خدمات تعمیر و سرویس مشعل در امیرکلا

فرم ثبت درخواست نصب و راه‌اندازی، تعمیر و سرویس مشعل

مرحله 1 از 7

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارا‌ئه‌ی پکیج کامل خدمات و سرویس مشعل گازی و گازوئیلی در شهر امیرکلا

مشعل از جمله سیستم های گرمایشی است که استفاده فراوانی در امیرکلا‌ها دارد و یکی از اصلی‌ترین تجهیزات امیرکلا به شمار می‌رود. مشعل با ترکیب هوا و سوخت‌هایی مثل مازوت، گازوئیل انرژی سوخت را به انرژی حرارتی تبدیل می‌کند. ایجاد اختلال در مشعل به خصوص در فصول سرد سال بسیار آزاردهنده است. بنابراین تعمیر و سرویس مشعل از اهمیت بالایی برخوردار است. مجموعه فنی تخصصی تکنوتعمیر با در نظر گرفتن اهمیت تعمیر به موقع مشعل‌‌های گازی و گازوئیلی، کلیه‌ی اقدامات و خدمات اجرایی خود از قبیل نصب و راه‌اندازی، عیب‌یابی و رفع خرابی را در خصوص انواع مدل‌های مشعل، در محل و توسط فنی‌کاران سیار و معتبر این مجموعه ارائه می‌دهد.

مرکز تعمیرات و رفع خرابی انواع برندها و مدل‌های مشعل  

شرکت تکنو‌تعمیر، با مجموعه‌ای از زبده‌ترین و متخصص‌ترین تعمیرکاران قادر است کلیه‌ی مدل‌های مشعل  از قبیل مشعل  گازی، گازوئیلی، صنعتی، خانگی را تعمیر نماید. افزون بر این تمامی برندهای معتبر داخلی و خارجی مشعل های گازی و گازوئیلی ایران رادیاتور،‌ اتمسفر، گرم ایران، پارس و بسیاری دیگر تحت پوشش این مرکز می‌باشد.

نصب، راه‌اندازی و سرویس مشعل در بخش‌ها و محله‌‌های مختلف شهر امیرکلا

تمامی مناطق شهر امیرکلا اعم از ایزدشهر، روستا بالا سالده، سعدی، پارک جنگلی، خیابان ناطق امیرکلای، میدان شهید گمنام،‌ آیتالله خمینی، رستم رود، سلیاکتی، حاجی آباد، باریکلا، سعادت‌آباد، شیرکلا، کیابسر، حاجیکلا، ایرکا، گیلانده، بهدشت، بهار، رمشی، معصوم‌آباد، واز، خیابان شیخ فضل الله امیرکلای، جاده چمستان، آب پری، خیابان امیرکلا، جاده دریا، الیمالات، عباسا، شهربند، گنج یاب، آپادانا، جوربند، دشت امیرکلا، سیاهکلا، آهودشت، ایزخورده، نصرت آباد، امیرآباد، نعمت آباد، کراتکتی، کرد آباد، لاویج،‌ زکی آباد، هردورود، ارویج کلا، کاردگر کلا، سرکاج، خوریه، ناتل، کردآباد، اسپی کلا، ایزخورده، سیدکلا، سنگ کتی، کلین خونی، افراسیاب کلا، دارجار می‌توانند از خدمات سیار تعمیر و سرویس این مجموعه بهره‌مند شوند.

تعمیر در محل انواع مشعل‌های در شهر امیرکلا

تکنو‌تعمیر یکی از مراکز خدماتی معتبر در ارائه‌ی خدمات تخصصی تعمیر و سرویس مشعل های گازی و گازوئیلی است. کادر مجرب و قابل اعتماد، فنی‌کاران مسلط بر جدید‌ترین متدهای روز دنیا، عیب‌یابی و تعمیر انواع مشعل های گازی و گازوئیلی ثابت، متحرک، ارائه‌ی خدمات با هزینه‌ی مقرون به صرفه و مشاوره و راهنمایی لازم جهت خرید بهترین و مناسب‌ترین مشعل  از دلایل انتخاب این مجموعه  توسط مشتریان است. ساکنان شهر امیرکلا و تمام محله‌های تحت پوشش آن می‌توانند در تمام طول سال حتی در ایام تعطیل با این مرکز در تماس باشند. سرویسکاران این مجموعه در اسرع وقت در محل حضور یافته و پاسخگوی نیاز مشتری خواهند بود.

اعزام نصاب، تعمیرکار و سرویسکار به محل در شهر امیرکلا 

تکنو‌تعمیر یکی از مراکز خدماتی و تعمیراتی نمونه در سطح شهر امیرکلا است که با اعزام تعمیرکار به محل برای رفع مشکلات و نواقص انواع سیستم‌‌های گرمایشی از جمله مشعل ایفای نقش می‌کند. ساکنان امیرکلا با درخواست اعزام سرویسکار به محل حادثه ضمن صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌ی حمل و جابجایی این تجهیزات، می‌توانند تعمیر و تعویض مشعل  را مطابق با شرایط محیطی که در آن قرار دارند انجام دهند. علاوه‌ بر این می‌توانند کلیه‌ی روند تعمیر و سرویس مشعل  را شاهد باشند.

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

تاریخچه‌ی شهر امیرکلا

به نقل از برخی منابع نام امیرکلا برگرفته از نام امیر پازواری، شاعر نامدار طبری سرای مازندران است که به گفته‌ی برخی آرامگاه این شاعر هم در این شهر قرار دارد. 

آنگونه که شواهد نشان می‌دهد امیرکلا در دوره ی قاجار روستای آبادی بود که زمین‌‌های حاصلخیز و پرمحصولی داشت . جهانگردان و مسافرانی که به این آبادی سفر کرده‌اند طول آن را حدود نیم فرسنگ دانسته‌اند. امیرکلا تا سالیان از توابع بابل محسوب می‌شود تا حدی که به آن امیرکلای بابل می‌گفتند و در دهه‌ی ۱۳۸۰ نام آن به امیرشهر تغییر یافت. 

بافت منطقه‌ای و جغرافیای شهر امیرکلا

امیرکلا یکی از شهرهای استان مازندران است که در بخش مرکزی شهرستان بابل و بین راه بابل و بابلسر واقع شده است.

طبق آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵ این شهرستان دارای جمعیتی معادل ۳۰۴۷۸ نفر بوده است. مردم امیرکلا از قومیت طبری هستند که زبان مردمشان مازندرانی است. شغل اکثر ساکنین این شهر شالیکاری و باغداری است و مهم‌ترین محصولات آن برنج و مرکبات و جارو است.

جاذبه‌های گردشگری، اماکن تاریخی و تفریحی شهر امیرکلا

از بهترین و مهم‌ترین جاذبه‌‌های گردشگری امیرکلا می‌توان به حمام تاریخی امیرکلا، پارک بزرگ شهرداری امیرکلا، جمعه بازار امیرکلا، گلزار شهدای شایستگان، شالیزارهای شهر امیرکلا، اما‌مزاده صادق، بازار آیت‌الله شیخ مهدی امامی مازندرانی، مسجد تاریخی چهل ستون و روستاهایی همچون روستای سپاه محله، روستای کاسه‌گر محله و پارک‌هایی چون پارک هندوانه، تالار پذیرایی هتل طبرستان، بیف، مینی پارک آروین، پارک شورا، بوستان حجاب و بوستان شهدای گمنام اشاره کرد.

علاوه بر موارد فوق می‌توان مسجد تاریخی چهلستون، بازار شیخ مهدی مازندرانی هم جز آثار باستانی و اماکن دیدنی امیرکلا به حساب می‌آید. 

«پرسش‌های متداول پیرامون عیب‌یابی و سرویس مشعل  در شهر امیرکلا»

 

سرویس مشعل در شهر امیرکلا هر چند وقت باید انجام شود؟

برای سرویس مشعل نمی‌توان زمان دقیقی مشخص کرد. هنگامی که مواردی، مثل سر و صدای مشعل، کار نکردن شعله‌ی مشعل، یا نشتی لوله‌های گاز و آب مشعل رویت کردید باید برای سرویس و تعمیر مشعل اقدام کنید. هرچند توصیه می‌شود سالی یک بار، یک تکنسین برای عیب‌یابی مشعل بیاورید تا از مشکلات پیش رو جلوگیری کنید. 

آیا درخواست اعزام سرویسکار به محل برای ساکنین شهر امیرکلا و محله‌های آن فراهم است؟

بله، اهالی شهر امیرکلا و همه‌‌ی محله‌های تحت پوشش آن با درخواست اعزام سرویسکار به محل، ضمن صرفه‌جویی در وقت و هزینه می‌توانند تعمیرات متناسب با شرایط محیط و منطقه سکونت خود را اتخاذ نمایند. علاوه بر آن از نزدیک شاهد روند تعمیر و سرویس مشعل  باشند.

هزینه و قیمت خدمات نصب مشعل و تعمیر و سرویس قطعات آن به چه صورت است؟

برای استعلام هزینه دقیق خدمات مشعل با ذکر جزئیات اعم از هزینه ایاب و ذهاب، قطعات و … می‌توانید با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کنید. 

کدام محله‌های شهر امیرکلا مشمول دریافت انواع خدمات فنی مشعل تیم تخصصی تکنوتعمیر هستند؟

تمامی مناطق شهر امیرکلا اعم از گاوان محله، جمشیران، مشهدی کلا، شمشیرمحله، گله کلا، درزیکلا شیخ، سرحمام، ایسی کلا، چوپان کلا، فولادکلا، بالانقیب کلا، کمال محله، طالقانی،‌ خیابان ناصری، خیابان بهشتی، خیابان شهدا، خیابان ابن سینا، چوپان‌کلا، فولادکلا، رضاکلا،‌ آهنگران، کمال محله، شهرک شهید شجاعیان، باریک کلا، کشور بابلان، سعیدکلا، مقریکلا، کمربندی امیرکلا، چهارراه ولیکدان، میدان شهید نجاریان، میدان امام علی، میدان انقلاب، میدان نماز، میدان وحدت، بلوار فارابی، چهارراه ابن سینا، شهرک فاطری، شهرک نیما، شهرک دانش، کردکلا، درزیکلای شیخ، کمال محله، مهدیه، امیریه، صادقیه، شهابدین کلا، ملامحله، آقا محله، جده خانه سر، مقبره پیش، حاجیکلا، شهید مهاجریان محله می‌توانند از خدمات سیار تعمیر و سرویس این مجموعه بهره‌مند شوند.

سرویس‌ دهی کادر تعمیرکاران و نصابان تکنوتعمیر جهت سرویس مشعل برای ساکنین شهر امیرکلا چگونه است؟

تکنوتعمیر ضمن اعزام فنی‌کاران تعمیر و تعویض مشعل، آماده‌ی خدمت‌رسانی برای ساکنین شهر امیرکلا و حومه می‌باشند.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر آماده خدمت‌رسانی به شماست.