لیست هزینه و تعرفه تعمیر لوله‌کشی فاضلاب در تهران با در نظر گرفتن دستمزد استادکاران و قیمت قطعات

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

هزینه بازسازی و تعمیرات کلی و جزئی لوله‌کشی فاضلاب در سال 1401

لوله‌هایی که برای لوله‌کشی فاضلاب و لوله‌کشی فاضلاب ساختمان استفاده می‌شوند، دارای طول عمر مشخصی هستند. به این معنی که از هر جنس و کیفیتی که باشند به مرور زمان با مشکلاتی مواجه خواهند بود و نیاز  به ترمیم و یا تعویض دارند. اولین نشانه از خراب شدن لوله‌ها نشتی ‌است. هزینه‌ای که بابت بازسازی و تعمیرات در این سیستم اعلام می‌شود، بر اساس مقدار آسیب‌دیدگی لوله‌ها می‌تواند متغیر باشد. گاهی سیستم لوله‌کشی آب و فاضلاب نیاز به تعمیرات جزئی دارد اما گاهی نیاز است کل سیستم تعمیر و یا بازسازی شوند. تعرفه‌ی تعمیر در این شرایط با یکدیگر متفاوت است. تکنوتعمیر یک مجموعه فنی تخصصی است که با بیش از ۱۵ سال سابقه در حال ارائه خدمات در زمینه‌ی تعمیر و بازسازی لوله‌کشی فاضلاب در ساختمان در سراسر تهران می‌باشد.

 

عوامل موثر در قیمت لوله‌کشی فاضلاب در ساختمان

شاید بتوان گفت که برای اجرای لوله‌کشی فاضلاب، اطلاع از تعرفه‌ی انجام آن یکی از مواردی است که برای مشتریان در اولویت قرار دارد. معمولا قبل از شروع کار بین مشتری و مجری کار توافقی برای قیمت صورت می‌گیرد. گستردگی این سیستم در ساختمان و نوع آن یکی از مواردی هستند که در تعیین و یا تغییر هزینه‌ی لوله‌کشی فاضلاب تاثیرگذار است. به‌طور کلی قیمت اجرای لوله‌کشی متغیر می‌باشد و لازم است به مشتری اطلاع داده شود که ممکن در حین کار موارد غیرقابل پیش‌بینی رخ دهد که در کم یا زیاد شدن هزینه‌ تاثیر داشته باشد. تعرفه‌ی لوله‌کشی فاضلاب در ساختمان به موارد متعددی بستگی دارد. در ادامه برخی از این موارد را مورد بررسی قرار داده‌‌ایم:

  • نوع لوله‌کشی

لوله کشی به دو صورت سنتی و زیرسقفی اجرا می‌شود. تفاوت این دو نوع لوله‌کشی در طرز قررگیری لوله‌ها می‌باشد و از آنجایی که روش اجرای آن‌ها با یکدیگر فرق دارد، هزینه‌های متفاوتی نیز دارند. معمولا اجرای لوله‌کشی زیرسقفی به دلیل استفاده از مصالح با کیفیت‌تر و زمان اجرای طولانی‌تر هزینه ی بیشتری نسبت به لوله‌کشی با روش سنتی دارد.

  • جنس و کیفیت لوله

یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت لوله‌کشی، جنس و کیفیت لوله‌ها می‌باشد. پلی اتیلن، پلیکا، پوش فیت، چدن از انواع لوله‌هایی است که در این سیستم به کار می‌روند. پلیکا و پوش فیت در این میان بیشترین کاربرد را دارند. هرچه جنس و کیفیت لوله‌ها بهتر باشد قیمت خرید آن‌ها بالاتر است. استفاده از لوله‌های چدنی در سیستم لوله کشی فاضلاب به دقت ومهارت زیاد و زمان بیشتری نیاز دارد از این‌رو هزینه‌ی لوله کشی نیز بیشتر از بقیه‌ی لوله‌ها می‌باشد. مشکلات احتمالی که ممکن است چدن برای این سیستم به وجود آورد و هزینه‌ی آن باعث شد که استفاده از آن‌ها در صنعت امروز رواج کمتری داشته باشد. 

  • گستردگی فضای لوله‌کشی فاضلاب

ابعاد کار عامل دیگری است که در هزینه‌ی لوله‌کشی موثر است. به این معنی که هزینه‌ی اجرا، تعمیر،‌ ترمیم و بازسازی لوله‌کشی کل ساختمان بیشتر از ارائه‌ی این خدمات برای بخش‌های کوچکتر مانند سرویس بهداشتی و حمام است. 

  • مدت زمان اجرای لوله‌کشی

عامل موثر بعدی در قیمت لوله‌کشی، زمان اجرای کار است. مدت زمان اجرا،‌تعمیر و ترمیم لوله‌کشی فاضلاب در قیمت آن موثر است. هرچه کار زمان بیشتر لازم داشته باشد هزینه‌ نیز افزایش می‌یابد.

 

نرخ اتحادیه لوله‌کشی ساختمان 1401

هر سال اتحادیه‌ی شهرهای مختلف نرخ اجرا، تعمیر و ترمیم لوله‌کشی ساختمان را به طور کلی اعلام می‌کند. این هزینه‌ی اعلام شده به صورت کلی می‌باشد و همانطور که پیش تر ذکر شد، این نرخ اعلام شده بسته به حجم کار، نوع آسیب لوله‌ها، نوع اجرای لوله‌کشی و بسیاری موارد دیگر متغیر است. در واقع لیست قیمتی که توسط اتحادیه اعلام می‌شود مقیاس و معیاری می باشد که سایر هزینه‌های مربوط به خدمات تعمیر، ترمیم و بازسازی بر اساس آن اعلام می‌شوند.

 

»»» تعمیر و بازسازی لوله‌کشی فاضلاب در تهران

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

لیست قیمت تعمیرات وبازسازی لوله‌کشی آب

 

هزینه‌ی اجرا‌ی لوله‌کشی فاضلاب

خدمات قابل ارائه

هزینه نهایی

اجرا‌ی لوله‌کشی فاضلاب ساختمان

 

اجرا‌ی لوله‌کشی فاضلاب سرویس بهداشتی و حمام

 

اجرای لوله‌کشی فاضلاب ماشین لباسشویی

 

اجرای لوله‌کشی فاضلاب آشپزخانه

 

 

هزینه‌ی تعمیر و ترمیم لوله‌کشی فاضلاب

خدمات قابل ارائه

هزینه نهایی

تعمیر و ترمیم لوله‌کشی فاضلاب آشپزخانه

 

تعمیر و ترمیم لوله‌کشی فاضلاب سرویس بهداشتی و حمام

 

تعمیر لوله فاضلاب ماشین لباسشویی

 

تعمیر و ترمیم لوله فاضلاب ماشین ظرفشویی

 

 

هزینه‌ی تعویض و بازسازی لوله‌کشی فاضلاب

خدمات قابل ارائه

 

بازسازی لوله‌کشی فاضلاب ساختمان

 

بازسازی لوله‌کشی آشپزخانه

 

بازسازی لوله‌کشی فاضلاب سرویس بهداشتی و حمام

 

 

هزینه‌ی سایر خدمات و اقدامات لوله‌کشی فاضلاب

خدمات قابل ارائه

 

رفع گرفتگی لوله‌کشی فاضلاب سرویس بهداشتی و حمام با روش فنر‌زنی

 

رفع گرفتگی لوله‌کشی فاضلاب سرویس بهداشتی و حمام با دستگاه کمپرس هوا

 

تاسیسات لوله کشی فاضلاب ساختمان

 

رسوب‌گیری چاه و لوله فاضلاب

 

لوله بازکنی فاضلاب آشپزخانه

 

«سوالات متداول پیرامون هزینه‌ی تعمیر و بازسازی لوله‌کشی فاضلاب در تهران»


۱. خدمات تکنوتعمیر در زمینه‌ی لوله‌کشی فاضلاب چه مواردی را در بر‌می‌گیرد؟

اجرا‌ی لوله‌کشی فاضلاب ساختمان، سرویس بهداشتی و حمام، ماشین لباسشویی، بازسازی و ترمیم لوله‌کشی فاضلاب آشپزخانه، سرویس بهداشتی، رفع گرفتگی لوله با روش فنر زنی و دستگاه کمپرس هوا، رسوب‌گیری، چاه و لوله فاضلاب، لوله بازکنی فاضلاب آشپزخانه، تاسیسات لوله‌کشی فاضلاب ساختمان برخی از خدماتی هستند در مجموعه فنی تکنوتعمیر ارائه می‌شود.

۲.هزینه‌ی ایاب و ذهاب متخصصان و کارشناسان تکنو‌تعمیر چگونه است؟

بسته به اینکه در کدام منطقه، محله و شهرهای استان تهران قرار گرفته‌اید و فاصله‌ی مکانی‌ شما تا نزدیک‌ترین کارشناسان تکنو‌تعمیر چقدر است، هزینه‌ی ایاب و ذهاب متفاوت خواهد بود.

۳.آیا خدمات تکنوتعمیر به صورت شبانه روزی ارائه می‌شود؟

بله؛ کارشناسان تکنوتعمیر به صورت ۲۴ ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل در خدمت شما مشتریان گرانقدر می‌باشند.

۴.چه عواملی بر افزایش یا کاهش قیمت تعمیر و بازسازی لوله‌کشی فاضلاب تاثیرگذار هستند؟

نوع لوله‌کشی، جنس و کیفیت لوله، گستردگی لوله‌کشی فاضلاب، مدت زمان اجرای لوله‌کشی از جمله مواردی هستند که می‌تواند در کاهش یا افزایش قیمت تاثیر بگذارند.

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.