خدمات تعمیر و سرویس مشعل در بابلسر

فرم ثبت درخواست نصب و راه‌اندازی، تعمیر و سرویس مشعل

مرحله 1 از 7

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

ارا‌ئه‌ی پکیج کامل خدمات و سرویس مشعل گازی و گازوئیلی در شهر بابلسر

مشعل از جمله سیستم های گرمایشی است که استفاده فراوانی در بابلسر‌ها دارد و یکی از اصلی‌ترین تجهیزات بابلسر به شمار می‌رود. مشعل با ترکیب هوا و سوخت‌هایی مثل مازوت، گازوئیل انرژی سوخت را به انرژی حرارتی تبدیل می‌کند. ایجاد اختلال در مشعل به خصوص در فصول سرد سال بسیار آزاردهنده است. بنابراین تعمیر و سرویس مشعل از اهمیت بالایی برخوردار است. مجموعه فنی تخصصی تکنوتعمیر با در نظر گرفتن اهمیت تعمیر به موقع مشعل‌‌های گازی و گازوئیلی، کلیه‌ی اقدامات و خدمات اجرایی خود از قبیل نصب و راه‌اندازی، عیب‌یابی و رفع خرابی را در خصوص انواع مدل‌های مشعل، در محل و توسط فنی‌کاران سیار و معتبر این مجموعه ارائه می‌دهد.

مرکز تعمیرات و رفع خرابی انواع برندها و مدل‌های مشعل  

شرکت تکنو‌تعمیر، با مجموعه‌ای از زبده‌ترین و متخصص‌ترین تعمیرکاران قادر است کلیه‌ی مدل‌های مشعل  از قبیل مشعل  گازی، گازوئیلی، صنعتی، خانگی را تعمیر نماید. افزون بر این تمامی برندهای معتبر داخلی و خارجی مشعل های گازی و گازوئیلی ایران رادیاتور،‌ اتمسفر، گرم ایران، پارس و بسیاری دیگر تحت پوشش این مرکز می‌باشد.

نصب، راه‌اندازی و سرویس مشعل در بخش‌ها و محله‌‌های مختلف شهر بابلسر

تمامی مناطق شهر بابلسر اعم از کاظم‌آباد، همت آباد، پورمحله بالا، پاسداران، شهدا محله، بازار محله، جوادیه، بلوار بسیج، بی بی سر روزه، شهر قائم، شهرک ساحلی، کتی بن، شهرک دانشگاه، شهرک آزادگان، پورمحله بالا، سادات محله، ولیعصر، امیر مازندرانی، کوی چمران، فلسطین، شریعتی و … می‌توانند از خدمات سیار تعمیر و سرویس این مجموعه بهره‌مند شوند.

تعمیر در محل انواع مشعل‌های در شهر بابلسر

تکنو‌تعمیر یکی از مراکز خدماتی معتبر در ارائه‌ی خدمات تخصصی تعمیر و سرویس مشعل های گازی و گازوئیلی است. کادر مجرب و قابل اعتماد، فنی‌کاران مسلط بر جدید‌ترین متدهای روز دنیا، عیب‌یابی و تعمیر انواع مشعل های گازی و گازوئیلی ثابت، متحرک، ارائه‌ی خدمات با هزینه‌ی مقرون به صرفه و مشاوره و راهنمایی لازم جهت خرید بهترین و مناسب‌ترین مشعل  از دلایل انتخاب این مجموعه  توسط مشتریان است. ساکنان شهر بابلسر و تمام محله‌های تحت پوشش آن می‌توانند در تمام طول سال حتی در ایام تعطیل با این مرکز در تماس باشند. سرویسکاران این مجموعه در اسرع وقت در محل حضور یافته و پاسخگوی نیاز مشتری خواهند بود.

اعزام نصاب، تعمیرکار و سرویسکار به محل در شهر بابلسر 

تکنو‌تعمیر یکی از مراکز خدماتی و تعمیراتی نمونه در سطح شهر بابلسر است که با اعزام تعمیرکار به محل برای رفع مشکلات و نواقص انواع سیستم‌‌های گرمایشی از جمله مشعل ایفای نقش می‌کند. ساکنان بابلسر با درخواست اعزام سرویسکار به محل حادثه ضمن صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌ی حمل و جابجایی این تجهیزات، می‌توانند تعمیر و تعویض مشعل  را مطابق با شرایط محیطی که در آن قرار دارند انجام دهند. علاوه‌ بر این می‌توانند کلیه‌ی روند تعمیر و سرویس مشعل  را شاهد باشند.

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

تاریخچه‌ی شهر بابلسر

در عهد باستان بابلسر، بندر کوچکی در سواحل دریای مازندران بود که مانداگارسیس نامیده می‌شد. ماندارگارسیس بین رودهای چرینداس و استارتو قرار داشت. پس از آن مشهدسر نامگذاری شد. این شهر در گذشته به عنوان بندر و مرکز تجارت ایران و روسیه رونق فراوان گرفت. در دوره‌ی قاجار این شهربندر کشتیرانی و بازرگانی و از بنادر شرقی دریای خزر محسوب می‌شد. از مشهدسر کالاهای بسیاری همچون ابریشم، پنبه و برنج مازندران به روسیه صادر می‌شد و کالاهای روسی مستقیما به آن جا وارد می‌شد. تا زمان انقلاب روسیه مشهدسر همچنان از بنادر بازرگانی میان مازندران و روسیه بود. پس از آن به تدریج بازرگانی دریای خزر در ایران با شوروی منحصر به بندر انزلی شد و مشهد سر دیگر اهمیت سابق را نداشت. 

بافت منطقه‌ای و جغرافیای شهر بابلسر

یکی از شهرهای ساحلی استان مازندران در شمال ایران بابلسر است که بین دریای مازندران و رشته کوه البرز قرار دارد. بر اساس اخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵ بابلسر جمعیتی معادل ۵۹۹۶۶ نفر داشته است. مردم بابلسر از قومیت طبری هستند و به زبان مازندرانی گویش می‌کنند. از آنجا که این شهر در مدار معتدل و گرم قرار گرفته است به لحاظ آب و هوایی بسیار معتدل است. علاوه بر این بابلسر با میانگین دمای سالیانه ۱۷.۵ درجه سانتی‌گراد، بارش سالیانه ۸۹۶ میلی‌متر و رطوبتی نزدیک به ۸۰ درصد یکی از خوش آب و هواترین مناطق کشور می‌آید. از بادهای محلی بابلسر می‌توان بادهای دشت وا، گله وا، خزری، بادسام، کوسری وا، دشت واستریک، گله واستریک، استرآبادی وا، صورت وز و آفتاب شو اشاره کرد. بابلسر تقریبا هموار بوده و با یک شیب ملایمی از سوی رشته کوه‌های البرز به سوی دریای خزر امتداد می‌یابد. بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۸جمعیت این شهر ۱۵۰۲۲۳ نفر بوده است. مردم شهر بابلسر گویش بابلسری که از گویشی از زبان مازندرانی است صحبت می‌کنند.

جاذبه‌های گردشگری، اماکن تاریخی و تفریحی شهر بابلسر

از جاذبه‌های گردشگری بابلسر می‌توان به دریا کنار، دریاسر، صفائیه، رودخانه بابلرود، پل معلق بابلسر، باغ وحش، جشنواره مجسمه شنی، پل کابلی عابر پیاده، بازار ماهی فروشان، روستای کهنه محله می‌رود، منطقه ساحلی می‌رود، مدرسه نرجس بابلسر، ساختمان بهداری اشاره کرد.

بیمارستان حضرت زینب، بیمارستان شهید رجایی، بیمارستان شفا و هتل‌هایی چون هتل میزبان، هتل شوکا، متل بهشت، هتل برج ساعت، هتل سه کاج از اماکن عمومی و رفاهی بابلسر محسوب می‌شود.

«پرسش‌های متداول پیرامون عیب‌یابی و سرویس مشعل  در شهر بابلسر»

 

سرویس مشعل در شهر بابلسر هر چند وقت باید انجام شود؟

برای سرویس مشعل نمی‌توان زمان دقیقی مشخص کرد. هنگامی که مواردی، مثل سر و صدای مشعل، کار نکردن شعله‌ی مشعل، یا نشتی لوله‌های گاز و آب مشعل رویت کردید باید برای سرویس و تعمیر مشعل اقدام کنید. هرچند توصیه می‌شود سالی یک بار، یک تکنسین برای عیب‌یابی مشعل بیاورید تا از مشکلات پیش رو جلوگیری کنید. 

آیا درخواست اعزام سرویسکار به محل برای ساکنین شهر بابلسر و محله‌های آن فراهم است؟

بله، اهالی شهر بابلسر و همه‌‌ی محله‌های تحت پوشش آن با درخواست اعزام سرویسکار به محل، ضمن صرفه‌جویی در وقت و هزینه می‌توانند تعمیرات متناسب با شرایط محیط و منطقه سکونت خود را اتخاذ نمایند. علاوه بر آن از نزدیک شاهد روند تعمیر و سرویس مشعل  باشند.

هزینه و قیمت خدمات نصب مشعل و تعمیر و سرویس قطعات آن به چه صورت است؟

برای استعلام هزینه دقیق خدمات مشعل با ذکر جزئیات اعم از هزینه ایاب و ذهاب، قطعات و … می‌توانید با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کنید. 

کدام محله‌های شهر بابلسر مشمول دریافت انواع خدمات فنی مشعل تیم تخصصی تکنوتعمیر هستند؟

تمامی مناطق شهر بابلسر اعم از کاظم‌آباد، همت آباد، پورمحله بالا، پاسداران، شهدا محله، بازار محله، جوادیه، بلوار بسیج، بی بی سر روزه، شهر قائم، شهرک ساحلی، کتی بن، شهرک دانشگاه، شهرک آزادگان، پورمحله بالا، سادات محله، ولیعصر، امیر مازندرانی، کوی چمران، فلسطین، شریعتی و … می‌توانند از خدمات سیار تعمیر و سرویس این مجموعه بهره‌مند شوند.

سرویس‌ دهی کادر تعمیرکاران و نصابان تکنوتعمیر جهت سرویس مشعل برای ساکنین شهر بابلسر چگونه است؟

تکنوتعمیر ضمن اعزام فنی‌کاران تعمیر و تعویض مشعل، آماده‌ی خدمت‌رسانی برای ساکنین شهر بابلسر و حومه می‌باشند.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر آماده خدمت‌رسانی به شماست.