شود. شستشوی کولر گازی بهتر است هر دو سال یکبار و با مواد شوینده خاص بویژه در مناطق صنعتی صورت پذیرد.

 

نوشته‌ی مرتبط: تعمیر و سرویس اسپلیت و کولر گازی در تهران

 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

تماس با سرویسکاران کلیه‌ی برندهای اسپلیت و کولرگازی در ونک

یکی از متداول‌ترین سوالاتی که از متخصصان تعمیر داکت اسپلیت و کولرگازی پرسیده می‌شود این است که ساکنان محله‌ی ونک و مناطق تحت پوشش آن برای دریافت خدمات کولر گازی یا اسپلیت باید از چه طریقی اقدام کنند. در پاسخ به این پرسش می‌توان گفت آسان‌ترین راه برای بهره‌مندی از خدمات سریع و ارزان، برقراری تماس تلفنی با کارشناسان تکنوتعمیر است. تکنسین مجرب و کارآزموده‌ی خدمات تخصصی کولر گازی و اسپلیت در ونک، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از درخواست، خود را به مقصد می‌رسانند.

ارائه خدمات تعمیر و سرویس سیستم‌های سرمایشی در محله ونک

ونک یکی از محله‌های واقع در منطقه‌‌‌‌ی ۳ و شمال شرق تهران است. از نظر جغرافیایی این محله از سمت شمال با بزرگراه هاشمی رفسنجانی، از سمت مشرق با خیابان نلسون ماندلا، از سمت جنوب با بزگراه شهید همت و از سمت مغرب با بزرگراه شهید چمران در ارتباط است. ونک یکی از محله‌‌های مدرن و ساکنین آن از طبقه مرفهین و افراد متمول هستند. اگرچه یکی از محله‌های قدیمی تهران محسوب می‌شود و برخی از بخش‌های آن همچنان بافت سنتی و قدیمی خود را حفظ کرده‌اند ولی برجها و آیارتمان‌های لوکس نیز در آن به چشم می‌خورد.  این محله یکی از خوش آب و هواترین محله‌‌های تهران است. از جاذبه‌های گردشگری این محله می‌توان به پل طبیعت، پارک آب و آتش، بوستان ونک، بوستان خوارزمی، باغ ایران و باغ احمدی و امامزاده قاضی الصابر و تعداد زیادی قنات اشاره کرد. مراکز تجاری همچون آسمان، ونک، سئول، آینه، برج نگار و فدراسیون فوتبال ایران و سفارت کره جنوبی از اماکن مهم این منطقه به شمار می‌آید.

تکنوتعمیر در راستای خدمت‌رسانی و رفاه حال مشتریان در تلاش است تا ضمن ارائه‌ی بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات، در اسرع وقت پاسخگوی نیاز مشتریان باشد.

محدوده ارائه خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت در محله ونک

کلیه‌ی اقدامات اجرایی شرکت تکنوتعمیر قابل اجرا در محل و نیز در تمامی بخش‌ها و خیابان‌‌های ونک از جمله خیابان شیرازی، خیابان سئول، خیابان ملاصدرا، خیابان شیخ بهایی، خیابان سامان، فلاحی، سرو، گلریز، عرفی شیرازی، شها نقی، نوربخش، امداد غربی، کولیوند، خیابان بهلول، حاضری، معصومی، پردیس، صابری، شهرک سئول، نسترن، قوام پور، صابری، اوستا، شرافتی، مجید پور، صادقی، کبیر، احمدی، شهادتی، کارخانه، باران، موسوی، دانشمند، فجر، لادن، حکیم اعظم، گلشن، طالقانی، قانعی راد، خوارزمی، سامان، برزیل غربی و … می‌باشد.

«پرسش‌های متداول پیرامون تعمیر کولرگازی در محله‌ی ونک»

 

بهترین و معتبرترین تیم تاسیسات و تعمیرات تخصصی کولرگازی و اسپلیت در ونک چیست؟

تکنوتعمیر یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین مجموعه‌ی تاسیساتی‌ست که دارای افراد متخصص و متبحر در حوزه‌ی تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت می‌باشد. متخصصان با تجربه‌ی این مجموعه بهترین انتخاب برای انجام سرویس‌دهی و کلیه خدمات مربوط به کولر گازی در ونک و تمام مناطق تحت پوشش آن هستند.

خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی سرویس و رفع ایرادات فنی اسپلیت چه مناطقی از ونک را تحت پوشش قرار می دهد؟

خیابان شیرازی، خیابان سئول، خیابان ملاصدرا، خیابان شیخ بهایی، خیابان سامان، فلاحی، سرو، گلریز، عرفی شیرازی، شها نقی، نوربخش، امداد غربی، کولیوند، خیابان بهلول، حاضری، معصومی، پردیس، صابری، شهرک سئول، نسترن، قوام پور، صابری، اوستا، شرافتی، مجید پور، صادقی، کبیر، احمدی، شهادتی، کارخانه، باران، موسوی، دانشمند، فجر، لادن، حکیم اعظم، گلشن، طالقانی، قانعی راد، خوارزمی، سامان، برزیل غربی و سایر معابر و خیابان‌های اطراف از جمله مناطق تحت پوشش تکنو‌تعمیر در محله‌ی ونک می‌باشند.

از چه طریقی می‌توان با تعمیرکاران کولرگازی در محدوده‌ی ونک ارتباط برقرار کرد؟

بهترین راه جهت بهره‌مندی از خدمات سریع و آسان تکنوتعمیر برای ساکنین محله‌ی ونک و حومه، تماس با دفتر مرکزی این شرکت است.

آیا خدمات تعمیرات کولرگازی در ونک به صورت ۲۴ ساعته ارائه می ‌شود؟

تکنوتعمیر به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته (حتی در ایام تعطیل) پاسخگوی نیاز مشتریان است.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.