لیست هزینه و تعرفه تعمیر لوله‌کشی آب در تهران با در نظر گرفتن دستمزد استادکاران و قیمت قطعات

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنوتعمیر، بر روی دکمه روبرو کلیک کنید

هزینه‌ی بازسازی و تعمیر لوله‌کشی آب در سال ۱۴۰۱

سیستم لوله‌کشی یکی از حیاتی‌ترین سیستم‌های تاسیساتی در ساختمان‌ است که در دو نوع توکار و روکار انجام می‌شود. هرچه طراحی و راه‌اندازی این سیستم اصولی تر باشد مشکلات احتمالی لوله کشی و به تبع آن هزینه‌های تعمیر نیز کم‌تر خواهد بود. بازسازی و تعمیر لوله‌کشی آب نیز به اندازه‌ی طراحی و اجرای آن از اهمیت بالایی برخوردار است. لوله‌هایی که در این سیستم استفاده می‌شوند، از هر جنس و کیفیتی که باشند به مرور زمان دچار فرسودگی و مشکل خواهند شد. بزرگترین و اصلی‌ترین نشانه‌ی وجود مشکل در این سیستم نیز نشتی از آن است. موضوع نشتی از لوله‌ها مسئله‌ای نیست که بتوان به سادگی از آن گذشت، بلکه باید در اسرع وقت عیب‌یابی و رفع گردد. چرا که ممکن است آسیب لوله ها به حدی افزایش یابد که منجر به ترکیدگی لوله‌ها شود. در برخی شرایط نیاز است شما سیستم لوله‌کشی منزل خود را بازسازی کنید. بازسازی این سیستم می‌تواند برخی از قسمت‌های لوله‌کشی را در بر بگیرد. گاهی نیز ممکن است نیاز به بازسازی کل سیستم پیدا کنید. هزینه‌ی بازسازی و تعمیر سیستم لوله‌کشی بر حسب مقدار آسیب‌دیدگی لوله متغیر است.

ارائه‌ی خدمات تعمیر و بازسازی لوله‌کشی آب در تکنوتعمیر

تکنوتعمیر با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه‌ی ارائه‌ی خدمات از نصب تا تعمیر سیستم‌های لوله‌کشی در رده یکی از بهترین شرکت‌های تاسیساتی در سراسر استان تهران می‌باشد. برخی از اقدامات عمومی و تخصصی در زمینه‌ی لوله‌کشی ساختمان عبارتند از: 

 • طراحی و اجرای انواع لوله‌کشی
 • نشت‌یابی و رفع ترکیدگی لوله‌ها
 • لوله‌کشی پکیج
 • لوله‌کشی رادیاتور و شوفاژ
 • لوله‌کشی آبگرمکن 
 • لوله‌کشی ماشین لباسشویی
 • تعمیر، تعویض، بازسازی لوله‌کشی
 • رفع گرفتگی لوله با فنر‌زنی و دستگاه کمپرس هوا
 • عایق‌کاری لوله‌های توکار
 • لوله کشی به روش کلکتوری
 • رسوب‌گیری لوله‌ها و چاه
 • آب‌بندی لوله‌های فاضلاب
 • لوله کشی آب رایزرها
 • انواع لوله‌کشی موتوخانه ساختمان

کارشناسان این مجموعه به صورت تمام‌وقت و در تمام ایام سال حتی روز‌های تعطیل پاسخگوی شما مشتریان گرانقدر می‌باشد. این مجموعه در اسرع وقت تعمیرکاران خود را برای عیب‌یابی و رفع آن به محل اعزام می‌نماید.

عوامل موثر در تعرفه‌ی تعمیر و بازسازی لوله‌کشی

عوامل بسیاری در زمینه‌ی نصب و اجرا، تعمیر، تعویض و بازسازی سیستم لوله‌کشی وجود دارند که تاثیر مستقیمی بر قیمت ارائه‌ی این خدمات می‌گذارند. این عوامل در ادامه مورد بررسی قرار گرفته است.

1.نوع سیستم جدیدی که قصد اجرای آن را دارید.

زمانی که لوله کشی ساختمان بسیار آسیب دیده باشد و تعمیر لوله‌ها کمکی به شرایط پیش‌رو نکند، لازم است سیستم به طور کلی تعویض شود. لوله‌کشی امروزه به روش‌های مختلفی اعم از لوله‌کشی آب و فاضلاب زیرسقفی، کف‌خواب، انشعابی توکار، روکار اجرا می‌شوند. لوله‌کشی زیر سقفی زمانی به صرفه است که سیستم لوله‌کشی کل ساختمان نیاز به تعویض داشته باشد. دپر غیر اینصورت هزینه‌‌هایی که بابت کنده‌کاری و گچ‌کاری و بازسازی ظاهر دیوار و سقف بعد از اتمام کار نیز باعث افزایش بسیار زیاد قیمت خدمات می شود.

2.نوع لوله‌کشی قدیمی که نیاز به تعمیر یا تعویض بازسازی دارد.

مدل لوله‌کشی قدیمی که در سیستم تاسیسات ساختمان وجود دارد نیز در هزینه‌ی خدمات تعویض و بازسازی اهمیت دارد. چرا که اگر نوع سیستم مشخص نباشد، تعمیرکار مجبور می شود مقداری از وقت و انرژی خود را صرف پیدا کردن لوله‌ها و حذف یا تعمیر آن‌ها کند. لوله کشی‌های روکار در این شرایط گزینه‌ی بهتری از سایرین هستند چرا که بدون هیچ کنده‌کاری و گچ‌کاری قابل تعمیر یا تعویض می‌باشند. لوله کشی‌های کف خواب و سنتی نیاز به کنده‌کاری دارند که هزینه‌ای نیز بابت این اقدامات به تعرفه‌ی خدمات اضافه خواهد کرد. 

3.حجم بخشی که اقدامات روی آن انجام می‌شود.

اهمیت و نقش پررنگ حجمی که نیاز به تعمیر دارد در تعرفه‌های خدمات امری بدیهی است. همه می‌دانیم اگر بخش کوچکی مثل آشپزخانه نیاز به تعمیر، تعویض و بازسازی در سیستم لوله کشی داشته باشد هزنیه‌ی خدمات آن نسبت به انجام همین خدمات در کل خانه کمتر می‌باشد. 

4.قیمت لوله و قطعاتی که مورد نیاز است.

گاهی در زمان تعویض و بازسازی لازم است جنس لوله ها را تغییر دهید تا از بروز مشکلاتی شبیه به همین مشکل در آینده جلوگیری کنید. کیفیت و جنس‌های مختلف لوله‌ها با قیمت‌های متنوعی در بازار موجود است. 

پاسخگویی در ۷ روز هفته

همکاری با گروهی از تکنسین و متخصصصین

اعزام تعمیرکار به محل موردنظر

لیست قیمت تعمیرات وبازسازی لوله‌کشی آب

 

هزینه‌ی اجرا و نصب لوله کشی آب

خدمات قابل ارائه

هزینه نهایی

طراحی و اجرای لوله‌کشی

 

لوله‌کشی آب و فاضلاب

 

لوله‌کشی آبگرمکن

 

لوله‌کشی پکیج

 

لوله‌کشی موتورخانه

 

لوله‌کشی آب سرد و گرم

 

لوله‌کشی سنتی

 

لوله‌کشی انشعابی

 

نصب لوله‌کشی وان

 

 

هزینه‌ی تعمیر لوله‌کشی آب

خدمات قابل ارائه

هزینه نهایی

نشت‌یابی و رفع ترکیدگی

 

تعمیر لوله‌کشی آب و فاضلاب

 

عایق‌کاری لوله های توکار

 

رفع گرفتگی با دستگاه کمپرس هوا

 

رفع گرفتگی لوله با روش فنر‌زنی

 

تعمیر لوله کشی وان

 

رسوب‌گیری لوله و چاه

 

 

هزینه‌ی تعویض و بازسازی لوله‌کشی آب

خدمات قابل ارائه

 

بازسازی کلی لوله‌کشی آب حمام و سرویس بهداشتی

 

بازسازی کلی  فاضلاب

 

تعویض لوله‌کشی آب توکار آشپزخانه 

 

تعویض لوله‌کشی آب روکار آشپزخانه

 

تعویض کامل لوله‌کشی

 

 

هزینه‌ی سایر خدمات و اقدامات لوله‌کشی آب

خدمات قابل ارائه

 

کنده‌کاری محل آسیب‌دیده لوله‌کشی

 

گچ‌کاری بعد از بازسازی و تعویض لوله کشی

 

بازسازی ظاهر لوله‌کشی‌های توکار

 

اجرت و ایاب و ذهاب تعمیرکار

 

«پرسش‌های متداول پیرامون تعرفه‌ی تعمیر و تعویض لوله کشی آب»

 

1.هزینه‌ی خدمات تعمیر، تعویض و بازسازی لوله‌کشی آب چگونه مشخص می‌شود؟

تعرفه‌ی خدمات تعمیر، تعویض، بازسازی لوله‌کشی خدمات به درخواست مشتری طبق قیمت‌های مشخص شده توسط اتحادیه اعلام ‌می‌شود. میزان هزینه‌ی نهایی به طور دقیق‌تر توسط خدماتی که انجام می شود مشخص می‌شود.

2.چه عواملی بر تعرفه‌ی تعمیرات تاثیرگذار است؟

عوامل بسیاری در زمینه‌ی نصب و اجرا، تعمیر، تعویض و بازسازی سیستم لوله‌کشی وجود دارند که تاثیر مستقیمی بر قیمت ارائه‌ی این خدمات می‌گذارند. این عوامل عبارتند از:

نوع سیستم جدیدی که قصد اجرای آن را دارید.

نوع لوله‌کشی قدیمی که نیاز به تعمیر یا تعویض بازسازی دارد.

حجم بخشی که اقدامات روی آن انجام می‌شود.

قیمت لوله و قطعاتی که مورد نیاز است.

3.تعمیر شکستگی لوله چقدر زمان می‌برد؟

تعمیر لوله‌های آب به طور میانگین بین چهار تا هشت ساعت طول می‌کشد. برخی عوامل مانند محل شکستگی ممکن است این زمان را به تاخیر بیندازد. به‌طور مثال شکستگی در لوله‌ای که در اعماق زمین نصب شده بسیار بیشتر از لوله‌ای که به صورت روکار نصب شده است طول خواهد کشید.

4.تکنو‌تعمیر چه خدماتی در زمینه‌ی تعمیر و بازسازی لوله‌کشی آب ارائه می‌دهد؟ 

طراحی و اجرای انواع لوله‌کشی، نشت‌یابی و رفع ترکیدگی لوله‌ها، لوله‌کشی پکیج، لوله‌کشی رادیاتور و شوفاژ، لوله‌کشی آبگرمکن، لوله‌کشی ماشین لباسشویی، تعمیر، تعویض، بازسازی لوله‌کشی، رفع گرفتگی لوله با فنر‌زنی و دستگاه کمپرس هوا، عایق‌کاری لوله‌های توکار، لوله‌کشی به روش کلکتوری، رسوب‌گیری لوله‌ها و چاه، آب‌بندی لوله‌های فاضلاب، لوله‌کشی آب رایزرها، انواع لوله‌کشی موتوخانه ساختمان از جمله خدماتی هستند در مجموعه تکنوتعمیر ارائه می‌شوند. کارشناسان مجموعه فنی تخصصی تکنو‌تعمیر به صورت ۲۴ ساعته و در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل آماده‌ی خدمت رسانی به شما مشتریان گرانقدر می‌باشند. 

اعتماد شما افتخار ماست!

تکنوتعمیر، به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شماست.